Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanie co do testów

3-4krople??

Polecane posty

Gość zapytanie co do testów

Bezpośrednio przed wykonaniem testu należy wyjąć płytkę testową z folii. Następnie przy pomocy załączonej pipety nanieść 3-4 krople moczu na okienko próbki na płytce, zaczekać aż w okienku wyniku pojawią się barwne linie i po upływie 5 minut odczytać wynik. Wynik powinien być widoczny przez około 30 minut, po upływie tego czasu test należy wyrzucić To aż 3-4 klople trzeba??? ja zawsze myślałam że jedną!!??? a jak wezme 1 klople to mi źle wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie co do testów
prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiarka_
uwazasz, ze tu na forum ktos wie lepiej jak uzyc tego twojego testu niz producent??? a moze ty wiesz lepiej od kogos, kto to wyprodukowal? w ogole co za problem? co za roznica ile kropel. chyba ze twoj mocz jest dla ciebie tak drogocenny, ze placzesz nad kazda uroniona kropla?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest az taki wielki prolem u ciebi ez moczem?? deficyt jakis masz?? to moze pozycz od kogoś dodatkowe 2-3 krople i będzie po sprawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie co do testów
czyli ja musze dać 3-4klople tak jak tam pisze??? jestem zdeneroana bo jutrorano robie i chce dobrze zrobic bo bardzo chce mieć dzidzie!!!:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×