Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qrtka

Jak szybko sprawdzić czy facet jest żonaty? PILNE

Polecane posty

Gość Konrado
Co to znaczy szybko? Po pewnym czasie to można wyczuć, brakiem czasu tej osoby i zmiennym zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu tak- wiesz widziałam dziś twoją żonę- ładna z niej kobieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu, w trakcie rozmów, takich luźnych rzucałam pytanie - a co tam u żony słychać? Zwykle faceci robili wielkie oczy i pytali - skąd wiesz? No i po temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli facet ma żone i z nią mieszka, żyje (bo rozumiem, że o takie coś chodzi), to bardzo łatwo można się przecież zorientować - będzie miał ograniczenia w możliwości spotykania się z Tobą, będą problemy z tym, żeby czasami został na noc, a jesli nawet, to będzie musiał wykonać telefon lub go wyciszyć :P (wyłączyć), cięzko będzie go wyciągnąć na weekendowy wyjazd, nie będzie Cię zapraszał do siebie do domu, często nie będzie odbiera od Ciebie telefonów w wieczornych porach ... według mnie to naprawde banalne, żeby się zorientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a co tam u żony słychać?\" Dobre!!! dzięki:) Twierdzi że jest rozwiedziony, ma dziecko. ..to dopiero początek , nie nocuje u mnie , nie chce mi się go śledzić,zobaczę jak zareaguje na w/w pytanie;) USC :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu..............
zapytać go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on może jest z
pszczyny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety sa żałośnie nieogarniete... To takie banalne sprawdzic czy facet ma żone, czy nie i wszystko co dalo sie na ten temat powiedzic, napisala juz Klaudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie wprost ma te wade, ze jesli ktos zonaty podrywa inne dupy, to zazwyczaj sie do tego nie przyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zrobiłam, spytałam się o żonę wprost, dowiedziałam się, że jest i że dzieci są, to sobie poszłam Ach, ci prawnicy z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j .kalińska
w USC obcej osobie nie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×