Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zestresowana na maxa

Jutro idę na...

Polecane posty

Gość zestresowana na maxa

pierwszą w życiu rozmowę kalifikacyjną. Okrpnie się stresuję, że zawalę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plnjh
spoko :), nie spodziewaj się za dużo, głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana na maxa
wiem wiem nie obiecuje sobi dużo ale i tak się stresuję nie wiem jakich pytań się spodziewać itp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęścia..
nie ma się czego bać po pierwsze nie pokazuj ,że się denerwujesz mów spokojnie i konkretnie :) powodzenia trzymam kciuki.....pamiętaj spokój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana na maxa
z każdą godzina strresuję się coraz bardziej ale potrafie zachować stoicki spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja tez mam jutro rozmowe i bardzo mi na tej pracy zalezy. wiem ze latwo jest powiedziec zachowaj spokoj ... ja mowie sobie : " co ma byc moje to bedzie " i staram sie nie nakrecac . POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rustyrazor
spoko, wyluzuj... to tylko rozmowa, nie pierwsza nie ostatnia. A na jakie stanowisko aplikujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana na maxa
stanowisko referenta nie wiem jakich pytan się spodziewać bo moje kwalifikacje nie odpowiadaja wymaganym ale mimo to zostałam zaproszona na rozmowę to moja pierwsza rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja bylem referentem!!! a referenta od czego( jakie obowiazki )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana na maxa
mam zabrac jakieś dokumenty? do końca nie wiem jak się ubrać, ale chyba spodnie, zakiet, bluzka w ciemnych kolorach, włosy rozpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana na maxa
młodszy refernet ds zobowiązań podatkowych praca na zastępstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
a wymagali jakis dodatkowych dokumentów? ja zawsze mam w teczce cv, kopie ostatniego swiadectwa pracy i dyplomu, ale jak nie wymagaja to nie daje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
na zastepstwo to fajnie bo dostaje sie z tego co wiem taka kase jak osoba zastepowana a nie jak poczatkujacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana na maxa
nie wymagali o cv też myślałam, nigdzie wczesniej nie pracowałam, to moja pierwsza praca i pierwsza rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Ja też jutro idę na rozmowę:O Już mam bóle brzucha:O Startuje na stanowisko sekretarki i nie wiem czego się spodziewać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
wiesz... skoro na zastepstwo to moze beda bardziej ulgowo patrzyli... staraj sie byc spokojna i skupiona, bo jesli nie masz kwalifikacji czy tez wiedzy to pozostaje ci isc " na żywioł". a wiesz cos o tej firmie wiecej wrazie gdyby pytali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Czasem osoba ktora pyta jest wynajetym rekruterem , czasem to kierownik danego dzialu + 2 osoba ( pewnie psycholog ). roznie bywa , ja mialem juz tak rozne i dziwne rozmowy ze wszystkiego sie spodziewam . generalnie trzeba miec takie podejscie ze kazda odbyta rozmowa nawet nieudana przybliza nas do celu. jak nie ta praca to inna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana na maxa
to jest urząd miasta rozmowę przeprowadza sam burmistrz nie sądzę że akurta o to będzie pytać raczej o znajomość ustaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
skoro urzad miasta to faktycznie pytanie o znajomosc firmy jest bezcelowe . ja bym poczytal w necie informacji na tematy z zakresu twoich obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Mogę wejść w topik? Też jutro mam rozmowę z dyrektorem szkoły. Startuję na stanowisko sekretarki i tez nie mam pojęcia o co będzie pytać. Odbywałam staż na podobnym stanowisku:O jak myślicicie o co zapyta? Standardowe pytania? jak radzę sobie ze stresem, czy potrafię pracować pod presją czasu, trzy wady, zalety?? Tego typu pytań się spodziewać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja powiem tak szczerze ... ja specjalnie nie mysle o tym jakie beda pytania bo czesto padaja inne niz sam wymyslilem. staram sie tylko zawsze cos dowiedziec o firmie do ktorej aplikuje. czesto pata standardowe pytanie: dlaczego chce Pan pracowac w naszej firmie, albo Jakie sa Pana cele w zyciu (np materialne , finansowe ), mialem tez pytania dotyczace bezposrednio stanowiska np o to jak rozwiazalbym dana kwestie czy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Właśnie obawiam się tego pytania: "Dlaczego chcę pracować na takim stanowisku". Studiuję historię, która ma się nijak do administracji:O Jak z tego wybrnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Ja improwizuje i szczerze mowiac wciskam czasem kit. Przeprowadzajacy rekrutacje jakos nie wpadna na pomysl ze pracowac chce dla pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
własnie nie wiem co powiedziec :O przeciez nie powiem ze kasy mi potrzeba i chwytam się wszystkiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
wszystko co powiesz a nie bedziesz do tego przekonana moze zabrzmiec sztucznie. chyba ze umiesz dobrze sciemniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Ehhh. co ma być to będzie:O Moze dostanę jakiegoś nagłego olśnienia i wymyślę coś na miejscu:O A odpowiedź typu że wiążę swoją przyszłość właśnie z administracją a tu moge zdobyć doświadczenie byłaby na miejscu i w miarę wiarygodna? bo nic innego nie przychodzi mi do głowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
a jak pomysli ze chcesz tej pracy tylko dla doswiadczenia a potem odejdziesz..... moze on szuka kogos na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
No kurde to już sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
powiesz to co powiesz.... jak ma to byc twoja praca to bedzie. nie ma sensu isc zestresowanym i wymyslac 100 pytan i stu odpowiedzi. lepiej byc naturalnym niz w nerwach dukac jakies wyuczone kwestie. moze czekac cie jeszce wiele rozmow tak jak i mnie . w koncu uda sie trafic na ta wlasnie prace !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Też tak myślę. Już byłam na rozmowie, tzn. wiedziałam, ze szuka kogoś na to stanowisko. Weszłam zapytać się o szczegóły do sekretariatu i trafiłam, że akurat tam był i zaprosił do siebie tak z marszu. Powiedział, ze ma masę podań ale on woli od razu pogadać. Była krótka rozmowa, wiedział co ukończyłam, że miałam staż. Wziął numer i powiedział że oddzwoni. No i właśnie zadzwonił niespodziewanie. Czyżby już myślał o zatrudnieniu mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×