Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o kurde mole

od jakiego wieku mozna mowic stara panna?

Polecane posty

Singielka, jak nazwa wskazuje, to po prostu kobieta/dziewczyna, ktora nie ma partnera :O A stara panna? trudno powiedziec. To chyba taka, ktora juz nie ma perspektywy wyjscia za maz, tak mi sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka to nie stara panna
singielka ma faceta??????????? singielka NIE MA faceta,dlatego wlasnie jest singielka... prosze spardz sobie w slowniku pl-ang slowo SINGLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa samico 30 Masz rację. Singielka to panna mająca faceta. Tak się zrodziło to pojęcie. I dotyczyło osób po 30ce. Ale przez ostatni czas zostało wypaczone przez media i w potocznym obiegu. Teraz to nawet tak się określa samotne rozwódki, czyli totalne wypaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
Singel (także singiel, rzadziej syngiel), od angielskiego single – "pojedynczy". Do niedawna pisownia singiel, choć rozpowszechniona i najbardziej odpowiadająca wymowie, uznawana była przez wydawnictwa normatywne za niepoprawną. Wielki słownik ortograficzny PWN z roku 2006 uznał tę pisownię w odniesieniu do płyt i utworów muzycznych. * Singel - nagranie muzyczne zawierające jeden lub więcej utworów zapowiadających pełny album. Singel to także sam utwór promujący płytę. * Singel - jedyna karta w określonym kolorze otrzymana w danym rozdaniu. * Singel - w sportach takich jak tenis, tenis stołowy, badminton: rozgrywka między pojedynczymi graczami, inaczej gra pojedyncza. * Singel - potocznie osoba żyjąca samemu, niemająca partnera życiowego. Pierwotnie termin używany był w gwarze młodzieżowej, jednak coraz częściej spotyka się go w języku potocznym. * Singel - jednocewkowy przetwornik w gitarze elektrycznej. * Singel - potocznie rower posiadający tylko jeden bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka to nie stara panna
DO A CZY Thank YOu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: uszczeguławiając - single to były wolne osoby ok 30ki, zmieniające partnerów, żyjące niezobowiązująco. Ale teraz - poprzedni post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
A ostatnio słyszałem że takie nazywają Sucharek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie Amant ja jestem singielką,bo to mój świadomy wybór/ po za tym osoba zakompleksiona nie mówi o sobie singiel/ka tylko SAMOTNA STARA PANNA STARY KAWALER. to takie proste jak facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruitty
Za granica kobiety w wieku 30 lat dopiero powoli zaczynaja sie rozgladac za stalym partnerem. Tylko w naszym zakichanym kraju 25latka bez faceta czuje sie jak stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja koleżanka, która rozstała się po długim i stałym związku nieformalnym, ale bez slubu, zasatanwaia się, czy jest rozwódką, czy stara panną :D Help ;) głosujcie, bo my robimy zakłady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara panna to kobieta, która nie jest w stalym związku, nie ma dziecka i jest w wieku, w którym już nie będzie mieć własnego dziecka jeśli ma dziecko, to jest panną z dzieckiem (ewentualnie starą panną z dzieckiem). Nic negatywnego. Uściślenie. Partnera można poznać nawet w wieku 70lat w Domu Opieki. I co wtedy? Tez będzie to STARA PANNA? Nawet jak ją wianuszek wnuków przyjdzie odwiedzić i ich przyszywanego nowego dziadka?:D Kluczem jest posiadanie dziecka. Proszę o kontrargumenty. Sprawcę też:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> No włąsnie Amant ja jestem singielką,bo to mój świadomy wybór Buhahhahahahahahahaahhahahahahahahhahah:D:D:D:D:D:D::D I dlatego non stop wylewasz żale, że ciągle trafiasz na nieudaczników, że starasz się znaleźć normalnego faceta, ale nie wychodzi? :D NIe pogrążaj się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 10:45 złośliwaa samica30 No włąsnie Amant ja jestem singielką,bo to mój świadomy wybór/ po za tym osoba zakompleksiona nie mówi o sobie singiel/ka tylko SAMOTNA STARA PANNA STARY KAWALER. to takie proste jak facet " Jakoś mam braki w kompleksach i nie ukrywam że jestem starym kawalerem:P.Do tego nie każdy jest sam bo tego chciał:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel to os która nie ma partnera i najczęściej nie chce mieę ( karierowicze, os często podróżujące )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie coś dalej
złośliwa: "Misiu modne jest byc samym.Singielka czy singiel brzmi tak dumnie przecież... stara panna juz nie,ale singielka --wow...." Chyba nie wszystko co modne to dobre, prawda?? Co niektórzy coś lansują jak im nie wychodzi, ze swojej słabości robią "mocną stronę" i gotowy sukces mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie coś dalej--to jak siebie okreslamy ma duzy wpływ na to jak nas inni widzą gdy mam doła mówie o sobie karlica z rozwodem,a gdy ide na randkę,seksowna singielka z odzysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghfgdf
a ja wam powiem, ze stara panna to bardziej stan umyslu. dziewczyna moze miec 30 lat byc sama a wcale nie zachowywac sie jak stara panna, wrecz przeciwnie, ma swoje pasje i wcale nie czuje sie samotna i nie teskni za facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad czyms....
Piszecie ze stara panna to niezamężna kobieta w wieku 30 lat i wyzej, ja mam 30 lat i od 5 jestem w związku ALE NIE MAMY ŚLUBU, nazwijmy to konkubinatem, związkiem niezalegalizowanym czy w zwiazku z tym odnosząc się do waszej definicji jestem starą panną??? coś tu nie halo... uwazam ten wasz termin za grubo przestarzały, wręcz zmurszały, do odstrzału bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w nieformalnym związku? Ale chcesz mieć dziecko w przyszlości, prawda? To znaczy, ze nie jesteś starą panną :) Tylko panną przed urlopem macierzyńskim:) Poza tym - faktycznie... "stara panna" to stan umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie ze starą panna
jest jak z moherem - to wbrew pozorom nie kwestia wieku a mentalnosci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×