Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytanniee

różaniec w prezencie?

Polecane posty

A może dobrym pomysłem będzie różaniec w innej formie? Na www.holyholy.pl można znaleźć takie np. w formie bransoletki czy pierścionka, dla mojej mamy zamówiłam srebrną bransoletkę różaniec z jadeitowymi paciorkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz 88
Ja kupiłam kiedyś w Świętej Lipce będąc przejazdem na wakacjach różaniec Babci mojego Męża. Od listopada Babcia dziwnym trafem nage zaczęła chorować, ale miała już ponad 80 lat, więc nie wiem czy to łączyć. Choroba przyszła nagle i postępowała. Od stycznia babcia była leżąca i na kroplwkach, jadła ale mało, a na początku czerwca zmarła. Słabnąć zaczęła gdzieś w pażdzierniku. O tym przesądzie dowiedziałam się dopiero po jej śmierci więc nie wiem czy to łaczyć.... ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest potrzebne i różaniec i zegarek ale trzeba wiedzieć, czy odbiorca chce taki prezent, lepiej się zapytać.. , a jak nam prezent nie pasuje to można go komuś oddać albo włożyć do kontenera PCK albo do kosza przed jakimiś świętami kościelnymi dla potrzebujących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a w co wierzycie ? W Boga. To czemu te zabobony które pochodzą od złego ducha wierzycie. Przezegnajcie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Boga wierzcie a nie w te wasze przesądy i czary bo wam zły duch rozum odbierze i będziecie takie zaleknione .Dał wam Bóg rozum to go uzywajcie a nie ulegajcie manipulacji zła krzyż wam nic złego nie zrobi a przed złym was obroni. Teraz rozumiecie po co te przesądy i skąd pochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×