Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

fratka no to mozemy byc wirtualne mamy chrzestne takie zbiorowe połoczenie mamus i staraczek :D:D:D:D:D a propo segregacji plemników, włącz kochana suszrke na lekki nawiew i do środka, trzeba im pomóc dotrzec do celu z lekkim powiewem :P:P:P:P a na podłość ludzką nie ma granic niestety zarówno wśród znajomych ale zdarza sie także w rodzinie jak u mnie zazdrość jest na maksa :o:o:o ale ja mam to głeboko gdzies a i wiecie co wczoraj mnie tak brzuch strasznie bolał wieczorem a dzisiaj cały dzień jajnik mnie kłuje mój kochany jedynaczek jajniczek :):):):):) oby nie bolał na marne, bo go w owulke zaleje :P:P:P:P:P a widze że ja w sumie prawie nastepna do testowania :D:D:D:D:D oj juz bym chciała testowac już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestroga dla śpiących bruska czatuje :P:P:P:P:P kolejna stronka moja :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kto jest w domu i ma "N" niech włączy TVN Style, właśnie z cyklu "Miasto kobiet" odcinek o "zapłodnieniu na życzenie"... facet dał ogłoszenie, że zapładnia na życzenie za 1000zł za spotkanie (sposób naturalny) masakra jakaś! ja oczywiście jestem za bankami spermy, zapłodnieniem in vitro bo po to medycyna poszła tak daleko aby z tego korzystać, ale facet mnie rozwalił na łopatki swoim zachowaniem i poczuciem wyższości... jest tak w sobie zadufany, ze nawet nie zauważa jak prowadzące program z niego drwią... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam w pracy wiec nie oglądne ale powiem wam że z jednej strony jestem godna podziwu dla takich indywidualnosci naprawde trwaja przy swoim i niczym sie nie przejmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze blade, pralka mi się zepsuła, a firanki w środku zostały, :( :( :( przed samymi świętami :( pamiętam jak byłam w ciąży, to przed wigilią zepsuł nam się TV i nie mogłam ostrego dyżuru oglądać .... ech jak nie urok to sraczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nickiem to firanki do wanny, butki z nóżek i udeptywanie... jedyna rada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wyciągnij z pralki wyjdź na balkon i wywijaj nimi jak skrzydła śmigłowca od razu ci woda zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jakies ten dzien dziwny jest;) poszlam kupic wiesiolek i kosmetyki i co? zapomnialam karte wziac i tylko wiesiolek i krem na cellulit mi sie udalo kupic ale ja mam skleroze! Malpka, ja tez pomyslalam o tym,zeby Twoj mezczyzna tydzien wczesniej wypuscil sam te stare plemniki... a ten program to ja widzialam kiedys w dzien dobry tvn o tych idiotach,co sprzedaja sperme...a ja nie rozumiem, inni placa prostytutkom a tu nagle trzeba im placic za to i to nie wiadomo czy taki seks poskutkuje, i ten biedny maz co czeka w tym hotelu w kawairni na dole i dostaje sms od zony \"juz po wszystkim\"... masakra:( a moj ukochany byl u lekarza znow z tymi plecami i bedzie musial chodzic plywac... ze mna oczywiscie,w weekendy:) a ja kiedys trenowalam plywanie i mi to baaardzo jest na reke! takze od @ zaczynamy wiesiolka brac:) w nastepnym cyklu sie uda i bedzie mnostwo bzzz, bo bedzie mnostwo soczku z kroczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to jak niedoprane to podeptać w wannie, a potem sru na balkon i wywijać :D bruska chyba właśnie tworzymy podręcznik Pani domu z cyklu "eko powrót do natury-nowoczesnemu wyposażeniu domu mówimy nie!" ;) Haniu średnio sobie mogę wyobrazić jak mój M siedzi w hotelowej kawiarence, a ja tam na górze z tym ... hmmm dawcą :O spory niesmak mi towarzyszył kiedy to oglądałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza,do soboty jeszcze 2 dni, musisz kogos zawolac zeby do niej zajrzal! jakiegos chlopa do tego trzeba:) glowa do gory, jeszcze swiat nie ma i jeszcze jest szansa ja naprawic:)a moze to cos drobnego,jakas mala usterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpka, ja nie mialam na mysli Ciebie ani zadnej z nas:)...dziwie sie,ze sa tacy ludzie, czy to jest w ogole legalne? fajny pomysl z tymp oradnikiem gospodyn domowych, zobaczcie przeciez niektorzy ludzie juz nie potrafia sobie poradzic sami,bez ulatwien i urzadzen... oczywiscie, Polak potrafi,ale gdzieniegdzie juz gorzej ze "zrob to sam know-how":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu nawet nie przyszło mi do głowy, ze pomyślałaś o mnie :) przytoczyłam przykład mojego męża, bo mi się empatia włączyła ;) co do legalności to też się nad tym zastanawiałam... bo skoro jest zakaz organami to może i wydzielinami... ale z drugiej strony krew można oddać za pieniądze w stacji +... prawda? więc już sama nie wiem... :O a z trzeciej strony faceci mogą przecież sprzedawać nasienie do "banku" to chyba jakaś luka jest prawna w którą ten mądrala się wstrzelił...:O tak głośno myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie jest rodzaj prostytucji? w swietle prawa to kobieta bedaca mezatka nie moze chyba zdradzac meza w taki sposob i za pieniadze z niezarejestrowanym ... no wlasnie, jak nazwac dawce spermy w tym przypadku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację to jest rodzaj prostytucji! czyli powinien odpowiadać prawnie jako męska prostytutka :P choć zamężna kobieta nie ma tu nic do rzeczy do zdrada nie jest karalna prawnie...nie ma na nią artykułu w KC ani KK :P ona ewentualnie będzie się smażyć w piekle :P a on prawnie odpowiada, bo ma korzyści materialne z nierządu :P niezarejestrowany punkt sprzedaży spermy, wiosenna promocja- usługa zapładniania gratis :P co za chała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co za nieodpowiedzialny maz, i glupi i dajacy sie tak ponizyc, zeby inny facet jego zone... za pieniadze! oni wszyscy beda sie smazyc w piekle... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mnie to zastanawia, tym bardziej, że w tym samym programie wypowiadał się lekarza, który powiedział, że koszt inseminacji nasieniem dawcy jest rzędu 1000zł, a ten dawca samozwańczy też tyle żąda... więc gdzie tu sens??? za te same pieniądze z obleśnym typem w hotelowym pokoiku czy inseminacja czystym, przebadanym nasieniem w prawie sterylnych warunkach :O to chyba jakieś zbzikowanie jest czy co? może tu dochodzi jeszcze forma pewnego rodzaju zboczenia? :O nie wierzę, że jeśli para wie, że to po stronie męża jest problem, to nie dowiedziała się, że można skorzystać z banku spermy i nie zapytała o koszt...:O nie będę się już nad tym dłużej zastanawiać... bo jakieś chore zboczenie i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpka w pelni sie z Toba zgadzam,to jest chore i wydaje mi sie ze totalne swiry godza sie na cos takiego... a wiecie co, jak bylam pod prysznicem to pomyslalam ze na 100% nie jestem w ciazy i ze w sumie nie musze sie tak spieszyc, ze bedziemy cieszyc sie seksem bez zabezpieczenia a jak sie pojawi dzidzi i bedzie super. tzn wziela to na zimno... a wiecie co na to moj organizm? cos mnie rozbolalo jakby jajnik ale bardziej posrodku w podbrzuszu i pojawilo mi sie mnostwo bialej wydzieliny! i jak tu sie nie nakrecac,nawet jak juz to olewam to moje cialo samo mi przypomina ze przeciez sie staramy o dzidzie! ech...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej czy ktoś chce wysłuchać dolegliwości ciężarnej? Kręgosłup mnie napierdziela spodnie cisną masakra jakaś Pumka - te humory to ze zdwojona siłą Dziś rozpłakałam się bo chciałam kanapkę z serkiem białym i rzodkiewką i szczypiorkiem a mąż nie usłyszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer! Hejka, biedaczysko, a brzuszek cos urosl juz? no ale Kropeczka rzadzi u Ciebie ostro!!bedzie taki malutki tyran kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki:) co sie stalo ze to ja dzis mowie pierwsze dzien dobry??? Pumcia dzis zaspala?? Oj Jenefer z tymo humorkami to tez dostaje nerwice a najwieksza chyba moj M;) Wczoraj np,patrzylam na polsacie na komedie 50 pierwszych randek i oczywiscie od polowy prawie filmu wylam jak duren!!!! Zaraz znow mam zlosci nie wiadomo na co,moj M juz mowi jak zaczynam \"szczekac\" a nie gadac,chlopaki schodzimy mamie z dorgi bo bedzie goraco:D:D:D:D:D:D:D Masakra jakas te nastroje;) Dzis tesciunie przylatuja:O Jakos nie potrafie sie cieszysz a szczegolnie na tescia:O Tesciowa jest ok choc tez ma czasem gotke za dolary:O ALe co tam wytrzymie te 5 dni;) Biore sie do roboty:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadszedl mysle ten najwyzszy dzien:) _**___** _**___**_________*** * _**___**_______**___ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o@@o#$#$#$#o Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego No i oczywscie jajuszka ktore za 9 miesiecy wyskoczy z brzuszka:) Buziaki dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem moje pannice jenefer, fretka oj to dolegliwości pełna para u Was nasze kochane mamuśki :):):):):) a mężowie no cóż niech kupią zapas melisy na uspokojenie :P:P:P:P rozwinął sie temat seksu za pieniądze, a rzcej dawcy za pieniądze, ale wiecie co dziewczyny mi przyszło jedno na myśl, a jak taka kobitka sie z nim przespi czy jakoś tak to nazwać a nie zajdzie w ciąże to co wtedy, odda ten koleś te pieniądze?????????? hahhah zastanawia mnie to, bedą wtedy składac reklamacje czy dalej beda do niego dzwonić po kolejny raz :o:o dla mnie to jest wogóle niepojęte jak ludzie mogą sie na takie cos godzić a ja wczoraj byłam taka pdnięta jak wróciłam do domu po pracy to miałam ochote iśc spać, ale cóż musiałam sie udac do mojego sklepu, potem lekko ogarnąć mieszkanie, zakupy drobne i prasowanie do 21.00 masakra jakaś, do tego wczoraj cały dzień kłół mnie mój kochany jajniczek=samotniś to był taki pulsujący ból ale dzisiaj mam spokój, no i tempka nadal 37,19 :):):):):):) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nasz Pumka sie nam gdzieś podziała, pewnie pannica teraz śpi ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) ale cisza z rana! Frecia biedne te Twoje chlopaki,ale jak chca miec nowa czlonkinie w domku to musza schodzic z drogi:D fajniusio,tez chce juz miec kropeczke i humorki;) wreszcie sie wyspalam, musialabym sie zabrac za projekt ale zaraz zejde do kuchni i pewnie Laura skusi mnie na spacerek z ciocia;) a ja na to jak na lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska mnie klul jajniczek jak cwiczylam sobie po poludniu,ale to zignorowalam. potem wieczorem rozbolal i tez taki pulsujacy bol. mam nadzieje ze nic mi nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigus! Dyngus! Na uciechę z kubła wodę lej ze śmiechem! Jak nie z kubła, to ze dzbana, śmigus-dyngus dziś od rana. Staropolski to obyczaj, żebyś wiedział i nie krzyczał, gdy w Wielkanoc, w drugie święto, będziesz kurtkę miał zmokniętą. Żeby Wielkanoc w tym roku przyszła z sukcesem u boku Aby żyło się Wam zdrowo prywatnie i zawodowo Wielu, wielu chwil radosnych życzy bruska ❤️ .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! A co tu dzisiaj tak pusto i cicho,co? Kurcze nie wiem co sie ostatnio ze mna dzieje,chodze jak tykajaca bomba zegarowa. Wczoraj przyszlam z pracy i od razu wydarlam sie na mojego chlopa,bez powodu. On nawet zrobil mi na kolacje nalesniki,ktore uwielbiam,powiedzial zebym sobie zjadla a ja cos tam pomarudzilam i poszlam spac. Jeszcze troche i wywiezie mnie do wariatkowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypał w dłonie! no i oczywiście abyśmy wszystkie, te następne Święta Wielkanocne obchodziły już z maluszkami w ramionach, a przynajmniej fikające w brzuszkach ❤️:) tego nam przede wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly no cóż mohe powiedziec dołaczyłas właśnie do grona zaciążonych złosliwych jak fretka i jenefer :P:P:P:P:P one tez daja popalić swoim chłopom :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×