Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodka brunetka 30

wizyta w biurze matrymonialnym

Polecane posty

Gość Słodka brunetka 30

zastanawiam sie nad tym, jeszcze przez ok miesiac mam cos do zalatwienia, musze sie czym zajac a potem albo znajde faceta do sexu albo biuro...:O chce miec rodzine byc kochana, a facet do sexu to wiadmomo zabawa, mam szacunek do siebie i dlatego teraz, gdy jestem juz chyba zdesperowana musze podjac jakies decyzje, czy byc nadal porzadna czy nie oplaca sie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
no ludziska nikt nie byl, moze ktos cos słyszal? nie wiem co i jak....podpowiedźcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damskie perfumy
czego nie, możesz ktoś się napatoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddupa
glupia idiotka robiaca sobie zarty i prowokacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj se faceta przez internet albo wyjedz do cieplego kraju. Ja wyjechalam i dobrze na tym wyszlam:))) tam sa tacy fajni i przystojni:))) a potem wypowiedz sie na moim nowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
ale dlaczego glupia idiotka? ja nikogo nie potrafilabym tak nazwac...:O to nie jest prowokacja, to raz a dwa to chyba jestes malolatą, skoro tak sie zachowujesz. sa takie biura, i ludzie z nich korzystaja, wiec rozwazam taka mozliwosc, bo zalezy mi na powaznym zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo wyjedz do cieplego kraju" kolejna namawia na ciapatych :P jaka musi byc ogromna desperacja, zeby pruć sie z brudasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
mam tutaj dobra prace, zycie zawodowe mam juz poukladane, czas na prywatne przez internet szukalam, ale spotykalam facetow chcacych zabawy, wiec juz nie szukam przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka - w biurach matrymionialnych sa same freaki - szukaj przez net, wreszcie kogos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z internetu
Słodla Idiotka 30....:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej
szukasz poważnego związku?, ja niedługo będę wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
dzieki wyborcza i komi, wrescie ktos serio mnie potraktowal jesli tak, to moze jakos w realu, juz na prawde ciezko mi uwierzyc ze w necie spotkam fajnego faceta, tyle razy sie zawiodlam ale skoro w biurach sa tacy, to ja nie chce, ja nie jestem wrakiem:P i atrakcyjna jestem:P chce kogos takiego jak ja:) fajnego sympatycznego, normalnego faceta, ktory bedzie chcial zalozyc rodzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddupa
nie jestem malolata,az taka:p uwazam tez ze przez net nie warto szukac chociaz nie mozna generalizowac bo duzo niesmialych facetow przeciez sa na tych portalach i sa wartosciowi ale i tacy wlasnie co nie wiedza czego chca od zycia,lubiacy sex ,najlepiej to w pracy poszukac ja poznalam faceta wlasnie w pracy i chyba cos bedzie z tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
rozgladam sie w pracy:P ale nie widze nikogo fajnego no i wolnego, pracuje tam 3 miesiac wiec jeszcze wszystkich nie znam, to bardzo duza firma, wiec moze jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddupa
no to tym bardziej poczekaj ..samo przyjdzie jak ma przyjsc nic na sile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
a juz czuje taka potrzebe tulenia, milosci, chce miec dzieci.... i wszystko ulozylo mi sie super, tylko mezczyzny brak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddupa
pewnie ze kazda kobieta marzy o bliskosci i potrzebuje tego ,i dzieci tez sa wazne ..jednak jak ci mowie zobaczysz ze to pewnie szybciej nastąpi niz sie spodziewasz tylko musisz uwaznie sie rozgladac i nie odrzucac kazdego potęcjalnego kandydata np ze jest niezby urodziwy itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona and confused
nie no, nieurodziwych to nalezy odrzucic, chyba ze masz bogata wyobraznie i w lozku se wyobrazisz np brada pitta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
haha nie no dziewczyny, facet moze byc przecietny, ale musi miec poukladane w główce:P nie jestem az tak zdesperowana, ze do lozka wejdzie mi grubas, lysiejacy i po podstawówce:P mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie ciesz ze chociaz
zawodowo ci sie uklada. ja nie dosc ze jestem sama to jeszcze pracy nie mam :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka brunetka 30
to sie ciesz----jak masz dostac prace to ja dostaniesz, nie martw sie ja chcialam zmienic przez dlugi czs prace, ale nie moglam znalezc nic ciekawego, az przez przypadek na skrzynke dostallam ogloszenie i teraz mam kierownicze stanowisko, duze mozliwosci rozwoju, praca super.... wieze w przeznaczenie, ty tez uwierz.....cos dobrego na pewno na ciebie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku rwa mac napisz kawe
Słodka brunetka 30 na lawe o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie ciesz ze chociaz
ja juz nie wierze szukam 10 miesiecy i nic. mam beznadziejne studia, nie znam jezykow obcych(antytalencie -ucze sie ucze i i tak nie umiem) to jak mam znalesc dobra prace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×