Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczera dziewczyna

pilnujcie swoich chłopów

Polecane posty

i jak tu faceta puscic na impreze z kolegami wczoraj w raz z ze znajomymi poszlismy do pubu no i naszym stolikiem zainteresował sie pewnien facet który był całkiem fajny jednak miał obraczke stał i gapił sie pod koniec zaczał sie robic nachalny zaczał mnie przytulac kulturalnie mówiłam mu zeby spadał, hciał tanczyc wiec mu mówie stary obrączke masz le widac jemu to nie przeszkadzało i potem eby pokzac ze nie ma to dla niego znaczena to zaczał zdejmowac obraczke ostentacyjnie:O:O wszyscy patrzyli na niego z politowaniem:O kurna i jak tu ufać facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego od razu wrzucasz facetów do jednego wora, skoro z jednym miałaś doczynienia?' nie wiesz jak to jest na kafe? na kafe wszyscy faceci zdradzaja i wszystkie koiety to dziwki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rada powinna chyba brzmieć nie \"pilnujcie swoich chłopów\" ale \"wybierajcie sobie właściwych chłopów\", którzy nie będą odwalać takich numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freynt
żadnych reguł nie ma:facetów też kręcą zaobrączkowane panie(wiem coś o tym),a panom odwla zwłaszcza po alkoholu.Pracowałam w barze,to niejedno widziałam.NA drugi dzień mijając mnie na ulicy pchając wózek z dzieckiem, lub idąc z żoną,strasznie zmieszani byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idoko
Facec dziwnie sie zachował, ale może miał powód że mu tak odbiło? Np. dowiedział się, że żona go zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygfbgvb
Mnie taki zaobrączkowany i to z 15 lat starszy całkeim niedawno próbował w clubie wyrwać... i nawet nie przeszkadzało mu to że jestem tam z męzem. Wyczekał moment jak mąz wyszedł do toalety i zarzucił mi propozycją nie do odrzucenia... a co do pilnowania - wychodze z założenia jak się sam nie upilnuje to ja moge sobie go popilnować... wywinie numer jak tylko się odwrócę na chwilę. ach szoda gadać... właśnie nei wiem co jest z tym podrywaniem osób zaobrączkowanych czy zajętych... mi się to juz wielokrotnie zdarzyło, nawet zanim była mężatką. A nie jestem piękna i powodzenia miałam średnie raczej. To że jestem z kimś nawet kiedys mojemu najlepszemu przyjacielowi (byłemu) otworzyło w głowie jakąs szufladkę i jak tylko zobaczył mnie z moim chłopakiem to nagle mu się na amory zebrało, choć tyle lat interesowała go tylko przyjaźń ze mną. facet był w szoku że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Podryw \"na obrączkę\". Nałożyć na palec, najlepiej jakiś pomalowany chłam,\" :D:D I publicznie - na oczach upatrzonego modelu do wyrwania - zdjąć to coś z palca i fruuuuuu! ... za okno.... Panna patrzy w szoku, koledzy ukradkiem rzucają się na poszukiwania (bo złoto jest złoto), a ochroniarz puszcza oko w wyrazie aprobaty. Szef klubu stawia kolejkę wszystkim za uatrakcyjnienie wieczoru... Zabawa się rozkręca, pani się podkręca, potem wychodzicie razem. A rano mówisz do niej: \"Mamy cię! Jesteś w ukrytej kamerze:) Jestem singlem:) D:D:D:D I zanim się wytłumaczysz do końca.... budzisz się za jakiś czas z obrączką. Tym razem prawdziwą:classic_cool: Dobrej zabawy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×