Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Coooooo

Facet z pomalowanymi paznokciami?

Polecane posty

Gość Coooooo

Uznajecie takiego z miejsca za pedała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ir_is
niekoniecznie, może być tez perwersyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
albo wokalista w jakimś ciekawym zespole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już, to nie za pedała, a geja. Pomalowane paznokcie u faceta? Pierwsze słyszę, nigdy nie widziałam żadnego gościa z pomalowanymi pazurkami (nie liczę członków zespołów heavy metalowych, rockowych, punkowych, czy tez wszelkiej maści innych tego typu). Z miejsca takiego za geja bym nie uzała. Co najwyżej za metroseksualistę - czyli totalnie NIE MĘSKIEGO faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja maluje paznokcie i żona nie ma nic przeciwko w końcu mamy równouprawnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie przywykne do widoku faceta z pomalowanymi paznokciami. Czy widzieliście babę z brodą? Nie. I nie mam na mysli transwestyty tylko prawdziwa kobieta. Natura nie dała nam zarostu na twarzy, i dobrze. Kolorowe lakiery i szminki są atrybutem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona chciała, żebym ugotował obiad i zajął się dzieckiem, więc zrobiłem to, ale pomalowałem sobie również paznokcie na krwiście czerwony kolor. Więcej już mnie o to nie prosiła. Oczywiście zmyłem rano, zanim poszedłem do pracy...;) Seksu wieczorem też nie było, bo jak się zaczęła do mnie dobierać, pokazałem jej moje paznokcie - zadziałały antyseksualnie;))) I mam spokój. Polecam taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie facet to c********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły facet fetysz
Jesteście pustaki a jeżeli facet ktury ma pomalowanego jednego paznokcia na palcu od stopy na bez barwny i ledwo widoczny bjały to k***a co pedał huja prawda może poprostu fetyszysta i tyle wy jesteście z ery kamienia zj******o hm zacofaństwo kretyństwo i kamienie hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOTHBOICLIQUE
Dnia 15.05.2016 o 12:02, Gość gość napisał:

Nigdy nie przywykne do widoku faceta z pomalowanymi paznokciami. Czy widzieliście babę z brodą? Nie. I nie mam na mysli transwestyty tylko prawdziwa kobieta. Natura nie dała nam zarostu na twarzy, i dobrze. Kolorowe lakiery i szminki są atrybutem kobiety.

Natura również nie dała wam lakieru, to postęp technologiczny i nauka dały ludzkości lakier do paznokci. A to że używają ich w większości kobiety nie jest istotne. To tak jakby ktoś miał problem do tego że kobieta nosi spodnie, przecież przez wieki tylko i wyłącznie mężczyźni nosili spodnie, kobiety zaś spódnice. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, na koniec chciałbym tylko powiedzieć parę zdań, dajcie innym być sobą i niech każdy ubiera się jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×