Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaluje ale juz za pozno

zdradzilam mu najwieksza tajemnice

Polecane posty

Gość zaluje ale juz za pozno

Kiedys zdarzylo sie cos o czym chcialam zapomniec, nie chcialam miec nic wspolnego z mezczyznami. Ale minelo sporo czasu, poznalam jego i wszystko sie odmienilo. Bylo jak w bajce. Wspolne plany. Zdecydowalam sie mu powiedziec co mnie kiedys spotkalo. Wszystko ok, wspolczul (choc nie o to mi chodzilo, tylko o bycie szczera), poglaskal. Ale odsunal sie ode mnie i wciaz sie odsuwa coraz dalej. Zaluje, ze o tym wspomnialam - jemu pierwszemu. Myslalam, ze szczerosc jest wazna, mylilam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva eva eva
teraz ja Cię pogłaskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfd435345
a co sie stalo? gwałt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
to sie stal dawno, nie chce o tym rozmawiac. On bezwiednie pozwolil mi wrocic do normalnosci, a teraz sie odsuwa :O I to mnie boli najbardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgkjk
byłaś dziwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
jednorazowa :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też kilku rzeczy
żałuje i męczy mnie to, ale życie toczy się dalej i nei ma co wraca do przeszłości. Trudno idzie się dalej do przodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi lo chun
nie myl szczerosci w zwiazku ze spowiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgggg
ja po tym jak powiedzialam ze bylam chora na anoreksje potem na bulimie - zostawil mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
a czym sie rozni szczerosc od spowiedzi w zwiazku?? Nie rozumiem tylko dlaczego on tak sie odsuwa, chociaz twierdzi, ze wcale nie :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci to tacy są
chuje i nic więcej. ja powiedziałam że byłam dziwką ale zmieiłam sie i chciałam normalnego związku, wiedzial o tym a mimo to wykorzystal i zostawil. chuj. tylko sex byl dla niego wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ech facei tak mają-trudno im zaufać, do tego tak zwana meska duma której nigdy nie potrafimy odłozyc w kat... ja wiem jak sie czułem gdy dziewczyna, z która kiedys byłem opowiedziała mi jak sie z kolegą po pijaku przespała (nie-nie byłą wtedy ze mna) ... było mi z leksza dziwnie przez pewien czas bo skoro z jednym to o ilu mi nie powiedziała i czy nie zrobi tak z kimś znów ?. Normalne-jak facet cie kocha to w dupie bedzie miał co było kiedyś i z czasem mu przejdzie. Badz soba i pokaz ze ci na nim zalezy i że mu ufasz-on wtedy zaufa tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
Dlaczego mial stracic zaufanie? Ja nikomu nie ufalam, dopiero jemu, po 10 latach od tamtego czasu. Nie bylam dziwka :( To byl gwalt. No cos jak "jednorazowa dziwka" :( Raczej nigdy nie mial powodu by mi nie ufac. Predzej ja jemu, chociaz nie z jego powodu, tylko tak ogolnie. Nie umiem do niego dotrzec juz i zrozumiec :( Bo cos zie napewno zmienilo. Tak z dnia na dzien, z godziny na godzine nie przestaje sie chyba kochac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
moglam mu nie mowic. Ale balam sie naszego pierwszego razu. Balam sie, ze moze dziwnie sie zachowam i chcialam wytlumaczyc. A chyba lpiej wczesniej niz pozniej? Blad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwałt to nie jest coś jak "jednorazowa dziwka", no co Ty. To niezależne od Ciebie, jak możesz tak pisać. Przykro mi, ale on chyba tego nie udźwignie i dlatego małymi kroczkami się wycofuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
wlasciwie to nikt nie pomoze ;) Mysle, ze mimo wszystko on mi pomogl, choc teraz tak rani... Atos---> Tobie tez dziekuje 🌻 Chyba nawet go rozumiem. Kazdy by wolal dziwczyne bez bagazu doswiadczen, radosna optymistke, ktora nie ma zadnych przykrych zdarzen na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ech=po prostu potrzebuje czasu zeby sobie to poukładać. To trudne do wytłumaczenia kobiecie ale... hmmm to takie dziwne uczucie trudne do umiejscowienia które ogarnia facetów czasami... przechodzi naprawde z czasem... badz soba i czekaj. On rzeczywiscie moze nie odczuwac tego ze sie odsuwa-robi to podswiadomie. Tylko czas, lub rozmowa-ale wnioskuje ze juz z nim rozmawiałas wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
wyszłam z kąpieli---> No tak napisalam, bo ktos zapytal, czy bylam dziwka. A w sumie to tak zostalam potraktowana... I obawiam sie, ze masz racje :( Bajka sie skonczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekont
ja też zdradziłam komuś swoją tajemnicę,niby zrozumiał,ale potem zostawił,nazwał szmatą.Ciesz się,że teraz,pozbierasz się.Ja się pozbierałam,teraz jestem z moim Misiem,planujemy wspólne życie,on też wie,ale zawsze mówi,że ma gdzieś co robiłam zanim się poznaliśmy,jego interesuje tylko to,co jest,odkąd jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich... znam mało dziewczyn, które by coś nie spotkało przykrego, przez molestowanie, brutalne zaczepianie na ulicy czy napadnięte itp. Widocznie to nie ten... za mało dojrzały... może jakiś zasrany katolik co chce dziewice... nieważne. Ważne, żebyś się nie załamała i wychodziła do ludzi dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak jest facet z jajami i kocha to wszystko udźwignie. To przeszłosc. Stało sie, było i juz. Nie ma do czego wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno albo pierniczysz
głupoty i masz coś z głową:O albo twój gwałt polegał na tym, że dałaś zada jakiemuś kolesiowi mimo że ci na nim nie zależało, ale w sumie było ci wszystko jedno:O Bo nie rozumiem, co to ma do bycia dziwką?:O Mówisz takie bzdury, że trudno uwierzyć w to, że faktycznie coś takiego ci się przydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
poczekam :) Bo tylko to mi pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
dziewczyno albo pierniczysz---> Fakt piernicze... Ale to ma wspolnego, ze po zostalam wysmiana i rzucono mi garsc blaszakow w twarz. Tak mi sie skojarzylo jak ktos zapytal czy jestem. I nie che o tym rozmawiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poczekaj. Podejmowanie pochopnych decyzji... bo jak widze spodziewasz sie rady w stylu rzuc go zanim on rzuci ciebie-nie moja droga-poczekaj, badz soba. Nie ma rzeczy któej nie da sie udzwignac. Mi zdarzało sie rózne rzeczy wybaczac i rózne rzeczy tez mi wybaczono wiec nie łam sie. Przeczekaj trudny okres i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekont
to co Cię spotkało,to nieszczęście,nie rozpamiętuj tego.Zwykły śmieć mógł zrobić coś takiego.Jesteś osobą wartościową,uczuciową i zasługujesz na wspaniałego faceta,który będzie Cię szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
w zasadzie to ja nie mam mu co wybaczac. I nie zamierzam go rzucac. Kocham go. Nie chcialabym tez juz z nim o tym rozmawiac, bo wlasciwie wszystko zostalo powiedziane i nie chce do tego wracac. Poczekam. Prawie 10 lat czekalam na niego to moge jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ale juz za pozno
poniekont---> Wlasnie tego nie chce. Myslalam, ze to nie mozliwe. On mi pomogl. Macie racje warto czekac - dlatego poczekam tyle ile trzeba bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×