Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serdeczna dziewczyna z Polski

kurs angielskiego - ile kosztuje?

Polecane posty

Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 280h kurs – Filologia angielska! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loup
Nie polecam kursu językowego na diki.pl. Wszystkie opinie widniejące na grouponie są pewnie fałszywe... Kurs nie jest zbyt efektywny, ale przede wszystkim owy egzamin, który wraz z certyfikatem wchodzi w koszt tego groupona jest nie do osiągnięcia. Po przerobieniu całego poziomu B1 i wszystkich lekcji,myślałam że będę mogła przystąpić do egzaminu, tak jak to zazwyczaj bywa po skończeniu kursu. Natomiast tu nie, okazuje się że muszę przerobić wszystkie poziomy angielskiego i całe 225 lekcji. Oczywiście jest to niewykonalne do zrobienia w terminie pół roku, lekcje są długie i obszerne, poza tym nie wiem po co miałabym wykonywać lekcje z poziomów niższych... Groupon jest skonstruowany tak, że wprowadza kupującego w błąd. Nie polecam zwłaszcza komuś, komu zależy tak jak mi na certyfikacie. Wyrzucone pieniądze w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zł za samo 1000 słów, które możesz mieć za darmo? :D Weź sobie jakiś cały, kompleksowy kurs, np. Enlinado, albo już lepiej zapisz się do szkoły językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się wstydzić, dużo osób miewa takie braki, że nawet najbardziej oczywiste rzeczy nie potrafią, spokojnie ;) Kursy wcale teraz nie są tak drogie, jak jeszcze parę lat temu były. Jest większa konkurencja wiec poziom nauczania jest zdecydowanie większy, a stawki mniejsze, oczywiście na nasza korzyść;) Jeśli jesteś z Wrocławia, polecam przejść się do nich, są naprawdę dobrzy www.cosmopolitan.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam dwa lata temu na kurs angielskiego w Jagiellońskim Centrum Językowym UJ http://www.jcj.uj.edu.pl/ ceny nie pamiętam, ale była zupełnie w porządku, ale co ważneijsze jakosć nauczania ekstra, sporo z tego kursu wyniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzę do www.cosmopolitan.edu.pl jak dla mnie najlepsza szkoła, maja dobre podejście do osoby uczącej się. Wiedza jakoś sama wchodzi do głowy przy tak dobrej atmosferze i programie nauczania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie www.leader.edu.pl mają fajne kursy za naprawdę w porządku pieniądze :) Pełna ofertę i wyczerpujące pis kursów znajdziesz na podanej przez mnie stronie, ja tez w ten sposób sobie patrzyłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czy w szkole czy samodzielnie - te drugie są duuużo tańsze, ale wymagają samozaparcia do nauki - mnie koszty zmobilizowały ;) np. w takim etutorze kurs kosztuje ok. 200 zł za cały rok, a w stacjonarnym empiku to jest ok. 600 zł za kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy i szkoły językowe nie są tanie, może jakaś metoda audio, teraz dużo mówi się o Krebsie, a jak z jakością i efektywnością tej metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. Pracowałem w Polsce za marne grosze, kumpel załatwił mi prace za 9000zł miesięcznie ale angielskiego nie znałem i sie bałem jechać bo wiecie jak to w pracy jest, żona kupiła mi kurs z tej strony https://leadn.pl/p_uri/PnWjgqpZzmQrR014JAOa/e5kqy7h/?parametr= szczerze nauczyłem sie mówić komunikatywnie w 7 dni ale naprawdę zapieprzałem bardzo dobry kurs polecam oczywiście w pracy było ok i sobie dałem rady co ułatwiło mi to życie i miej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Na stronie lingwista.com.pl masz info o firmie, w której ja rezerwowałam swoim dzieciom wyjazd językowy ostatnim latem. Ogólnie nie mamy zastrzeżeń. To były akurat wakacje językowe na Cyprze, także warunki pogodowe perfekt, a jeśli chodzi o język to na Cyprze bardzo dobrze mówi się po angielsku więc pod tym względem też warunki sprzyjały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×