Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Witam! Dzięki butterfly*. miałam jesze nadzieję, że to tylko plamienie, ale w nocy rozwinęło się w normalny okres. No cóż, może zainwestuję w olej z wiesiołka i testy owul. ( chociaż owulację wyczuwam , więc sama nie wiem). pożyjemy, zobaczymy. tak jak mówiłam, wyjeżdżam na kilka dni do rodziców, a mó∆ M powiedział że nie da mi laptopa, więc będę zdana na komputery domowników i ich łaskę ( ale postaram się zaglądać do was) buziole PS Pumka - za ciebie trzymam mega kciuki! Tobie musi się udać! papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :D ale byl fajowy dzien :D basen - rewelacja :D ale sie wyszalalam z corcia :) a @ narazie nie ma wiec jeszcze czekamy........ objawow zero nawet mnie brzuch nie boli cisza hmmm ach zobaczymy staram sie o tym nie myslec Iza przykro mi i zycze milego pobytu :) odezwij sie do nas jak tylko bedziesz mogła frecia masz klapsa no chyba ze cie mama blokuje:P miłego wieczoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz blisko do 100 stronki :P na 100 chyba kazda z nas musi sie wpisac co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pomyłam okna a przy ostatnim mdłości mnie już takie brały że musiałam odpocząć W ogóle mdli mnie jak ch. Mężusia wygoniłam na spacer z córcią pobiegali trochę z wóziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pumeczko i Jenefer:) Mnie wczoraj nie bylo nie ze wzgledu na mama;) tylko byl tak piekny dzien ze caly spedzlismy jakos tak szalenie:)To zakupy,podworko zmiana opon na letnie itd...;) Jenefer mozemy sobie dac reke z tymi mdlosciami:O ja juz czasem dostaje nerwice;) Nie mam ich zaraz rano ale tak ok 10,11 sie zaczynaja i tak do ok14 potem ok 21 do mojego zasniecia:O Nie mialam tak przy chlopakach,ale to nie musi wcale swiadczyc ze to dziewczynka,nie chce sie nastawiac. Tlumacze to tak ze kazda ciaza jest inna i tyle;) Pumeczko a ty dzis cos czujesz???Jak nie czujesz to tez dobrze:) Co dzis bedziecie robic??Piszcie bo trzeba upolowac 100:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki zrobilam dzis test i iiiiii sa 2 kreseczki druga blada ale jest chyba moge juz poiwedziec ze jestem w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita82
No widzisz Pumko! moje ogromne gratulacje! 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś jakieś zawrot głowy Uuuuuuuu A jutro do lekarza uuuuuuuuuuuu o 16 wczoraj słonko i upal a dzis próbuje sie przebić dopiero Jakie macie plany dziewczynki? Ja musze dokończyc sprzatanie a tak mi sie nie chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumeczko gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wiec moje fluidki pomogly:):):):):):):):) Pewnie ze blada kreseczka wystarczy:) Bedzie chlopak murowany;) Przy takim bzzzzzzzzykaniu nie moze byc co innego:) A ja dzis mam tak zly dzien ze to jest niesamowite,czuje sie jakby mnie walec przejechal:O Prasowalam pranie na siedzaco bo nie bylam w stanie stac,jestem slaba jak .... nie wiem co ale slaba:O Ale takie wiadomosci od Pumeczki sa rewelacyjne!!!!!!!!! JUPI JUPI JUPI JA::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................6...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........5-6?..............6.12?.. ... .. .....Śląskie 4)Pumka27....................4................grudzien?... . .. .. ...... ..Lubin coraz piekniejszy jest dol naszej tabelki:) Mam prosbe kobietki z ta usrana @ zeby pozmienialy terminy w naszej tabelce. Bedziemy wiedziec kiedy was meczyc o test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki:( Pumcia pewnie szaleje z radosci:D A ja mam dzis tak podły humor ze moj M ma mnie dosc:O Ale to chyba objaw ze kropeczka zaczyna rzadzic moim nastojem;) Milej niedzieli kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje dziewczynki :D ale tak jak pisalam druga kreska bardzo słaba termin jak obliczylam z neta to 16 grudzien do lekarza pojde za 2 tygodnie milej niedzieli papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze sobie na nasz topik i co widze? Kolejna mamusie!!!:D Pumka moje gratulacje!!! Dbaj teraz o siebie jeszcze bardziej i na bieżąco zdawaj nam relacje. milej niedzieli dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny!!! Iza nie przejmuj sie, ja ostatnio mialam dokladnie ten sam problem po becie, na drugi dzien dostsalam @ ale szczerze powiedziawszy nawet szybko zlecial czas do tej owulki. Pumkaaaa :)))gratuluje,nic tylko brac z Ciebie rpzyklad a tableka dolna bedzie jedyna tabelka:) zajebiaszczo ze Ci sie udalo i trzymamy kciuki za Ciebie:) a ogladalam tabelke dolna i ja tam widze ze juz serduszka bija malenkie (3 tydzien od poczecia;)))) jejku ale super wiadomosci! A my z moim ukochanym staralismy sie od piatku do dzis. oczywiscie,jakos staralismy sie na luzie podejsc do tego, w piatek wiczorkiem sobie porobilismy co trzeba, w sobote rano, potem poszlismy sobie na lody i do parku, a tam pelno mamus i tatusiow bylo z wozeczkami i mnostwo dzieciaczkow, goniacych wiewiorki i pelzajacych po trawnikach... serce sie topi na taki slodki widok! ciekawe co z tego wyjdzie,testy owulacyjne nie pokazaly mi w czawrtek i piatek jednoznacznie owulacji,bo ta druga kreska nie byla az taka silna ale to tylko testy,mogla byc jakas wadliwa seria. poniewaz mierzylam tempke i mialam skok w sobote, a wiec w piatek musiala byc owulacja,zgadza sie? wiec mamy szanse na dzidzi:) staram sie podejsz na zupelnym luzie, ale wiecie co? najmniejsze mrowienie albo skurcz \"tam\" robi mi nadzieje. ale jak na razie obserwuje temperaure i na razie mam drugi dzien wyzszej temperatury:) dobrze ze ida swieta itp, to czekanie jakos szybciej przeleci i mam zamiar testowac 25 kwietnia, jesli 21/22 kwietnia nie przyjdzie @. a jutro mam wolne, wiec znowu popisze moj projekt i powinnam go skonczyc,a potem jeszcze wtorek i sroda na uczelni i tydzien wolnego:) wlascieiwe to1,5 tygdodnia bo po swietach tylko w czwartek mam jakies zajecia;) i do tego ta przepiekna wiosna! zyc nie umierac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........9?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................7...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........5-6?.............listopad?.. ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................4................grudzien?. ...............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka do Ciebie mam pytanie, bo Ty znasz sie na tempkach... przed owulka musi byc 6 niezszych temperatur a u mnie bylo 5 niszych i jedna wyzsza ta szosta wstecz, ale mogla byc zaklocona bo wtedy przestawialismy czas i chyba o godzine za wczesnie zrobilam pomiar poza tym bylismy po gorrracym wieczorze z moim mezczyzna, moglo to miec wplyw? bo wszystkie inne temperatury mialam idealnie niziutkie! ech,zaczynam chyba panikowac... Ola, sliczna tabeleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka GRATULACJE ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ależ wspaniała nowina no cudownie pieknie tak bardzo sie cieszę :):):):) kurcze tak ciągneło mnie zeby zajrzec dzisiaj wieczorem :D:D:D:D:D a tak nas marudziłas i smęciłaś że nici ;););) powiedz mi jakie masz objawy czy nie masz ich wogóle :):):):) no ja powinnam dostać (a raczej nie dostać) @ w lany poniedziałek no ale ja zdnych objawów nie mam nic zawsze mnie cyce bolały a teraz nic tylko tempke mam powyżej 37 a dzis to 37.3 ale zobaczymy do poniedziałku co ma byc to będzie jeszcze raz pumka gratuluje :):):):):):) a my wekend spędzilsmy na załatwianiu spraw związanych ze sklepem uffff jest tego mnóstwo, no ale byle do przodu co nie :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza nie przejmuj sie bedzie dobrze :):):):):) teraz piekna pogoda to na każdym miejscu i w kazdej chwili można sie starć :P:P:P:P:P:P Hania mam nadzieje że staranka były owocone i cos z tego wyjdzie nasze mamusie ech dbajcie o siebie i życzę wam zero mdłości słabości a wiiiiiiiiiiiieeeeeeeeelllllleeeeeeeeee przyjemności z ciąży oby następne panie w kolejce powoli zaskakiwały nas jak pumcia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska, Twoja tempka jest bardzo bardzo obiecujaca:) jednak bardzo fajnie ze mozna ja mierzyc,ze ktos wynalazl taki sposob... ale jestem zszokowana tymi testami owulkowymi, u mnie absolutnie nie zdaly egzmainu, a to byly testy kupione w aptece jakiejs dobrej firmy... no coz, maja prawo byc zle wykonane czy z jakiejs takiej wadliwej serii... dobrze,ze meirze tempke bo na tych testach daleko bym nie zjaechala... tzn i tak bysmy bzykali w weekend, ale jednak nie tak entuzjastycznie ze moze byc z tego dzidzia;) pozdrawiam dziewczynki! a zwlaszcza nasze ciezarowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie wiem czy to polowanie na 100 czy macie ochote popisac;) Ale Haniu mysle ze 5 temperatur nizszych wystarczy bez problemu:) Bruseczko a ty ta tempka rewelacyjna!!! Oby tak dalej:) A u mnie bez zmian,juz sie nie moge doczekac isc do lekarza,ale jestem glupia ze tak pozno sie umowilam:( dopiero 23:O No ale trudno musze czekac-choc mi sie to wcale nie usmiecha:O Nie wiem czy nie dzwonic i nie zmienic terminu:O Co ja mam robic,Pumcia bedzie szybciej u lekarza odemnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka nie rpzjuemuj sie, przynajmniej juz masz Twoja kropeczke:) ale nie ma to pewnie jak werdykt lekarza, ze kropeczka jest i wszystko u niej suuuper :) alez ten moj sluz mnie wkurzal przez weekend, niby plodny ale malo go jak kot naplakal, masakra co sie z nim dzieje,jesli teraz nie wyjdzIe to kupie sobie tego wiesiolka i bede chodzic cala mokra przez kilka dni;) dobranoc, Ciezarowki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje za gratulacje wasze :D buziolki dla was duze wysyłam :D do lekarza postaram sie pojsc zaraz po swietach bo sie boje czy wszytsko jest z niespodzianka ok :D sutki mnie bola jak cholerka nie moge przez nie spac :P ale i tak sie ciesze:D dziewczyny naprawde nie spodziewalam sie taka nasza niespodzianka nic nie wskazywalo a jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×