Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvvcv

chciałabyś 25 latka który jeszcze nigdy nie miał laski?

Polecane posty

Gość poonia
ja bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzam autora że na głupie pytania na tym forum padają równie głupie odpowiedzi. nie miał laski - cóż brak seksu oralnego do roku 25 to też jakiś problem dla faceta. Oczywiście kobiety już na pierwszej radnce poznają prawiczka / niezwiązkowca bo ma to w oczach wypisane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li t
jezeli nie jest szpetny, nie wykazuje defektów charakteru, frustracji ani choroby psychicznej to czemu nie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Я имею 26 лет и не был никогда в союзе. Я никогда не целовался, я не дотрагивался груди девушки. Одно слово я зелёный в дамско-мужских делах. Интересное или кто-то такой как я имеет шанс понравиться девушке.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
a ja mam 22 lata, 2 miesiące i 29 dni i nie miałam faceta nigdy. i co?! tragedia?! żyję i mam się nieźle! robicie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam około 9022 dni i nigdy nie miałem dziewczyny, i nie będę miał bo jestem: - za niski - za brzydki - za nieciekawy - za nudny - za mało rozrywkowy - nie mam bliskich znajomych - nie mam fajnego charakteru - nie mam szans na udaną przyszłość - jestem nieśmiały - jestem małomówny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
cos wam powiem. z takim podejściem to wy w zyciu laski nie będziecie mieli! nie chodzi o to jak wyglądacie ale o to jak sami siebie postrzegacie. znam mnóstwo par, które nie są piękne ale kochają sie ze względu na dusze. zmienicie nastawienie to panny będą sie w kolejkach ustawiać:) trochę optymizmu drodzy panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
gó...no prawda, chyba wiem co pisze chłopie, kobiecą psychikę to ja mam w małym paluszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
"Ja nie mam dziewczyny bo mam zły wygląd" trzymajcie mnie, bo komuś zrobię krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
a która chciałaby żeby jej chłopak tak marudził?! zmiana nastawienia to podstawa, wiem co piszę i macie mnie słuchać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
a ja chce Cię kopnąć w tyłek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
to ty tak siebie postrzegasz, nie wiesz co myśla inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×