Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***myszka***

nie potrafię zapomnieć...

Polecane posty

Gość Na pewno ......
krzywdzisz swojego obecnego chłopaka ... po prostu wmawiasz sobie coś czego nie ma, bo wierz mi jak facetowi podoba si ę dziewczyna to zrobi wszystko żeby ja zdobyć i to, że jest z kimś nie będzie dla niego żadną przeszkodą ... :) Zastanów się dobrze, bo nie raz jak cos stracimy to dopiero zrozumiemy, że jednak ... chcemy cofnąć czas, ale często już nie można :( A tak na marginesie, co by było gdyby twój chłopak postępował tak jak ty? stare powiedzenie mówi ... nie rób drugiemu co tobie nie miłe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na mnie robisz wrażenie
dziewczyny, która tak na prwadę nie wie czego chce ? Nie wiem czy za dużo naczytałaś się i naoglądałaś romansów i myslisz, że życie to film ? Jestes jak pies ogrodnika ... komuś nie da, a sam nie chce ... i to jest twój problem Jeżeli nie kochasz obecnego faceta to po co zawracasz mu tyłek i niszczysz jego życie ? Powiedz mu żegnaj, a potem .... układaj sobie życie z kim chcesz ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można powiedzieć że w porównaniu do tego co on zrobił to nie robię nic złego.. wiele rzeczy już mu wybaczyłam choć wcale nie powinnam może... A... i jeszcze nie każdy chłopak jest taki że będzie walczył o dziewczynę nawet jeśli ona jet zajęta.. znam wiele takich przypadków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×