Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

no wlasnie a powiedzcie mi, bo wy tu kochane pisałyście żeby brać tego wiesiołka od 1 dc, a gdzie indziej wyszukalam , że od 5 dc, a ja go biorę od 4 dc, więc i tak chyba będzie git, co nie? a może brać go 3 x 2 kaps, hmmm a co najwyżej się utopię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem ja nie brałam 3 x 2 wiesiołka tylko 2 x 2 a i tak miałam go dużo prawie mnie zalało :):):):) spokojnie mozesz brać od 4 dc nie zaszkodzi ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore od 1dc 3 lub 4 kapsułki dziennie, taki wiesiołek wzbogacony jeszcze witaminą E, no i śluzu miałam od razu dużo, ale czytałam tez, że najlepsze efekty widac dopiero po co najmniej 2 miesiącach stosowania. Przeczytałam też, że wiesiołek ma też właściwosci odchudzajace, wiec może jak nie uda się znowu w tym miesiącu, to przynajmniej schudnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie udało mi się go wcześniej upolować. no zobaczę, jak po 3x2kaps będzie piorunjący efekt, to będę brała 2x2kaps. mialam wyjść z młodą po zakupy na obiad i okazało się że mój M podprowadził mi moje klucze i jesteśmy uziemione. czekamy,aż nam je przywiezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah dziewczyny żeby was niezalało :D:D:D:D ja zobacze jaki efekt teraz dał no wszystko sie wyjasni moje panie :):):):):) czy pomógł za pierwszym razem czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście o tym, że za częste bzzz podobno osłabia plemniki? I lepiej zrobić przerwę przed owu żeby sie wzmocniły? Tylko co zrobić żeby przypadkiem nie przegapić owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizowac bz co 2 dni to w sumie wystarczy na wzmocnienie plemników :):):):) no i jak wczesniej brałaś wiesiołek to tylko nogi po fakcie trzymac w górze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko nie wiem kto ci to mowil ale tak nie jest i cie zapewniam,to jest zawsze nowa produkcja,jak facet jest ok chodzi mi ze jest zdrowy to nic nie slabnie... Wierz mi mam doswiadczenie i tez nie raz o tym czytalam,takze mecz swojego M ILE SIE DA:) Bierz to co ci sie nalezy:P Sex z M od samych drzwi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) wreszcie mam tydzien wolnego:) pojechalam dzis na zajecia a tam glucho i ciemno, nikogo nie ma i kupilam sobie buty i wrocilam do domu:) chyba tez zainwestuje w wiesiolka, ale jesli okaze sie ze bedzie dzidzi to ten wiesiolek bedzie se musial poczekac na nastepne dziecko;) kurde a aja sie wczoraj dowiedzialam o cyzms smutnym,moja znajoma byla w ciazy i juz nie jest:( przepraszam,ze o tym pisze, nie powinnam ale smutno mi i nie mam z kim sie podzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu bardzo mi przykro z powodu twojej kolezanki ale takie sytuacje sie zdarzaja, najlepiej o tym nie mysleć, trzeba byc pozytywnie nastawionym do życia i cieszyc sie byle czym :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska... wiem ale to w sumie prawie moja rodzina i juz jej drugie dziecko:( szkoda mi jej, a dziewczyna zdrowiutka, na wsi wychowana na swojskim jedzonku... czemu takie rzeczy przytrafiaja sie takim dobrym ludziom? ech... no,a ja chyba rzeczywiscie nie mam co sie ludzic ze wyszlo tym razem- szyjka macicy twardnieje, tempka 36.6 rano, czyli jak na mnie wysoka ale do 37 to jej daleko. no nic, ide dzis po wiesiolka i czekam na @. buziaczki dla przyszlych mam :) Brzuchatki, obyscie mialy apetyt na same zdrowe rzeczy i zero mdlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu moja kolezanka tez poronila jakis miesiac temu:( Bylo mi bardzo przykro i ja wspieralam ile sie dalo,typu,pisalam do niej dzwonila na skypa i co tylko sie dalo.A teraz kiedy ja jestem w ciazy nikt z PL o tym nie wie:(Tacy sa znajomi jak juz gdzies wyjedziesz-maja cie w dupie i tyle!!!Jak my sie nie odezwiemy to cisza jak makiem zasial:O Tez przepraszam ze wam to pisze ale musisalm sie wygadac... Jest to bardzo przykre-wszyscy chyba maja pojecia-tak oni wyjechali to juz sa wielki \"pany\" a tak wcale nie jst,ale ile my sie mamy odzywac,my dzwonic i pisac-telefony nie dzialaja w jedna strone a nam tu kasa z nieba nie leci...Ach sorki kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka, moj G tez pracowal za granica i mowi dokladnie to samo. nie martw sie,kochana, my jestesmy- dziolchy z forum i bedziemy z Toba nawet na porodowce:) a tak w ogole to uwazam ze na obcych mozna bardziej polegac nieraz niz na "przyjaciolach"... nie musze wyjezdzac, u mnie jest dokladnie to samo. a z uczelni przez cale wakacje nikt sie nie odezwie znowu. ech... Frecia jestesmy z Toba, siostro:)i z dzidzia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko- teraz okres bede miała 17.04 czyli owulke mniej wiecej powinnam miec koło 1-3 maja a nastepna @ wyliczyłam ze powinnam miec 16 maja ale czy to sie nie przesunie to nie wiem:) Teraz mam zamiar stosowac testy owulacyjne i mierzyc tempke bede Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia my bedziemy z toba pisac co robimy od 1 strony!!!! ale zleciało teraz juz 107!!! super oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie KOCHANE!!! Ale was na chrzestne nie wezme-choc bardzo bym chciala:p Wy wiecie teraz wiecej co u nas niz wszyscy inni znajomi,zawiodlam sie na wszystkich!!! Zazdrosc ludzka nie zna granic,a nie widze powodow do zazdrosci-ale tak jak Jagoda napisala samo zycie -nic sie nie da zrobic. Musze sie brac za zmiane poscieli,jutro tescie przyjezdzaja-moje dziecko starsze nie moze sie doczekac:) Mlodszemu jest to obojetne;) Zna sie chlopak na rzeczy:p Jeszcze raz dzieki za wsparcie.Takie ogromne buziaki dla was:*:*:* No i fluidki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolitko to tak jak i ja :) 19.04 termin@, 2-3 owu :D więc staranka mamy w tym samym czasie i testowanie też :D fredka i jagoda, ja po części rozumiem co czujecie... mój mąż za granicą od dwóch lat, więc się tu nasłucham nie raz i nie dwa... \"co tu znaleźć pracy nie mógł?\" i \"co? tam pewnie kupe kasy zarabia?\" i ta zawiść w oczach połączona z kpiną... słyszałam też jak ktoś mi serdecznie współczuł, że mam męża na zesłaniu... :O brak słów.... :O ale cóż... pozostaje nam współczuć tym ludziom... bo głupota jest chorobą przewlekłą i nieuleczalną :D ja też już głosik oddałam na królewnę :) nie chce zapeszać ale pisanie idzie mi całkiem owocnie :D tylko w nocy cały czas mi się bakterie śniły, choroby bakteryjne skóry... antybiotyki i takie tam inne:P (pisze z mikrobiologii) co do plemników i ich żywotności oraz prędkości produkcji to jakie macie zdanie na temat \"świeżości\" po dwóch miesiącach magazynowania? :P trochę już spleśniałe mogą być nie? :P tak poważnie teraz mówiąc: martwi mnie to trochę... :O po 40stce produkcja spada... więc się zapewne nie namnożą takie rasowe w ciągu 24 godzin...bo mężyk na styk przybędzie :P prawie prosto go z lotniska użyć muszę :P :D więc albo przeterminowanymi albo niedojrzanymi zadowolić się będę musiała :P no to sobie pofilozofowałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem! pożyczę mikroskop z uczelni :D ostatnio kombinowałyśmy z koleżanką jak tu zrobić aby czerwcowej owulki nie marnować, po meżyk przyjedzie dopiero w lipcu nastęony raz ;0 ale doszłyśmy do wniosku, że nijak się da :( bo nawet zamrozić się nie da bo moja zamrażarka tylko kilka stopni na minusie wyciąga, a tu trzeba by ponad 200 :O ja do niego też nie pojadę w czerwcu bo mam obronę :O no cóż... trudno... może w maju się uda to nie trzeba będzie zamrażarek i kombinacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×