Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak tak to juz jest

stosunek przerywany

Polecane posty

Gość ddddddupa
wcale nie musi byc wytrysk by doszlo do zaplodnienia,chyba wczesniej jest ten plyn nie ?To stosunek przerywany malo skuteczny jest nie wierz zludzenią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak to juz jest
ale ten plyn nie ma plemnikow a nawet nak ma to umieraja w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, pomyliłam się skala pearla, jest w hasle \"antykoncepcja\" w wikipedii stosunek przerywany nie jest tam jednak uwzględniony, bo przed chwilą weszłam skala pearla to badanie skuteczności różnych metod: na 100 par ile ciąż przy roku POPRAWNEGO!!! stosowania - prezerwatywy uwzględnione ktoś pisał wcześniej, nie chodzi o płyn przedejakulacyjny tylko przed wytryskiem, ale w trakcie stosunku w ogóle - wystarczy, żeby zajść w ciążę, a tego się nie czuje i oczywiście nie podlega kontroli, jak kurczenie źrenic przy świetle poza tym dla facetów dodatkowe ryzyko: nerwica, kłopoty wytryskiem nie wiem ile Autor/ka topiku ma lat, ale jeśli mniej niż 20, to są to czasy tak dzikiej płodności, że stosunek przerywany oznacza tyle co ZUPEŁNY BRAK ZABEZPIECZEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak to juz jest
mozesz wkleic linka? ciekawe to ale nie umiem znalezc. no ale moje kolezanki stosuja stosunek przerywany juz kilka lat nawet i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wzięłaś informację, że tam nie ma plemników? wszystko przez brak edukacji seksualnej w szkole, masakra domyslam się, ze chodzi m. in. o kłopoty z kasą, skoro mówisz, że to tanie - gratuluję, odkładaj na pieluszki a wogóle umów się na wizytę u ginekologa albo seksuologa - jest za darmo, wbrew panującej w naszym kraju opinii seksuolog to nie wróg ludzkości a on Ci wszystko wytłumaczy: przecież tu siędzą laicy, nie pytaj nas o takie poważne sprawy. lekarz Ci to powie za darmo (już widzę jego minę jak chwalisz stosunek przerywany jako metodę antykoncepcyjną - zajadów maożna by było dostać ze miechu, gdyby nie to, że to takie smutne; ciąża? ale my się przecież zabezpieczaliśmy :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach tak
nie polecam tej metody jako pewnej, bo wiem jaki jest wskaznik pearla, ale o dziwo u mnie dziala 8 rok! tzn pierwsze 10 dni cyklu seks do konca, pozniej 10 dni przerywany i ostatnie 10 do konca, nie moge uzywac tabletek, a gumek nie lubimy, oczywiscie w razie wpadki zaakceptowalabym to i juz zawsze potem uzywala gumek, ale na razie metoda dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być w ogóle, sorki za orta jak koleżankom się udaje, to próbuj, na własną odpowiedzialność, czemu by nie przestestować :D powodzenia, pogadaj z lekarzem - to jeden z obowiazków ginekologa, dobrać antykoncepcję, więć śmiało - na to płaci się podatki w końcu trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak to juz jest
a wiec skoro dziala dlaczego nie jest promowana jako skuteczna metoda anty? a szkoda bo nie trzeba sie truc tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak to juz jest
ja nie chce brac tabletek bo sa szkodliwe dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wkleić linka, bo nie umiem - głupio mi się przyznać, ale tak jest :) wpisz: "antykoncepcja wikipedia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki to nie aż taka trucizna, ale to jest jednak chemia no to gumki, są próby ze sprężynką dla kobiet, które nie rodziły, ale zdania wśró lekarzy są podzielone, bo mogą byś kłopoty z zajściem w ciążę plastry nie obciążają wątroby, więć są mniej szkodliwe niż pigułki zależy ile masz lat, ale im jest się młodszym, tym bardziej jest się płodnym, więc za bardzo młodu pigułki/plastry są niezłe - ale to według uznania są jeszcze globulki, zawsze lepsze niż przerywany w ostatniej elle jest o pigułkach - zwróć uwagę na wypowiedź lekarza seksuologa pod artykułem o antykoncepcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosto asiula. Otwierasz historię i myszką przenosisz na topik, tylko musisz przećwiczyć. Do dzieła to bardzo proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak to juz jest
dzieki za rady. tak naprawde ja chcialabym zajsc:'(((((( a byl tylko przerywany ale za to w owulacje... to moze zaskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddupa
a tabletki tez nie skutkuja jak nie bierzesz regularnie:-p tak wiec najlepiej sexu nie uprawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak to juz jest
le chyba malo prawdopodobne bo widze ze nikt z kafeterian tak nie zaszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nikt nie zaszedł w ciąże to dlaczego takie popularne jest imię Wincenty za późno wyjęty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×