Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Jestem sklonna powiedziec ze dopiero 5 dni temu mialas owulacje ale zas z drugiej strony twoj wczorajszy test byl napewno niewazny bo zaden test nie wykrywa ciazy jak jeszcze jej nie ma w macicy tylko wedruje jajo do niej.Takze czekaj jagodko cierpliwie 2 tyg od najwyzesz twojej temki tej drugiej gdzie podejrzewasz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka, ten program jest tak napisany, że wykrywa owulację wg okreslonych zasad, jak wykryje skok temperatury. Zaznacza ją na wykresie jeżeli uzna, że cztery kolejne temperatury są wyższe od sześciu poprzednich. Czy jakoś tak.Poza tym bierze jeszcze pod uwagę nne objawy, które zaznaczysz, np śluz, temperature, szyjke, ból owulacyjny, piersi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moim zdeniem wedlog tego FF to jutro powinnas dostac okres-poczekaj do konca tygodnia napewno-ale masz to pokręcone-masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego chyba jeszcze wstrzymam się z testowaniem żeby sie niestresować :) Chociaż i beztego też się stresuję, więc nie wiem już sama co lepsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko czas ci wszystko pokarze-ja wiem co gadam;) A ty sie bedziesz tylko niepotrzebnie stresowala.Olej caly ten FF i czekaj-wiem ze to bardzo ciezko bo sama czekam i wiem co gadam:O Ale taki juz nasz zywot ze to my zawsze musimy czekac :O A faceni jakos to spokojnie przyjmują-przynajmniej moj takie wrazenia sprawia;) Bruska bruska jak tam twoje mierzenie??O ktorej godzinie mierzysz tempke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na stanowisku odbiór hahahah witam nowa staraczkę i zapraszamy do zaciążenie i gderania i gdybania i wynajdowania coraz to kolejnych objawów u siebie :P:P:P:P jagódka ja jestem w temperaturach ZIELONA wogóle w sprawach płodności jestem zielona i tak dalej :o:o:o ale sie podszkole a jak narazie trafiam w ślepo :):):) Hania nie jestes pierwsza tutaj starająca sie o pierwsze dziecko ja też nie mam dzieci :):):):) Madziulek fretka no u was dziewczyny objawy ciążowe jak sie patrzy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja o temperaturze, dzisiaj włozyłam sobie termometr i zrobiłam sobie drzemkę było mi błogo :P:P:P:P:P hmmmm nie wiem babki od 3 dni boli mnie troche brzuch i jajnik kłuje oczywiście prawy ale temperature mam dzisiaj niską, nie wiem nie znam sie ale dalej mierze temperature, mimo że nic z tego nie rozumiem :D:D:D:D Oto moja tempka 16.03 - 36,7 - brak śluzu 17.03 - 36,9 sluz rozciągliwy przezroczysty + ból brzucha 18.03 - 36,7 sluz rozciągliwy przezroczysty + ból brzucha 19.03 - 36,72 sluz rozciągliwy przezroczysty + ból brzucha 20.03 - 37 - śluz przezroczysty bardzo mało 21.03 - 36,93 - brak śluzu 22.03 - 36,77 - śluz biały nierozciągliwy 23.03 - 36,69 - śluz biały + ból brzucha 24.03 - 36,89 - śluz biały nie przezroczysty rozciągliwy jak galareta + ból brzucha 25.03 - 36,65 - śluz biały nierozciągliwy + ból brzucha to tyle jak narzie zaobserwowałam acha według kalkulatora każdego, owulacje powinnam mieć 28/20. 03 wiec może sie temperatura podniesie zobaczymy albo wyjdzie na to że mam 2 owulacje :D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska weglog mnie to ty juz jestes po owulacji. Temperatura ci ewidentnie sie podniosla jak cza:) A powiedz mi bruseczko czy ty masz co miesiac jajeczkowanie jak nie masz jednago jajnika???czy ten jeden przejmuje co miesieczne funkcje??? Jak to jest w tym to ty bedziesz pewnie obeznana. A mnie cycki bolą juz tragicznie!!!Nawet biustonosc czuje w kazdym centymetrze a żyły na dekoldzie mam jak zajezdnia tranwajowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frecia ty to juz na bank jestes w dolnej tabeli:) alez z Ciebie płodna babka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszalam ze jak jest jeden jajnik to on przejmuje wszystkie funkcje i owulacje sa normalnie co miesiac :) wiec bruska tez zaciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jest to niemozliwe abym miała owulacje na poczatku cyklu a dokładnie w 12 dniu cyklu przy cyklach 36 dniowych no raczej to niemożliwe :o:o:o a co do pracy jajnika to lekaz gin-zbok mówiła że ten jajnik pracuje co miesiąc ..hmm....no wiec skoro pracuje to oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka powalasz mnie :D:D:D:D:D zajezdnia tramwajowa bo padne na cycki i ręce :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela zaszla w ciaze w 12 dc ale przy cyklach 28 dniowych bo brala hormony na regulacje cykłow bo miala bardzo nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale mi wali nie;) ale jak ja dostane @ to wierzcie przestane wierzyc w objawy ciazowe!!!! i juz wam nic nie napisze na drugi miesiac czy cos mi jest czy nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Pumka tym bardziej nie wierze że miałam owulacje tak wcześnie jest to generalnie niemozliwe więc czekam na owulke :):):) albo sie nie doczekam a jak sie okaże że miałam tak wczesną owulacje to przestane wierzyc we wszelkie teorie i informacje na tem ciąży i dni płodnych :D:D:D:D u mnie to zawsze wszystko jest pokręcone :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka jak to pieknie nazwalas cyce-jeszcze takich nie mialam;)No moze jak karmilam dzieci i za dlugo przyspaly i je mialam pelne mleczka:) Oj co to bedzie jak one teraz beda pelne mleczka D???Hahahaha nigdy takich nie mialam przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka jest w polowie cyklu z odchyleniem 2+ 2- tylko ze my nigdy nie wiemy do przodu ile bedzie trwal cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nigdy nie miałam cyklu krótszego niż 33 dni więc nie przyjmuje do wiadomości że tak wczesniej miałam owulacje ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie to jest ten bol:O kiedy ja przewidziec-ale ja jestem zadowolona z mierzenia tej tempki,wiem juedy mi podskoczyla i wiem ze za 2 tygonie od skoku musi byc @,jak jej nie ma to jest znak ze jest cos nie tak: 1-ciaża 2-cysty 3-blokada psychiczna Tez tak uwazacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyjmuje do wiadomości tylko ciąże :P:P:P:P cyste i blokade psychiczną odrzucam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też staram sie o pierwsze dziecko :) Jezeli chodzi o owulację, to jest ona zawsze ok 12-16 dni przed nastepną @. Jeżeli faza wyzszych temperatur wynosi 18 dni to mozna podejżewać ciążę. Faza ta trwa przewaznie zawsze tyle samo dni u tej samej kobiety, u mnie jest to zazwyczaj 13dni. Szkoda tylko, że mozna dopiero to stwierdzić jak pojawi sie kolejna @. Bo faza nizszych temperatur może być różna, owulacja może się przesunąć np z powodu podróży lub stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie czyli dowiemy sie kiedy byla owulka jak dostaniemy @ haaaaaaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska a ty o ktorej mierzysz tempke?? Ja teraz tez mierze drugi rak ok 10 lub 11 i zawsze jest wysoka ok 37.6 o 10godz a juz godz pozniej 37.7 Takze jest tak czy tak wysoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to chrzanie co ma byc to bedzie jak nie uda mi sie teraz to bedzie nastepny miesiac gwałcenia chłopa, żeby tylko odemnie nie uciekł :D:D:D:D a moze urodze w lutym jak ja sie urodziłam :):) wodniki to super człeki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja temperature mierze rano tak o 7.20 , o 7.15 budzik a ja od razu macam gdzie mój poranny widztermometre :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na tvn style gdzieś po 23.00 był program o ciąży i wychowaniu seksualnym, prezenterka towarzyszyła kobicie przy porodzie, matko męczyła sie 16 godzin rany julek i wtedy zwątpiłam, mówili tam o zmianach w organiźmie i wogóle, ciekawe czy wyolbrzymiali sprawe bo ciąże pokazali jako wielkie i niekorzystne zmiany dla kobiety dziwne, a powinno być odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×