Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carlaaaaa

Czy on mnie odpycha bo sie przeprowadzam?

Polecane posty

Gość Carlaaaaa

Zaczęłam się spotykać ostatnio z chłopakiem, z którym znam się już bardzo długo. Ale mam wrażenie, że po bardzo dobrym początku coś się stało i zaczyna mnie odpychać. Przypuszczam, że może to mieć związek z tym, że kupiłam mieszkanie i przeprowadzam się do innego miasta. Lecz tylko 60 km. Decyzja taka zapadła zanim zaczęlismy sie spotykac, mam tam juz nową pracę i zmienić tego nie mogę. Czy to dlatego on teraz próbuje ograniczać spotkania? Wymawia się pracą i innymi obowiazkami? Też chciałby kiedys mieć swoje mieszkanie i lepszą pracę ale niestety w przeciwieństwie do mnie nie ma wykształcenia i ciężko mu jest znaleźć dobrą pracę. Bardzo trudno jest mi się z nim teraz dogadac, nie chciałabym go zranic. A wciąż chce z nim byc. Czy możliwe, że boi się związac ze mną bo będzie się czuł gorszy? Ze nie ma wykształcenia i mało zarabia? Proszę o radę, jak z nim teraz rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
jeśli masz takie przeczucie to może coś w tym jest:O ale moze mu nie zależy na Tobie, wiec zacząl szukać juz innej.... ale TAK, myslę ze to jest spowodowane twoją przeprowadzką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×