Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

czesc dziewczynki:) Co tu za smutki zaraz z rana???Taka piekna pogoda a wy sie stresujecie.Teraz bedzie pieknie cieplo ,bedziecie chodzic na spacerki i sie napewno wyluzujecie bo nie bedziecie siedziec w pracy a potem tylko w domu.Wiosna ,sa juz bociany,beda i wasze dzieciaczki:) Trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fretka, ale u mnie i pogoda nawet dzis do bani, mgła nic nie widać :( No nic, trzeba być dobrej myśli, ale to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam zalezy tylko zeby jutro nie przylazła @ bo jade na basen och moja córcia jak przezywa ten AQUA PARK bo tam jest czadowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko a gdzie ty przebywasz bo ty nie jestes w PL nie??? Pumcia wrazie czego tampona sobie wsadzisz i jazda na basen:) I juz problem z glowy:) Ja bym sie tez przejechala na basen ale sie nie mieszcze cyckami do mojego stroju a i brzuch juz nie jest taki sam,musialabym kupowac stroj a to juz za duzo latania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słaba kreska może świadczyć o ciąży, zrób test kolejny w dniu spodziewanej @ powinny być już 2 wyrażne GRATULUJE :):):) dzisiaj mnie nie bedzie dziewczyny może po południu wpadne mam strasznie duzo pracy papapa i miłego dnia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze tu patrze i nie wierze wlasnym oczom!!! Co sie dzieje,kobiety czemu nic nie piszecie??? Ja wam nie mam za bardzo co pisac,bo juz kropeczke mam,ale wy??? Piszcie a ja z przyjemnoscia to czytam:) Dodam tylko odemnie ze mam wizyty 23 kwietnia-alez ja jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! czyzby wyscig do 100 strony sie skonczył? No co wy dziewczeta?! Dzisiaj znowu ładna pogoda i od razu chce mi sie życ. Wczoraj cały dzień spedzilismy poza domem. Nakarmilismy koniki a jak Szymon wrocił z przedszkola to pojechalismy na plaże. He,he moj syn wygladał jak mały farmer w gumowcach i z taczka,do ktorej zbieral muszelki. Uwielbiam wiosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyje macierzyństwo Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdlużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ sie Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem cwiczysz oddechy. Drugie dziecko : Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosly zadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiacu ciąży. Ciuszki dzieciece: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i skladasz równiutko w kosteczke. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chlopcy nie moga nosic różowego? Placz: Pierwsze dziecko: Wyciagasz dziecko z lózeczka jak tylko pisnie. Drugie dziecko: Wyciagasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczenstwo, ze jego wrzask obudzi starsze dziecko.. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakrecac grajace zabawki w lózeczku. Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluche co godzine, niezaleznie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluche co 2-3 godziny, w zaleznosci od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz sie zmieniac pieluche zanim otoczenie poskarzy sie na smród, badz pielucha zwisa dziecku ponizej kolan. Zajecia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjscia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiadziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, ze ma dzwonic tylko jesli pojawi sie krew. W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciatko. Drugie dziecko: Spogladasz na swoje dziecko, aby upewnic sie, ze starsze go nie dusi i nie wklada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz sie przed wlasnymi dziecmi. Polkniecie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz sie przeswietlenia. Drugie dziecko: Czekasz az wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie wlasnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buterfly protestuje!!!!;) Nie bedzie tak jak napisalas,wiem ze kazdy maluch bedzie tak samo traktowany lacznie z wycieraniem w swoje ubranie:p Przy pierwszym tez tak robilam:p Ale fajne ,zabawne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D prosze bardzo:) Oby wszytkie byly brzuchatki juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fretka a teraz posmiej sie troche:D Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta: - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz! Chyba my dzisiaj dobijemy do setki,bo reszta lasek sie gdzies straciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czezc Wam:) juz po zajeciach i moge spokojnie zaczac sie robic na bostwo dla mojego kochanego, dzis robimy dzidzie, z testu owulacyjnego wychodzi ze jutro niby ma byc owulka ale na wszelki wypadek zaczniemy juz dzis, przeciez tetsy moga sie mylic! zreszta jutro i w niedziele tez bedziemy a wiec trzymajcie kciuki,bo moj mezczyzna mowi ze czuje ze ma TEGO plemnika w sobie i trzeba tylko teraz go umiescic we wlsaciwym miejscu o wlasciwej porze:D Frecia a Ty chlopakow ubierasz w rozowe ciuszki?;) ale to prawda troche co butterfly nam napisala,ja bym juz chetnie zalozyla ogrodniczki albo taka sliczna bluzeczke z miejscem na brzuszek:P a jeszcze w ciazy nie jestem:) Punka jest tak pieknie na pewno uda Wam sie wypad do aqua parku, az Ci zazdroszcze,sama bym chetnie pojechala. a dzis to jest przegiecie z ta pogoda, w najsmielszych marzeniach nie myslalam o takiej ladnej jak dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sobie tak pomyslalam wlasnie,ze latwiej jest nie myslec "jestem w tej ciazy czy nie jestem" kiedy za oknem wszystko budzi sie do zycia, wczoraj widzialam bociana z pociagu i ciagle widze sarenki i zajaczki bo ten moj pociag przez lasy jedzie... o wiele lepiej zajac sie czyms i latwiej to przychodzi,dzieki temu nie mysle na okraglo o owulacji, chociaz teraz na topiku to chetnie se o tym pomarudze:P ale tak powaznie to naprawde warto korzystac z tej pogody! i nie przejmowac sie, niedlugo tabelka na dole powiekszy sie i to baaaardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki butterfly:D Fretka,wyslij mi wiruski ciazowe please!!! ide zjesc gruszke bo sobie taka sliczna pachnaca kupilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam długo bez was i z doskoku sie zjawiam cóz ja moge powiedziec o swoich objawach hmmm 6 dzień od owulki temperatura 17.17 czasmai boli brzuch lekko i czasami jajnik zakłuje ale też lekko a cyce nic aniw idu ani słychu wiec czekam i czekam dalej, do tego dochodzą mdłości ale ja tak czasami mam przed @ więc to żaden znak dla mnie :):):):) no a druga sprawa to to że mam ostatnio strasznie stresujące dnie więc może to z tego powodu :):):):) niezaleznie jakie mam objawy lub ich nie mam to wszystko sie zreszta wyjasni 13.04 :D:D:D:D nawet nie zdążyłam przeczytac co napisałyście ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania oby staranka wyszły jak najlepiej i po świętach sie coś z tych jaj wykluło wkońcu jakieś piskle może sie pojawi trzymam kciuki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska:)) dziekuje,trzymaj mtrzymaj kciukaski,a ja postaram sie nie przejmowac. znalazlam sobie zajecie-gram w toto lotka wiec procz wyniku testu ciazowego 3 razy w tygodniu czekam na losowanie:) jak na razie trafiam po 1 liczbie, ale kto wie kto wie, dzisiaj kumulacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łudzę się że za wcześnie zrobiłam betę - no ale cóż, w gorącej wodzie jestem kąpana. późnym popołudniem zaczęłam plamić (tak delikatnie), ale to raczej nie jest początek @, bo powinnam dostać ją nie prędzej niż w niedz/pon. no nie wiem. tak czy inaczej głupio zrobiłam, że nie czekałam z tyłkiem spokojnie, tylo mnie tak poniosło. zobaczymy jak to się potoczy... miłego weekendu kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łudzę się że za wcześnie zrobiłam betę - no ale cóż, w gorącej wodzie jestem kąpana. późnym popołudniem zaczęłam plamić (tak delikatnie), ale to raczej nie jest początek @, bo powinnam dostać ją nie prędzej niż w niedz/pon. no nie wiem. tak czy inaczej głupio zrobiłam, że nie czekałam z tyłkiem spokojnie, tylo mnie tak poniosło. zobaczymy jak to się potoczy... miłego weekendu kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe!!! ja dzisiaj pierwsza?! Fretka gdzie ty sie podziewasz?Zaspałas na sobotni dyzur:P życze wam laseczki przyjemnego weekendu Buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem... przykro mi z powodu twojego wyniku,wiem ze to trudne dla ciebie. Wyluzuj troszeczke,w koncu napewno sie uda! Wiem,ze nie jest to proste ale nie zadreczaj sie bo z tego nic dobrego nie wyjdzie. Trzymaj sie kochana 🌻 A to znacie? Wraca dwóch kolegów z kręgli. Bawili się świetnie .. Po prostu niczym nie skrępowane męskie spotkanie mocno zakrapiane alkoholem. Wracają rozbawieni i weseli nocą pustymi ulicami .. Idą i idą ale z każdym krokiem jeden z nich markotniej. Robi się co raz smutniejszy .. coś go gryzie .. cos trapi. No to ten drugi zagaduje : - Ej no co jest ? źle się bawiłeś ? coś Ci zaszkodziło ? co jest ? - Nie no ok. ...było bez zarzutów - odpowiada - No to co jest ? - A nie chce mi się wracac do domu ..znowu będzie żona "trzeszczała" znowu będzie marudziła .. zawsze tak jest. Wracam do domu. Buty już na klatce schodowej ściągam. Rozbieram się ostrożnie, po ciemku stąpam po mieszkaniu, nawet do łazienki nie wchodzę żeby hałasu nie narobić ! Do łóżka wślizguję się 5 minut ..jak złodziej w banku .. Ale Stara zawsze się obudzi i marudzi ..nie no wieczór super ..tylko te powroty .. - Ej to ty źle wracasz ! Ja jak wracam do domu to świece wszystkie światła, robie se jeszcze drinka siadam i oglądam notowania z giełdy, potem jak idę pod prysznic to puszczam se muzykę .. śpiewam pod prysznicem .. potem jeszcze tylko mój ulubiony kawałek na ful odśpiewuje na tapczanie i idę do sypialni. Otwieram drzwi i mówię: A TERAZ, BEJBE, BĘDZIE SEX! No i ona udaje że śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×