Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diepetersilie

korepetycji z języka niemieckiego udzielę Łódź

Polecane posty

Gość diepetersilie

Mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji i w pracy z dziećmi i młodzieżą (harcerstwo), dorosłych tez uczyłam :). Ne jestem żadnym profesorem (3 rok studiów), ale za to świetnie rozumiem (z autopsji), które zagadnienia niemieckiego są wyjątkowo "ciężkie" i wiem jak przez nie przebrnąć. Preferuje zorganizowaną pracę, w której chodzi o "polubienie języka" i otaczanie się nim w czasie "pozalekcyjnym" (tłumaczenie piosenek, wieszanie słówek w pokoju). Oczywiście prace domowe i samodzielną naukę uważam, za niezbędny element zajęć. Tym którzy wierzą, że na 1-2 godzinach w tygodniu (bez dodatkowego samodzielnego wkładu) można się naprawdę czegoś nauczyć sugeruję by zastanowili się czy nie szkoda czasu i pieniędzy. jeśli chodzi o cenę: 20-25 zł/60min (zależne od dojazdu itp.) Mieszkam na południu Łodzi, więc okolice lub centrum byłyby najbardziej wskazane (ew. Retkinia) proszę pisać na mejla: pietruszka211@wp.pl lub gg: 1358859 (w drugiej połowie września kontakt może być ograniczony) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×