Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maruda mala bez pomyslu

Schab z morelami- z czym go zjesc?

Polecane posty

Gość maruda mala bez pomyslu

Mam nadzieje, ze poradzicie mi tu cos kobietki-mam schab z morelami zamrozony od tesciowej i nie mam pojecia z czym go zjesc jak go rozmroze?Macie jakis pomysl?Bede wdzieczna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autowyzwalacz123456789
Mozesz na zimno do chlebka, albo pokroic w plastry i skolowac jakis sosik do tego + ziemniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda mala bez pomyslu
Fajnie, dzieki:)bo wlasnie tak lezy ten schab a ja nie mam pomsylu z czym go zjesc-nigdy wczesniej go nie jadlam dlatego i nie wiem jak;)a ten sos to jaki zrobic, zeby pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ryzem albo kuskusem, ja bym polecala na cieplo. wydaje mi sie, ze do mies na slodko pasuje raczej ryz niz ziemniaki ... do tego moze salata z sosem vinegret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhdfghdfgdf
sos z żurawin dobry będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda mala bez pomyslu
dzieki dziewczyny! nie ten schab jest nafaszerowany morelami:) tak sobie pomsylam, ze zrobie z ryzem i jakas surowka-macie jakis pomysl jaka?moze z bialej kapusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zrobic wlasnie z kapusty, ale bardziej na slodko kwasno niz pikantnie. ja czasem robie taka sorowke, ze lacze po polowie kapuste biala i czerwona, troche wiorkow cebuli (ja daje czerwona, bo jest slodsza), ocet jablkowy, olej, suszone zurawiny, torche cukru, pare nasion selera. to taki ogolny zarys, wychodzi bardzo orzezwiajaca w smaku, prawie jak owocowy deser ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fndjgkhazdk
a ja bym zjadla sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsasqwer
konczita a te nasiona selera to skad wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie w dziale z przyprawami moga byc. one nie sa jakies super konieczne. zamiast tego mozesz doda lodyge selera pocieta bardzo drobno, a nawet troche tartego korzenia, moze byc i ze sloika :) te selerowe rzeczy to tak dla nadania lekko rosolkowego posmaku. mysle, ze mozesz nawet sypnac ciut lubczyku, bo to w koncu ta sama rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×