Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KRÓLOWA JAJEK

dieta jajeczna - kto ze mną???

Polecane posty

Gość KRÓLOWA JAJEK
DO PANI CENZOR - proszę usunąć ten topik bo przecież od sama ze sobą tylko tu rozmawiam, tylko kafe sie zaśmieca. Dzienx i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam coś o twojej diecie i jestem pełna podziwu dla twojego samozaparcia, przyznam że ja bym niepodołała, jeśli pozwolisz to będę Cię odwiedzać z czystej ciekawości ?? Jeśli sobie nieżyczysz nie obrażę się :) Może stopkę sobie zrób będzie łatwiej Cię dopingować :) no to narazie wracam do swoich, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓLOWA JAJEK
ALLUSIA - mnie tu już nie ma bo nikt ze mną nie rozmawiał a samemu to tak dziwnie trochę, nie uważasz?;) Dieta trwa :P BUZKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajkowadziewczynka
Moge sie przyłaczyć??? Tylko prosze napisz mi co sie na tej diecie je-tylko jaja?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓLOWA JAJEK
zasady diety norweskiej - ale ja ją "lekko" zmodyfikowałam :P jadłam tylko jajka (gotowane na twardo lub jajecznica na oliwce z pieczarkami - jak lubisz) a na kolacje grejpfruta. Zresztą pisałam moje menu. Po tygodniu dodałam do menu gotowane mięso i owoce. Jednak nie polecam tej metody. Lepiej odchudzać się dłużej a skuteczniej. Dużo ćwiczyć, mniej jeść. Żelazna zasada - nie jemy po 18. I thats all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×