Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zestresowana na maxa

Jutro idę na...

Polecane posty

Gość Mar 30
zadzwonic mogł do paru innych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Tez wzięłam to pod uwagę. Nawet jestem pewna. Przecież to logiczne, że musi być jakaś selekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Dobra co ma byc to będzie. Ja nie ta praca to znajdzie się inna:) Walę to i już się nie stresuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja biore tez zawsze pod uwage to ze firma juz kogos ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Ale z tym, że chciałabym się tam zaczepić na chwilę masz rację :D Nie wiem, czy przez całe widzę siebei w tym zawodzie. Trochę niewdzięczny, ale odpowiada mi. Wolę pracować na samodzielnym stanowisku niż w zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
zrób wszystko zeby nie pomyslal ze chcesz tej pracy na chwile bo po co mu pracownik ktory za pol roku odejdzie? patrzac na swoj interes musisz dobrze nawijac makaron na uszy i przekanac faceta ze chcesz tam pracowac na stale . on na pewno nie chce co pol roku robic rekrutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Chciałabym:) Ale co z tego wyjdzie:) Z tego co wiem, to szuka na stałe. Heh chyba nici z tej pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
jak idziesz z zalozeniem ze nici to tak bedzie. polowa sukcesu to pozytywne nastawienie . nigdy nie wiesz o co cie zapyta i jakie zrobisz wrazenie . ja bym poszedl na luzie , najwyzej mozna zdobyc kolejne doswiadczenie w tego typu rozmowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Jest tez inny aspekt, a mianowicie działam pod presją. Mogę powiedzieć, że idę tylko dlatego, że kazała mi mama. Wiem żałosne:( Ale nic na to nie poradzę. Gdybym nie poszła w ogóle to bym potem miała sajgon w domu. Mieszkam w małej mieścinie, gdzie zdobycie przyzwoitej pracy graniczy z cudem, wszędzie nepotyzm i załatwianie stanowisk znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
kazdy ma jakas presje ... ja stracilem prace ale dlugi pozostaly.... takie zycie . jak to mowia trzeba isc do przodu jak czołg jakkolwiek głupia to i prostacka maksyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Ale z drugiej strony chciałabym pracować. Zawsze czegoś sie nauczę, zdobędę doświadczenie itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Ja tez chcialbym pracowac . pracowalem blisko 5 lat juz i mi tego brakuje nie mowiac o kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
No kasa przede wszystkim. Główny powód dla którego szukamy pracy. Tez mam dość siedzenia w domu, a siedzę 9 miesiąc. Brakuje mi ludzi. Jeszcze trochę i całkowicie zdziczeje:P W sumie nigdy nie pracowałam tak na powaznie. Może jedynie staż, fakt praca za grosze, ale mimo to miło wspominham. A tak to dorywcze zajęcia od sprzątania do nańczenia dzieci. Cóż jeszcze jestem młoda duchem i ciałem. Dopiero zaczynam bawić się w życie tak na poważnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Fajnie jest miec prace w ktorej umiemy sobie poradzic i jeszcze za to dostac kase .... ale niestety nie zawsze mozna miec satysfakcjonujaca prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
No niestety life is brutal.... Ale mimo tego chcesz wafelka familijnego? bo własnie wcinam:P Zawsze zajadam stres:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Na noc się nie je:P Będziesz mieć przez to koszmary w nocy:P Proszę bardzo:P Ostatni oddaje z żalem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja tak zaraz nie zasne ... nie mysle o przebiegu jutrzejszej rozmowy ale sam fakt ze sie odbedzie powoduje u mnie "pobudzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Tez masz jutro rozmowę? Nie wiedziałam. Beszczelnie wepchałam sie na topik nie zagłębiając za bardzo się w treść... Zaspokoisz moją ciekawość na jakie stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
administracyjne, duza firma , dobra placa , swietny adres , dobry dojazd .... cos dla mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Czyli jedziemy na tym samym wózku:P Damy radę:) Grunt to pozytywne nastawienie:) Z małą róznicą:) Ty jesteś juz doświadczonym myśliwym a to mój first time... Chyba idę po coś do żarcia:P Chcesz coś? Bo niebędę się wracać:P A nie wypada poczęstować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
jem kabanosa wlasnie takze dzieki ...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
To po tym na 100% będą koszmary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
eee tam nie bedzie . idzie jesien wiec dobrze sie spi. przysni mi sie nowa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Zobaczysz, że będą :P A ja przyniosłam szarlotkę, więc żałuj żałuj.... Na pewno się nie podzielę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
wole konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Oj wiem, że białko jest najbardziej wartościowe, ale coś dla osłody... Zresztą nie znam faceta, który nie przepada za słodkim:) Więc coś mi tu ścieniasz:) Chyba, ze jesteś rodzaju żeńskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
mam wiecej testosteronu wiec raczej jestem facetem , wiesz ... wlosy na twarzy , klatce piersiowej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka
Oj wiem wiem:) Idę zalegnąć:) Goodluck!!!! Na pewno przyda się na jutro:) Adios...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×