Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet zwykły

Ojciec mojej narzeczonej powiedział jej, że jeśli

Polecane posty

Gość facet zwykły

zrezygnuje z tego małżeństwa ze mną , to on ją dobrze zrozumie. Aż mnie zatkało jak mi narzeczona o tym powiedziała.Zapytała mnie co o tym myślę. Dziwne bo jak prosiłem o rękę jego córki to nie powiedział ani słowa że coś mu nie pasuje. Co myślicie o takiej sytuacji ? Nie wiem dlaczego nic mi jej ojciec nie mówił. Tylko za moimi plecami takie rzeczy swojej córce powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe się pytasz
zapytaj lepiej swoją narzeczoną, chyba jej ojciec przedstawił jakieś argumenty na poparcie swego stanowiska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech no cóż
chyba nie zostałeś zaakceptowany przez swojego przyszłego teścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Twoja narzeczona z choinki się urwała? Co Ty możesz o tym wszystkim myśleć, przecież nie znasz jej ojca tak, jak ona. Lepiej by usadziła tatusia za wredny komentarz albo niech powie konkretnie, o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zwykły
No moja narzeczona mnie zapytała co myślę o tym. Nic mi nie mówiła o tym na jakiej podstawie jej ojciec to powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe się pytasz
więc poproś ją aby zapytała ojca dlaczego tak uważa... Chyba, że zadaje Ci zagadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe się pytasz
Jesteś jej narzeczonym, pewnie wkrótce ślub, a ona z takimi tekstami wyjeżdża... Jeżeli mają jakieś konkretne argumenty przeciwko Tobie - kawa na ławę, jeśli nie - nie powinni wstawiać takich głupich gadek... A narzeczona powtarzać ich słowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ojcem narzeczonej żył nie będziesz, i co cię to obchodzi, wstał lewą nogą, albo ma kaca, a ty nie wiesz co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zwykły
To jego jedyne dziecko. Może boi się czegoś ,że coś się stanie jego ukochanej córce. Sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×