Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysieńka37

problemy małżenskie

Polecane posty

Gość marysieńka37

jak dać do zrozumienia mężowi ze moze stracic i dzieci i mnie po swoim zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essensial
Może to banalnie zabrzmi ale powiedz mu wprost. Jesli powiesz raz, drugi a to nie poskutkuje - wprowadz w czyn dzialania. Ciezko mi sprecyzowac jakie, poniewaz nie wiem co jest przyczyna problemu i w zwiazku z tym co mogloby podzialac na Twojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
Powiedzieć wprost. Dużymi literami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysieńka37
ja mam wrazenie z ostatniej sytuacji jaka ostatnio zaistniala ze jemu to rybka czy go zostawimy bo mamy 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysieńka37
do ostatniej wypowiedzi porypało cie czy gorzej lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
PRzepraszam bardzo, ale dlaczego on ma tracić dzieci? To chyba Ciebie porypało. To co między męzem i Tobą to wasza sprawa, ale nie traktuj dzieci jak karty przetargowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysieńka37
nie oceniaj mnie tak pochopnie bo gdyby nie dzieci to bym z nim chyba nie byla a tak wogule to przepraszam ale porypło cie chyba nie bylo do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
fghfgh ma rację, W OGÓLE nie powinno się traktować dzieci jako karty przetargowej w małżeństwie, a baba, która stosuje taki szantaż jest beznadziejna. nie chcesz być z mężem, rozwiedź się, ale to, że nie jest dla ciebie dobrym partnerem, nie znaczy, że ma przestać być ojcem dla SWOICH (waszych) dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×