Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarakma

TAK WRACAJĄC DO SPRAWY PRAWA JAZDY

Polecane posty

to ja mam je od 5 lat,ale jezdzilam tylko na poczatku,potem mialam wypadek-nie ja kierowalam-ale od tamtej pory mam uraz do kierowania. Jednak koniecznosc zycia zmusza mnie do teg,bym znowu zaczela jezdzic. I teraz nie wiem-czy po takim okresie ja cos jeszcze pamietam,ile godzin ewentualnie jazdy mam wziac? Mial ktos tak,ze mial prawko,a nie jezdzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 28
u mnie było inaczej po zrobieniu prawka nie jeździłam w ogóle bo nie chciałam sie prosić ojca o samochod itp po 2-3 latach dostałam prace gdzie był samochod służbowy pamiętam jak dziś jak pierwszego dnia kiedy ów samochod juz dostałam poprosiłam kolego o odstawienie go pod mój blok :D bo tak sie bałam jechać... nie brałam jazd dodatkowych, zadzwoniłam po koleżankę poczekałam do wieczora kiedy ulice będą mniej zatłoczone wsiadłam i jeździłam... ile stresu sie najadłam to moje ;) gasł mi itp ale praktyka czyni mistrza dzisiaj jeżdżę z synem i uważam, ze samochod to ogromna wygoda... (tez miałam wypadek nie ze swojej winy będąc w 1 mc ciąży ale wszystko skończyło sie ok) dasz rade trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban z roboty
Kup sobie rower trójkołowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×