Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Seexii

JESTEM NAJŁADNIEJSZA !!!

Polecane posty

Gość Seexii

mam 16 latek i wszyscy mi mówią że jestem najładniejszą dziewczyną jaką widzieli ! Mam ciemną karnacje (opaloną) jestem szczupła, mam kolczyka w pępku i ładnie się ubieram. Chłopaki mówią że najlepiej całuję i mam fajne cycki ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjwd
taaaa?to ja poprosze o zdjecie bo sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter953959
jakie mniemanie o sobie...uuuu...niezle...tylko trzeba jeszcze cos soba reprezentowac ..oprocz wygladu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tego lansujesz sie jak te dziwki przy chlopach pewnie ubierasz sie jak dziwka(dlatego ci mowia ze ladnie wyglądasz) a do tego:) pewnie puszczalska albo lodziara bo niestety takie mniemanie o sobie żadna pozadna dziewczyna nie ma! i prosze mi tu nie komentować ze skad wiesz czy to blachara itp.. troche sie zyje juz na tym swiecie i widac co dookloda .. pełno kurewstwa :P.. Obym nie miała takiego dziecka.. Jedynie mogę współczuć rodzicom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filippo Massa
Prowokacja a Wy ćwierćinteligenci od razu plujecie jadem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynko, masz chyba bardzo niską samoocenę, że w ten sposób musisz się podbudować. Po cholere drugi topic zakładasz na dodatek kopiując post z poprzedniego? Myslisz,ze zmiana nicka cos da? Jesteś naprawdę żałosna. \"Mam szesnaście latek i zbiłam lusterko, póki nie kupie nowego mówcie mi, że jestem piękna, bo przestanę w to wierzyć.\" No ale z taką \"Chłopaki mówią że najlepiej całuję i mam fajne cycki\" opinią to droga pod latarnię czy na Katowicką stoi przed Tobą otworem. Wróżę Ci niezłą karierę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylopa890
dziewczyna inteligentna nigdy by nie zrobiła z siebie karty przetargowej skoro jestes ladna kobieta ( a raczej dzieckiem weżmy pod uwage ze nie masz ukonczonych 18 lat) to po co ta reklama wszem i wobec ??? co chcesz tym osiagnać??? tutaj takie opisy a w dzienniku nauczycielskim pewnie same pał masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylopa890
malutka kurwa nam rośnie:)))) i sa naprawde ładniejsze dziewczyny a le pozostałe to posiadaja jeszcze mozg kretynko w porownaniu do ciebie. a co mama i tato na ta samoocene. Pewnie sa dumni ze kurwe wychowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak..po primo(żebyś zrozumiała,po pierwsze), jak patrzę na Twoje zdjęcia, to nie powiedziałabym nigdy, że ładnie się ubierasz. Ubierasz się przeciętnie, jak większość blaharskich nastolatek, no, chyba, że \"ładna\" jest bluzeczka z napisem \"nie wal konia\", taak...bardzo gustowna ;] Po secodno(może się domyslisz, ale napiszę, po drugie) ta Twoja opalenizna wygląda jak brud i do tego kilogramy tapety na twarzy, jak chcesz sobie poprawić nastrój to wykąp się i wejdź na wagę, pare kilo Ci ubędzie. Po tertio, trzeba naprawde byc zdesperowanym, zeby chcwalic sie wszem i wobec, ze Twoj \"facet\" (chłopiec) jara, i trzeba nie mieć zbyt duzo w glowie, zeby tak jak Ty, nadrabiac ciałem i pokazywać cycki. Gratuluje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa..i żeby ktoś się nie doczepił słowo blacharskie przez "h" miało być w cudzysłowiu, bo najczęściej takie laski jak Ty, wypisują na tych wszystkich fotkach "nie lubie blahar" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingeer
ten topik juz tu byl nawet ze zdjeciem autorki .. nooo i co niektóre dziewczęta nie mogły przeboleć że dyskusja średnio się kręci :P coś mi się zdaje, ze to marna prowokacja zafundowana nielubianej kolezance przez wredne koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara333
I co z tego ? :) Chwalisz sie czy sie żalisz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anx
a tak naprawde to wcinasz teraz paczke XXXXXL czipsow i popijasz cola ;-) ale pofantazjowac mozna, nieprawdaz? pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dV4YWZf03F6ypGiu7wqE8iyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×