Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freon

Brakuje mi kobiety

Polecane posty

Tak po prostu, żeby się chociaż przed snem do kogoś przytulić, bo zimno strasznie. Ale muszę być twardy, rano mi przejdzie ten nastrój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Podejrzewam, że mój problem zostanie rozwiązany gdy już będę miał kobietę, własną i tylko dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freon, jest to rozwiązanie :) To znajdź sobie kobietę własną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szukam ciągle :) Już myślałem, że znalazłem, ale mnie chyba olała, bo milczy od dwóch tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRUE
szukaj,szukaj a na pewno znajdziesz!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
kup sobie kota - mniej je, daje więcej ciepła i nie trzeba z nim nigdzie wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No olała, i cholera jasna jutro ma urodziny, a ja jeszcze myślę, żeby jej życzenia wysłać. Naiwniak jestem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś naiwniak :) Ale ja bym nie wysyłała mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja pewnie wyślę, bo muszę się upewnić, że faktycznie mnie olała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź do Misia jak jest tylko piętro wyżej :) Freon, no chyba już wiadomo, że Cię olała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie odzywa sie od dwoch tygodni, to pewnie juz probowales sie z nia skontaktowac. Nie ma cudow - olala - moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale napisałem, że jestem naiwniak, dlatego łapię się ostatniej deski ratunku ;) Zresztą ona jest dziwna, może uznała, że to ja ją olałem. Zależy jak na to spojrzeć :) Ale co ja będę pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie próbowałem się z nią kontaktować. Czekałem na jej odzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freon, no, proszę. Jak tak czytam facetów na kafe to się załamać można. macie być twardzi :) miękkie ciotki to my jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toź niewypada... autorze nie czekaj na zbawienie tylko skontaktuj sie z nia ,wlasnie ten Misio co spi na gorze tez taki wlasnie jest ,niesmialy imalorozarniety z ta roznica ze jak go olalam toalnie to dopiero sie zorientowal ze mam dosc podchodow i coaglego starania sie wiec ty tez rusz dupe i porozmawiaj z ta laska moze jest niesmiala i czeka az ty sie odezwiesz pierwszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego życzenia urodzinowe jej wyślę. I poczekam na reakcję. Czekałem na jej odzew, bo to ona ewidentnie zawiniła w pewnej kwestii i powinna mnie przeprosić. Zamiast tego po prostu zwinęła nogi i uciekła. Tak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×