Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

ale gafa z mojej strony :D:D:D:D:D:D:D:D:D bo padne na cycki i ręce :P:P:P:P:P a może ejsteś tylko o tym jeszcze nie wiesz :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powoli trzeba zabrac sie ostro za dzialania:D a jak znowu w tym cyklu nie wyjdzie to pojde w koncu do gina a oprocz tego kupie magiczny wiesiolek i zaczne pomiary tempki. Aaaaaa... i kupie mezulowi witaminy wzmacniajace bo moze tych nasilonych dzialan nie przetrzymac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie swiatecznie zrobilo:) a ja wrocilam ze spacerku z mala, ktora zaczepiala dziadkow na dziakach i ogladala jak sie wiatraczki kreca:) i wrocila cala umazana bo kazdy patyk i kamyk musi byc jej:) ja tez chce miec taka kruszynke! a co tam slychac u naszych Pumek i Fretek? cos dzis sie ukrywaja chyba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny! ja dziesiaj po nocce i czuję jakbym miała piasek w oczach :o jeśli chodzi o pralecznę, to cóż wymiana części i naprawa wyniosłyby minimum 500 zl :o zdecydowaliśmy się że kupimy nową... tzn mój chłop zdecydował, bo on to non stop by wymieniał jakikolwiek sprzęt na nowszy, lepszy, a ja to taka sknera jestem i wolę naprawiać. co do tego pseudo dawcy nasienia, hmmm - TRAGEDIA poprostu lecę się troszkę odpicować i w plener, bo mamy dzisiaj sporo załatwiania ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glosik oddalam pod zmienionym nickiem:) A ja ciagle robie,robie powoli jak zółw,dzis sie nawet mojemu biednemu psowi oberwało bo sie nie chciala wysikac tam gdzie ja stalam-masakra jakas:O Ale kropeczka rzadzi;) Moj M mowi ze jak to jest corunia i bedzie taka maruda jak ja jestem to nas obydwie wyesplatuje z domu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Hihihihihi baby beda gorą:P Ale jak to chlopak to pelna dominacja nad mamusią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piszę :) i dobrze mi idzie :) chiba strach mi do d... zajrzał :P fredka ja chce mieć córcie :) bardzo :) a wiecie, że jest taka stara już chinska metoda planowania płci, z potwierdzoną skutecznoscią przez amerykanów :) ? moja mama pokazała mi ją jako ciekawostkę jeszcze kiedy byłam nastolatką (jest położną-teraz już na emeryturze) i odkąd sprawdzałyśmy to wszystkim się zgadzało :) znalazłam już w internecie, mamusie mogą sprawdzić czy się zgadza ;) mnie wychodzi córcia w maju :D a w maju planuję dwa podejścia :) wiec kto wie, kto wie :D oto link: http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Planowanie-ciazy/Planownie-plci-dziecka pamiętajcie, ze ważny jest wiek matki w miesiącu poczęcia dziecka, wiek określamy systemem miesięcznym, nie rocznym ;) na moim przykładzie: jestem z października, wiec choć rocznikiem wychodzi 36 lat, to w tabelkę patrzę do września włącznie na wiek 35 :) jeśli już znacie tą metodę to przepraszam ;) nie chciałam się wymądrznać :) a podzielić informacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpka, super jest ta stronka i ta metoda... wymarzony syn dla mojego ukochanego:) jesli tym razem sie udalo, w co w sumie watpie. no ale zobaczymy, co ma byc to bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpko mi sie nie sprawdzilo ani raz:O Pierwsze dziecko zobacz sobie lat 19 zaplodnienie grudzien wychodzi \"K\" Drugie dziecko 22 lat zaplodnienie wrzesien wychodzi \"K\" a mam 2 chlopakow A teraz jak mam trzecie wychodzi ze chlopak i mam nadzieje ze to dziewczynka ;) Nie wierze w takie rzeczy predzej w sex przed owulacja to dziewczynka po na chlopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej kolezanki tez sie nie zgadza:O lat 35 zaplodnienie luty:O bubel to jest,poprostu czaesem to jest traf... ale tobie malpko moze sie zgadzac nie neguje tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka, obys miala dziewczynke teraz:) a ja chlopca jesli sie uda:) i malpka dziewczynke! itp, dziewczyny,najwazniejsze zeby zdrowe byly i rozowiutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w przypadku jezeli owulacja była 31.03.01.04 a ja mam skończone 28 lat to mi wychodzi albo dziewczynka albo chłopczyk labo dwoje naraz :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to przykro mi :( do tej pory się sprawdzało :( może twój M ma tylko plemniczki XY ;) wtedy siły nie ma i tabelka nie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy, jutro juz nie przychodze, zreszta mam i tak do załatwienie sporo spraw związanych z firmą :):):):):) kurcze wogóle nie czuję tych świąt, czas przelatuje przez palce niezauwazony, na swieta nic nie zdąże przygotować, chyba że w nocy jak nie padne :o:o:o a u mnie cóż wczoraj mnie troche piersi bolały tak srednio a dzisiaj juz wogóle , jajnik nie kuje, brzuch nie boli, żadnych innych objawów ciążowych brak, więc @ sie zjawi na bank :o:o:o:o, więc następny miesiąc bedzie pracowity :P:P:P:P:P:P a wielka płodność wypadnie gdzieś na wekend majowy a wtedy mam komunie i jeszcze imprezke, wiec bede sie musiała postarać mocno :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska no bliźniaki, bliźniaki dwujajowe :D czyli mamy potwierdzone u Ciebie, chciałaś nie? ;) a na poważnie no to na dwoje babka wróżyła w tym przypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was lasencje :D wesołego jajka :D Jestem na chorobowym corcia moja chora :( Ma antybiotyk chore gardło pewnie od lodów ;) zrobilam dzis kolejny test i sa 2 ciemne krechy :D :D Maz juz uwierzyl na 90% jeszcze chce potwierdzenia lekarza hihi świrus :) A u mnie hmmm zawroty głowy i boli mnie brzuch na dole od wczoraj :( Freciu mialas tak ??? bo sie martwie troszke :(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do świat to wogule sie nie moge skupic :( jestem myslami gdzies indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumcia no nareszcie jestes już za tobą tęskni, wogóle poucikałyście :9:9:9 dużo zdrówka dla córci zeby jak najszybciej wyzdrowiała, a tu choroba na święta ja jak bylam dzieckiem to zawsze na boże narodzenie chorowalam i nigdy pamietam nie moglam jeść cukierków z choinki bo wtedy moglismy :P:P:P:P:P a twój mąż to niedowiarek jednak a potem powie, że nie uwierzy dopóki nie urodzisz :D:D:D:D:D duzo zdrówka, zero mdłości i duzo miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bede pisac jak sie wyspie :) Ale pamietam o was i was nie zostawie :) Bruska jestes kochana :) Milego dnia wam zycze kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis okropnie sie czułam Raz zimno raz ciepło Bóle jajnika i brzucha Az taki sluz mi poleciał brązowy Mam nadzieje że to normalne nie panikuje tylko odpoczne po pracy Acha gin polecil mi tabl imbirowe na mdłości i chyba lepiej ale wiecie jak one sie nazywaja w aptece Lokomotiv ;-) mam nadzieje ze nie szkodza sa naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc Pumka:) troche dawno bylas, ale nie dziwne skoro masz coreczke chora, oby jak najszybciej wrocila do zdroweczka! a ja liczylam ten moj projekt i wkurzylam sie bo w necie wszystkie noermy sa platne i to ponad 20 zl trzeba dac za to zeby se sprawdzic parametry czegos tam. masakra:( ale mam apetyt, jem sobie kolacyjke- pomidorki, rzodkiewka, szczypiorem (z ogrodka) :) mniaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) popisałam uczciwie, a potem pojechałam do taty, pośmialiśmy się i pogadaliśmy :D fajnie było :) Jenefer, a mówiłaś swojemu giniowi o tych brązowych upławach? dzwoniłaś do niego? może zadzwoń...? będziesz spokojniejsza :) Haniu, rozumiem Cię ;) ja natomiast mam problem z artykułami anglojęzycznymi ( choć i z częścią polskich też...) wszystkie płatne... więc wyszukuję, spisuję tytuły i numery, a potem muszę często gnać do biblioteki AM i tam czytać na miejscu szlak mnie trafia... idę cośik pooglądać w TV ;) zasłużyłam po wysiłku umysłowym :classic_cool: do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpka doskonale Cie rozumiem,ja co chwile licz ejakies projekty a teraz zabieram sie z apisanie pracy mgr i juz szukalam artykulow i wiekszosci z nich nie ma w naszej bibliotece PŚ i trzeba bedzie suzkac po calej Polsce chyba:/ ale my kobiety lubimy wyzwania:) chociaz... \"jestem mama,to moja kariera\" hihi, i tak wlansie ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1978
Witajcie dziewczyny ! Sorki,że się do was wtrącam ale ta chińska tablica planowania płci się sprawdza - ale trzeba wziąć pod uwagę tylko rocznik urodzenia a nie miesiąc - nawet jak ktoś urodził się w grudniu a poczęcie nastąpiło np w lutym to i tak bierze się tu pod uwage ten nowy rok (mimo,że do urodzin zostało jeszcze 10miesięcy). Pomyłki najczęściej wynikają z blędnego określenia miesiąca poczęcia kiedy jest ono na granicy miesięcy. Albo błędnego określenia wieku - mylimy wiek kiedy się dziecko się urodziło a nie kiedy się poczeło. Mnie sprawdziło się w 15 przykładach w rodzinie , wśród znajomych -sami mi podali date poczęcia bo ja mogłabym sie pomylić. I we wszystkich przykładach się sprawdziło więc nie sądze aby był to przypadek. Sprawadzcie jeszcze raz - a na pewno sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Czyzbym dzis byla pierwsza? biedne nasze brzuchatki nie wyrabiaja chyba na zakretach a tu jeszcze swieta trzeba organizowac;) Frecia jak tam tescie? Pumka, corcia zdrowsza juz? Dziewczyny czy ktoras w ogole jakos teraz testuje? Bruska w poniedzialek? uffff czekam na Wasze wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olu to napisz
proszę jakiej wg ciebie płci jest moje dziecko. poczęte zostało na 100% w lipcu 2006 roku, a ja w maju tego roku (roku kiedy zostało poczęte moje dziecko)skończyłam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co za cisza....przedświateczna chyba Ja wczoraj dzwoniłam do gina bo jeszcze gorączkę mama 38 st i zwolnienie mi dał Odpocznę ale Świeta i tak trzeba przygotować i 3 ur córci w niedziele :-) Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×