Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jessica Parker

a ja chce żeby ktoś mnie wkońcu zaczarował...

Polecane posty

podobno znam... ale czasem to zwykłe słowa... nie zdarzyło Ci się po prostu powiedzieć czegoś i patrzeć jak komuś "maślanieją" oczka? za co ludzie Cię nie cierpią Saro? (pytam - miej na uwadze że na kafe jestem od niedawna...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"też, więc może by tak ktoś odczarować chciał" Ja bym w sumie się zlitował nad Toba siostra, ale bym przy okazji zaczarował, a kazirodztwa nie uznaję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? przecież odczarowanie z zaczarowaniem się nie wiąże, to raz o dwa, wkońcu dubel stopkowy się skończył, więc chyba więzi bratersko siostrzane sie zerwały. niemniej odczarowania potrzebuje, a nie zaczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
złośliwa-wciąż się meczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom to ważne - pierwszy krok żeby zauroczyć: poznać i polubić ciemne strony :P (bicie i poniżanie odpada jednak na starcie - for me!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh-czarowanie? Po co ? "The ghost of Elvis told me how to get the girls faint" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niemniej odczarowania potrzebuje, a nie zaczarowania" Ale ja jestem strasznie czarujący :), więc to nieodzowne, że bym Cię przy okazji zaczarował. Zaryzykujesz? :P "wkońcu dubel stopkowy się skończył, więc chyba więzi bratersko siostrzane sie zerwały" A chciałabyś, żeby się skończył? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×