Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

ja tam zawsze wolalam sledzika albo kapustke;) A teraz jakos slodkosci mnie bawią moze mi sie gusta poprostu zmienily;) Madziulek trzymam kciuki zeby ta @ nie przylazla!!! A to jak jutro nie dostaniesz to chyba bedzie juz w 7 niebie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciąża wydaje mi się że jest najwspanialsza bo jest czas żeby się nią nacieszyć,żeby się wyspać odpocząć.A w drugiej to nie wiem czy sobie tak odpocznę z 3-letnią córeczką w domku ;) Fretka Ty coś na ten temat wiesz to nam napisz jak to jest z tą drugą ciążą?Długo się staraliście o drugiego bobaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę jak w niebie chyba dopiero jak na usg zobaczę że wszystko jest dobrze z groszkiem no ale jak w końcu ujrzę te diw kreseczki to też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewczyny ja jako doswiadczona mama mowi wam ze to jest obojetne ktora ciaza tak samo sie wszystko przezywa-a u mnie druga ciaza to byla wpadka:) Choc moj mąż wiedzial gdzie zostawil swoje żolnierzyki;)Takze z drugim poszlo szybko bo sie go nie spodziewalam ,ale jak juz byl-och to bylo cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciala sie dowiedziec jak to jest z ta pierwsza ciaza:)powiem Wam,ze nie przerazaja mnie te artykuly takie jak wczoraj mi wyslal moj nieswiadomy tresci tego art. mezczyzna;) ze kupy, ryki po nocach, 140 kilo do konca zycia;) pewnie lekko tez nie ebdzie ale skoro kobiety chca miec wiecej dzieci niz 1 to znaczy ze wcale nie ejst tak zle,jak strasza zakompleksione ortodoksyjne feministki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale sie najadlam-zrobilam dzis lazanie:) Ulala ale bedzie do zrzucania jak nie bede w ciąży;) A co tam u was kobietki co robicie??? Ja juz zaspokoilam moją \"kropeczke\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu jak wszystki gotują to my mozemy poklikac:) Ty mieszkasz w centrum Kedzierzyna??? Ja mam rodzine dokladnie w Kozlu ale Kedzierzyn nie jestmi obcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest Fretka, jak te 2 tygodnie czekalam na wynik to tez duzo jadlam, mialam apetyt ale nie jakis ogromny, jadlam same zdrowe dobre rzeczy, zeby dzidzia zdrowo rosla. ale to nic,dzis pocwicze, przytylam tylko kilogram w 2 tgodnie;) ale ostatnio schudlam 5 kilo i wygladam bombowo wiec jest co popsuc;)chetnie przytuje i urosne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ja mieszkam w kedzierzynie i nie w centrum,tylko na ze tak ladnie to nazwe, przemiesciach;) ale mi kozle nie jest obce bo tam moja babcia mieszkala no i jakos dosc czesto tam jezdze bo tam jest czasami fajniej i wiecej knajpek wiec jeszcze pare lat temu jak bylam bardziej wyjsciowa, czesto tam bywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam jakies 2 kg do przodu ale to za caly ten miesiac-ale teraz jakby tak @ przyjechala to musze w 2-3 tyg to zrzucic a potem znow bede jadla wtedy kiedy bede glodna bo nie chcialabym glodzic kropeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) Haniu ja tu bede za jakies 20 min bo musze mojego male przypilnowac zeby zjadl troche spozniony obiad:) Bede tu napewno:) Wiec nie uciekaj na dlugo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja mam tu wlaczone i chodze od biurka do biurka bo na drugim sie ucze ruskiego na piatek. nie wiem po co no ale ok:P no wlasnie,na poczatku ciazy nie trzeba przytyc nic sie dzidzi nie stanie:)wazne zeby jesc zdrowo,tak mi sie wydaje:) ja rzucilam jedzenie goracych kubkow itp,teraz jem warzuywa,zupy mamine, serki twarozkowe, jajeczka rybki itp:) rzucilam palenie, alkoholu nie pije od miesiaca ponad. dzidzia bedzie zdrowiutka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nazwie tak.Zupkijem tylko mamine bo sama je sobie gotuje dla dzieci-moje dzieci nie znaja zupek z torebki:O Rybki-och az w nadmiarze,ale je bardzo lubie a łososia najbardziej:) Co do papierosow nie pale,alkoholu nie pije (procz lamki lub dwóch wina na urodzinach) Ale u mnie problem jest taki-jak tylko zjem normalnie jak czlowiek a nie wrobel to zaraz mi sie to odbija na wadze ze wzgledu na to ze mam problemy z trawieniam-a na poczatku dziecko sie rajintensywniej rozwija to musi miec co jesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, mi wszystko idzie w uda. wszystko mam szczuple,a uda rosna jak na drozdzach. ale cwicze konsekwentnie. mam nadzieje ze jak bede w ciazy wreszcie to nie bedzie przeciwskazan do cwiczen i sportu ogolnie. juz wymyslilam ze ebdzie duzo plywac i na rowerku jezdzic wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Haniusia mi uciekla:( To i ja uciekam sie polozyc :) Zajrze tu pozniej-buziaki dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 2)Jolitka84.......................5................17.04 ... ... .......wielkopoka 3)fretka83.......26...........1...............23-27.03 .. .. ..... ......Śląskie 4) sonia27.........................1................24.03...... .... .wielkopolskie 5) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 6) Aagness.......24...........1................29.03......mazow ieckie< br /> 7)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 8)butterfly*....................3...............ok.31.03 . ...........IE 9)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 10)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 11)bruska.......28................2...............13.04. .... .......podkarpackie 12)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lebelskie 13)Hania_i_Gogo..24.............2................20.04?. . .. ..........opolskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad......Bi el sko-Biala 2)Jenefer25..................6?.................listopad ............dolnoslaskie Czas na zmiany;((( dostałam w sobote małpe;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania uwierz mi że nawet jak tyjesz w ciąży to się tym cieszysz to cudowny stan chociaż pełen obaw i lęków ale polecam Ci naprawdę;) Mi po pierwszej ciąży zostało 5 kg nadwagi które zrzuciłam po 8 m-cach od porodu i teraz przy moim 168cm ważę 58 kg.Ja jakoś po tej ciąży i porodzie do pełni sił tak naprawdę doszłam dopiero po roku.Bo kondycja w ciąży strasznie spada.A teraz marzę żeby mi brzuszek przeszkadzał zapiąć sobie buty....;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek,wlasnie o tym marze:) i moze to zabrzmi jakos egoistycznie,ale bede sie cieszyc,jak zobacze tesciow takich szczesliwych, oni marza o wnuku lub wnuczce, kiedy kazdy bedzie sie usmiechal do nas na widok malej dzidiz, kiedy bede czula ze we mnie jest czesc mojego ukochanego Grzesia.... chce byc gruba i chce miec dzidzie w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dola bo dzis nie bedzie bzzzzzzz:( moj w pracy do pozna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli jak sa dni plodne a nie mozna bzzzz ale dzis juz nie mam sluzu takiego jaki byl 4 dni nie ma juz przezroczystych niteczek ale wilgoc jest taki wodnisty jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka,na pewno teraz Wam sie udalo. bzykanko bylo w dni plodne to i dzidzia bedzie:) mnie boli kazdy tydzien kiedy jestem bez Grzeska, czekanie 5 dni kolejnych na to by znow go miec przez 2 dni. ale sie sdolowalam,leze i rycze.no ale takie jest zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy ciążowe to rzeczywiscie powiększone piersui Uuuuuu i bolą przy dotyku Mdli mnie z deka i muszę przekąszac A podobne objawy można mieć z nerwów czyli urojone - też tak miałam w poprzednim m-cu gdy tak bardzo chcialam Nawet na wymioty mi się zbierało...a to od kaszlu było Test był obiektywny brak ciąży Zast się czy badania krew mocz zrobić przed wizyta u gina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer, nie musisz robic testu z krwi przed ginem, jesli zrobilam zwykly bo ginka pewnie na usg potwierdzi ciaze,ale chyba tez nie zaszkodzi jesli zrobisz najlepiej z krwi- on jest ilosciowy,czyli tam bedzie informacja o poziomie tego hormonu a wiec dodatkowa informacja dla lekarza gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×