Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nagadam wam

kto mna nie gardzi???

Polecane posty

Gość Piotruś Ban jesiennie
Ja tobą nie gardze, ale mam cie w duupie zasadniczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem nie lubią
bo jest gruba i ma za faceta 'tatuśka'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban jesiennie
Nie lubią cie? Ja nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak ty na tym forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagadam wam a widzisz? o takie durne pomarańczka mi chodzi:) gruba nie jestem, ha! a mojemu starszemu, do piet nie dorastasz zjebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna strona życia - NIe lansuj się tak Podlizujesz się nagadam wam, żeby na ciebie zagłosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ef blef
nagadam wam. dlaczego maja nie lubic? zajmujesz sie na co dzien jezdzeniem po ludziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ef blef ------------------->>> jezdze po idiotach wypisujacych glupoty i obrazajacych innych, pare osob moglobyby sie na ten temat wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna strona życia
Lansuję się, bo zależy mi na tym konkursie. Podlizywać się nie muszą. Zagłosuje jeśli będzie chciała. Ja poprosiłam wszystkich, którzy tu zajrzeli. A rozmawiałam z nią kiedyś w nocy o jej pracach, które mi się bardzo podobają. Dałam jej nawet komentarze na blogu. Nie wiesz? Nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem (drak-queen@o2.pl) kciukiem@tlen.pl kciukiem enter wciskam Ten kobiecy wyrostek nazywasz ENTER? Chyba za dużo przegrywasz życie przed komputerem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukiem, jeszcze mam do Ciebie pytanie. Skąd taka nazwa twojego e-maila :Dark queen"? To od Drug Queen? Jesteś transwestytą, czy kobietą płci męskiej? Bo nie wiem i jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o enter na klawiaturze mi chodzi! czy wam wszystkim wszystko z seksem musi się kojarzyć???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ef blef
nagadam wam. no to u mnie masz pjone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban jesiennie
nagadam ty jestes taką forumową trąbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja, o drag-queen, obydwie formy są okej i przez ,,k'' i przez ,,g'' jestem prawdizwą babą bez operacji zmiany płci, 100% choć w podstawówce mi ktoś powiedział kiedyś, że mam rysy jak chrobry, ale to szczegół;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×