Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam !!! mam!!!

Polecane posty

Gość na lato znowu bedziesz miec
piegi a piosenka chujowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello rocznik 1987.....
cześć przemądrzalcu :D piegi ? buahahaha :D chyba najgorsze co może być , bo szpeci twarz do tego stopnia że zaczyna ona przybierać podobiznę gówna :D Ha ! odgryzłem ci się dzieciaku ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello rocznik 1987.....
nie umiesz sćiągać z wrzuty a taka mocna w gębie jesteś ? hahaha :D Jeżeli chodzi o piosenkę to zupełnie ale to zupełnie nie w moim guście. Jest kiepska poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dlatego urzywam pudru :O przynajmniej troche je zakrywa :O:O:O: ale idioto i tak faceci za mna lataja , moge miec kazdego :D:D bo jestem boska mam boskie cialo i rysy twarzy a to najwrzniejsze jest w wygladzie zewnetrzym wiec jak chciale smnie urazic to ci sie nie udalo jebnieta konska prawicza spierdolino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello rocznik 1987.....
ciekawe jacy ci faceci są co za tobą latają :D pewnie tacy , którzy chcą cię mieć tylko na raz i lubią alkohol a więc nieudacznicy z brakiem perspektyw na przyszłość :D aha : nie denerwuj się tak myszko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frajerzyno tylko ze ja nie jestem panienka na raz. a to ze kots czasem wypije sobie na imprezie nie znaczy ze jest nieudacznikiem wiec zamknij morde bo i tak twoje zdanie mam w dupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestes przebojowa i
wygadana to powinnas sobie poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegi są fajne ;) Mam ogromną prośbę do forumowiczów :) Proszę abyście zagłosowali na mnie w konkursie :) Nic to nie kosztuje, nawet nie trzeba być zalogowanym! Jest konkurs na stronie Nivea, trzeba zaprojektować własną kosmetyczkę, a później zbierać glosy. Pierwsze 25 osób wygrywa nagrody! Proszę zatem o głosy na moją kosmetyczkę :) Naciśnij "zobacz i głosuj na tą kosmetyczkę", a następnie oddaj głos. z góry dziękuję :* http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/uzytkownicy/profil/u-19158n522ec/ Na kosmetyczkę można głosować codziennie. Im więcej głosów tym lepiej. Bardzo Was proszę, wyjątkowo mi zależy. Konkurs trwa do niedzieli :) Pozdrawiam i dziękuję za głosy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestes przebojowa i
ojej ojej 02-john_dahlback-blink_(original_mix).mp3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello rocznik 1987.....
dobra , nieważne : twoje życie , nie mój problem kompleksiaro :D Kiedyś jakaś dziewczyna powiedziała że wolała by być łysa niż mieć piegi. Współczuję Ci :D Aha : Radzę nie próbowac piegów usuwać bo tego sama nie usuniesz. Możesz jedynie rozjaśnić je ale żeby tak się stało to musiałabyś wydać kupę forsy a tej pewnie nie masz za dużo bidulko :D Sorry że tak cię wkurzam ale lubię wkurzać takie głupiutkie nastolatki :D a co do ściągania z wrzuty to hmmm........ Jak mnie ładnie poprosisz to podam ci ten link :D ale tak ładnie okay ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello rocznik 1987.....
hahaha :D z tym nic nie zrobisz co ktoś ci wkleił :D oj gapo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki z ciebie zacofany pawian :O ja przynajmniej mam tylko na nosku i na policzkach dobrze ze nie na cyałym ryju :O:O to by była tragedia :(:( a kasy mi nie brakuje mam wszysco co chce jedno moje słowo :D a porsic cie o nic nie bede , z reszta nie prowadze zadnych konwersacji z takimi szczochami jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello rocznik 1987.....
jeżeli jesteś choć trochę inteligentna to poradzisz sobie dalej sama. Ja daję ci podpowiedź : www.tnij.org/bc666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×