Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syllwiaaaa

weiść w ten zwiazek

Polecane posty

Gość syllwiaaaa

mam 22 lata i ostatniegochłopaka miałam jako 15 latka potem zakochiwaałam sie bez wzajemnosci w starszych dojrzałych pracujacych zonatych factach i teraz poraz kolejny ktos zabiega o moje wzgledy ale poraz kolejny nie czuje tego czegoś.chłopak 24 lata konczy studia samotny bez doswiadczeń noormalny porzadny itp...czy weiśc w zwiazek gdzie nic nie czuje.chciałabym jzu kogos miec ale nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz jedynie WEJSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że powinnaś dac mu szansę, może uczucie przyjdzie z czasem. Często tak bywa, że na początku jak zaczynasz się z kimś spotykać, to nie jesteś pewna, czy to wlaśnie \"to\", a potem jak już go lepiej poznasz, uczucie przychodzi samo. Natomiast gdy wszystko wybucha tak nagle, jest wielkie zauroczenie od samego początku, to potem to nagle wygasa, wszystko się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko, nie generalizowalbym. po szalonych wybuchach tez przychodzi wyciszenie pelne milosci. czesto tez jalowe, bezuczuciowe spotkanie nie daja zadnego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko: "Natomiast gdy wszystko wybucha tak nagle, jest wielkie zauroczenie od samego początku, to potem to nagle wygasa, wszystko się kończy" - a jak to nazwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue tosia
a ja wyszlam za maz nie kochajac przyszlego meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie kumam: mam na myśli to, że często jak ludzie zaczynają do siebie czuć coś tak szybko, nagle, to potem może to okazac się tylko zwykłym zauroczeniem. Może, ale nie musi, jednak często tak bywa. Natomiast prawdziwa miłość rodzi się z czasem. do blue tosia: a teraz jak jest? Pokochalaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Autorko nie rob drugiemu co Tobie niemile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×