Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monika..as

Atarax, jak na Was podziałał?

Polecane posty

Gość monika..as

Witam, kazano mi odstawic lexotan/Sedam (podobnie działaja). Moge brac go w ostatecznosci...Lekarka przepisała mi Atarax 25 i mam brać 3x po pol tabletki i dodatkowo magnez, aspargin i ziolowe uspokajacze. I tak robie od piątku. Pierwszą połowkę Ataraxu wziełam wieczorem w piątek. Rano obudziałam sie jak pijana, zawroty. tak było kilka godzin.potem dało sie przezyc... W sobote 3x po pol tabl. ataraxu ale wieczorem nie moglam zasnac (mialam ogolnie nerwowy dzien) odczucie jakby serce do gardła podchodziło, takie zawirowanie..i rozne dziwaczne odczucia odlotu, ze nie moge oddychac....wstałam nawet zbadac puls...ok.nie wytrzymałam i wzielam 1/4 sedamu... w niedziele rano moze byc a ok. poludnia wzielam atarax 1/2tab..i po ok. pol godznie dziwne drętwienie twarzy, taki ścisk,duszenie , ścisk szyji..zamiast lepiej gorzej...wzielam ok.18 i to samo co ok. poludnia. i własciwie mogę powiedzieć ze dziwnie czuję sie po tych tabletkach.....wracam do wczesniejszego stanu...A moze to skutek odstawiena Sedamu??? wczesniej bralam 3x po 1/2 tab. sedamu i mozna bylo zyc..choc cudów nie było ale nie chciałam wiekszych dawek....Nawet nie musiałam go codziennie brac w takich dawkach, czasem mniej, czasem wcale.Lekarka stwierdziła ze jestem za młoda na mocne srodki..mam 29 lat ale co tu ma mlodosc... Jestem bardzo ciekawa waszych doswiadczen...Bo czytajac ulotke Ataraxu to takich skutkow ubocznych nie widzialam....j W okresie brania Sedamu przestałam miec bole glowy, spalo mi sie dobrze, fajnie zasypialo...choc bywaly i gorsze dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik070980
Ja tez tak mam-biore hydroxizine 10 mg 2 razy dziennie i tez mam zawroty głowy i takie duszenie.Nie wiem czy to z nerwów czy przez hydroxizine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problemy z bezsennoscia lekarka zapisała mi atarax. Ale nie jestem przekonany że to może zwalczyć moją chorobę. Udało się komuś wyjść z bezsennosci po tych tabletkach. Mam gdzieś skutki uboczne ja chce się po prostu wyspać jak normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejny lek 0/10 wogole nie moglem zasnac po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia 58
Ja biorę Atarax od 3 miesięcy na alergię swędzenie skury i na bezsenność, na wszystko mi pomogło,ale biorę tylko na noc,tylko nie wiem jak długo mogę brac,jestem zadowolona,przetym brałam kilka tabletek teraz jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka8888
Witajcie, czy ktos z was bral moze lek Setaloft albo Trittico? Mam tezyczke i biore magnez, calperos, alfadiol do tego nas sen hydroxyzyne albo atarax i w razie czego rano xanax 0,25, boje sie troche skutkow ubocznych po tym Setalofcie albo Trittico , wczesniej jak dostalam elicee to czulam sie fatalnie, pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy z bólem głowy mam od ok. 12-14 lat. Właśnie miesiąc temu zacząłem brać atarax 25mg (lekarz powiedział, że 2 tabletki po 1 rano i wieczorem, teraz biorę tylko rano a chcę w ogóle odstawić) skutkiem brania jest brak bólu głowy przez miesiąc bolała mnie jakoś dwa razy z tym także jestem w pełni zadowolony. Polecam wszystkim którzy słyszą od lekarza że taka pana/pani uroda bo wszystkie badania są ok. Dopiero teraz przypominam sobie jak to jest żyć z myślą że jutro tez jest dzień i to bez bólu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak z tym ataraxem? Serio 0/10? Nic nie dziala? Ja od miesiaca nie spalem. Dzis bede bral atarax i licze na chociaz 6h snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore triticco i zadnych skutkow ubocznych, wcześniej nie moglam zasnac budzilam sie co 2godz.po tritico w 15min od wzięcia spie jak dziecko a rano wstaje normalna a nie jak na kacu...polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam od atarax 25mg teraz mam 10. Dla mnie 10/10. Dzięki niemu pomału zaczęłam wychodzić z bardzo silnej nerwicy lekowej po ciężkich życiowych przejściach. Brałam miesiąc 3 razy na dobę 25 dla wyciszenia się a po miesiącu 25 albo 10 w zależności od mojego samopoczucia w sytuacjach gdzie mogłam wpaść w atak paniki. Dzięki niemu nie mam już takich ataków od ponad roku i funkcjonuje normalnie. Zawsze mam schowany w portfelu i w każdej chwili mogę wziąść więc to też pomaga. Świadomość że w razie czego jest pod ręką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Mordal
Ja biore od paru miesiecy atarax.Na tą chwile 100mg na dobę.Przechodzę ogromny stres oraz mam silne leki przed atakuem padaczku(choruje 13 lat).Bardzo dobrze się czuję po ataraxe lecz ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy one nie spowoduja u mnie ataku bo gdzieś przeczytalam ze obniżają prog drgawkowy.Biorę Keppre na padaczke 1000mg na dobe.Może ktoś wie coś na ten temat?Czy nie pogarsza atarax leczenia epi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawroty glowy i uczucie duszenia sie to objawy nerwicy lekowej, a nie atarax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry lek na zaburzenia lękowe jak np: erytrofobia ,  nerwica nadmierne pobudzenie problemy ze snem  ale żeby zadziałał trzeba brać go min. 3 miesiące regularnie  rano i wieczorem ograniczając lub rezygnując całkowicie z alko itp. do tego ruch fizyczny etc. działa antyhistaminowo to dobrze bo blokuje reakcje skórne czerwone placki wysypki na tle nerwowym  świąd etc.  w pewnym stopniu bo betabloker to nie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×