Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati173

okłamałam faceta zerwał zareczyny i odwołał ślub

Polecane posty

komiczne - no tak :D zapomniałam. Ona woli impessskeeee w rymie "będę brał cie w aucie", niż super seks z kochającym facetem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaffa
warta grzechu-------- dlaczego myslisz ze ten seks z narzeczonym byl by super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry... :P znowu zapomniałam, że niewiele kobiet jest takich jak ja:o... że mają super satysfakcje z każdej pieszczoty ze swoim facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znałem podobną sytuację i okazało się że podobnie zerwali zaręczyny a potem że oboje po prostu mieli coś na sumieniu.... a jeśli jest \"czysty\" to zrobił dobrze bo przeginasz laleczko; a po ew. ślubie jak dojdą pierwsze kryzysy to daj boże by skończyło się to tylko wypadem na imprę; daj sobie czas a dorośniesz - a może takki oddech od siebie nauczy was czegoś oboje - ciebie szczerości a jego większego opanowania w podobnych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moja kobieto :P ja mam dla autorki rade - niech do niego nie jedzie, ale nich go okłamie, ze jedzie.... ma wprawe i doswiadczenie i w ten sposob załatwi i wizyte u niego i imprezke w sobote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati173
dostałam miesiąc kredytu zaufania i to teraz tylko ode mnie zalezy co z tym zrobie jednak ślubu nie bedzie chyba ze jednak moj facet zmieni zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO W MIESIAC
mozesz sie pochukac ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×