Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Z tym chińskim kalendarzem i drugim sposobem wychodzi mi dobrze poprzednio córcia a teraz........będzie chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczęta!!!Wpadłam na chwilkę żeby złożyc wam życzonka: ◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊.............\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`...\ ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,.....\..........,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-' Z okazji świąt Wielkanocnych życzę Wam radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa >>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyludnienie,zawsze tak jest jak jestem w domku:( Jenefer ale fajnie,bedziesz miala coreczke i synka o ile to sie sprawdzi:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołłłł ;) Ładnie dzisiaj, ale jakoś chłodnawo.. załatwiłam dzisiaj nową pralkę i jutro nam przywiozą....a mi by się przydała już dzisiaj... bo jutro do pracy idę więc sobie nie popiorę :( no i poszłam z małą przekłuć jej uszka ;) ciągle mi marudziła że chce kolczyki...i teraz ma już te swoje kolczyki :D powiedziałam jej że nie może nic tam dotykać i narazie jej nie korci ;) Jenefer, życzę szybkiego powrotu do zdrowia ps moja córcia też ma urodzinki, ale w następną niedzielę (2 lata kończy) :) Pumko, mam nadzieję że twoja córcia szybciutko wyzdrowieje - moc fluidków dla niej. A Wszystkim Koleżankom Zyczę WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH I ŻEBY KAŻDEJ Z NAS ZAJĄC PRZYNIÓSŁ TROSZKĘ SZCZĘŚCIA I ZAPAŁU DO ZDOBYWANIU NASZYCH CELÓW :) buziole ale zajrzę tu jeszcze więc się nie żegnam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki :D miałam bardzo pracowity dzień ;) rano, cwaniara chciałam zrobić zakupy kiedy inny PODOBNO mieli być jeszcze w pracy :P taaaa nie mogłam znaleźć miejsca na parkingu pod CH :P ale w końcu znalazłam, wystałam się w kolejce do kasy, potem poleciałam do PZU przedłużyć ubezpieczenie męża i auta ;) a potem zrobiłam porządki :) teraz mam czyściutko i przyjemnie :) jutro zabieram się dalej za pisanie, wyłgałam się z wszelkich wyjazdów i będę tworzyć :) idę odpoczywać ;) zaraz przyjedzie przyjaciółka podrzucić mi kota na Święta ;) ale będą harce bo to młoda kotka, a ja mam młodego kocura, ostatnio, kiedy dziewczyny były z wizytą to tak latali po mieszkaniu, że nie można było rozmawiać spokojnie :D łobuzy :D miłego wieczorku i nie przepracowujecie się dziewczyny ;) u nas było dziś 24 stopnie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Malpka byla i Pumka a Frecia to chyba pochlonieta tesciami:) i reszta dziewczyn swietuja juz chyba:) a ja bylam w kosciele i pomodlilam sie rowniez za to,zebysmy wszystkie mialy dzidzie i za nasze brzuchatki:) a ja mialam dzis mnostwo tego bialego sluzu,tyle jeszcze nie mialam nigdy. ale nie chce robic sobie nadziei(i tak sobie robie), tym bardziej ze nakrecilam sie tym chinskim kalendarzem z ktorego wchodzi mi synek:)tzn chcemy synka, tzn maz chce a mi to wszystko jedno byle zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Tescie ok,powiedzmy,ale poopowiadam po swietach:P A co do chinskiej metody to mnie sie nie sprawdza w zadnym wypadku nawet jak odejmuje sobie lat i dodaje:Pciagle wychodza \"K\" Nie wierze w to powiem szczerze;) Co ma byc to bedzie ... Milutkich swiat wam zycze i bede tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Zycze wszystkim Wesolych Swiat, smacznego jajka, odpoczynku, radosci z czasu spedzonego z rodzina oraz zdrowka!!! Obysmy tak wszystkie dostaly na Zajaczka takie jajeczko, z ktorego \"wykluje sie\" sliczne bejbi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki.Mam nadzieje ze u was wszystko w najlepszym porzadeczku;) Bo u mnie tesciowa ok,nawet bardzo za to tesc:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O nic wiecej chyba pisac nie musze:O JA CHCE JUZ WTOREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki wpadam na chwilke aby wszystkim zyczyć wesołych świat i mokrego poniedziałku ja bede testować w środe albo czwartek oczywiście jeśli nie dostane @ a nie mam zadnych objawów ciązowych więc raczej ta wredna małpa przyjdzie :o:o:o:o:o papapapa :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki test wyszedł negatywny więc teraz czekam na @ i dalej staranka :):):):):) wracam do łóżka dzisiaj mam dzień leniuchowania :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska, może jeszcze poczekaj dwa dni i znowu zrób? jeśli @ nie przyjdzie? a jeśli przyjdzie to za miesiąc będziemy razem testować ;) zaczęłam już brać Luteinę aby @ przesunąć :) cycole mam jak melony :D brzuch napięty ;) oj szkoda, że to tylko z powodu Luyteiny :) miłego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki:0 I juz po swietach Wraca szara rzeczywistosc;(( a ja poturbowana przewrtociłam sie na piasek i mam cały bok rozwalony;) ale co tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się na stanowisku jak dziewczynki poświetach bo ja PRZEJEDZONA :o:o:o:o małpko nie mam co tetsować drugi raz tempka spada dzisiaj już 36.91 więc czekam spokojnie na @ nie ma co sobie wmawiać ciąży :):):):):) wstawać kobitki wstawać :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolitko no no ty uważaj na siebie ale jak człowiek przejedzony po świętach to sie przewraca :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) a mnie w tym roku nikt nie polal:( za to bylo milo i wesolo z rodzinka, no i mnostwo pysznego jedzonka! no ale wraca szara rzeczywistosc (nie taka szara- zieleni sie na dworze;) ) i trzeba brac sie do nauki bo pierwsze kolokwia sie zblizaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasencje wy moje!!! Pasibrzuchy! owszem maja rosnac brzuszki ale nie od jedzenia!:D :P A ja mam dzisiaj dzien lenia,nic mi sie nie chce,na szczescie nie ide dzisiaj do pracy wiec moge sie byczyc na calego. Bruska czyli rok 2009 zakonczymy w dwupaku ale miejmy nadzieje ze juz w styczniu bedziemy zmienialy pieluchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para nowożeńców leży w łóżku wieczorem, kiedy facet nabrał ochoty na seks, pochyla się w stronę żony i puka ją lekko w ramię. Ona odwraca się do niego i mówi: - Nie możemy się dzisiaj kochać, rano idę do ginekologa i chcę być świeża. Facet odwraca się i po chwili mówi do żony: - Ale przecież nie idziesz jutro do dentysty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly jezeli już to zakoncze ten rok z brzuszkiem inaczej sie nie da :):):):) będziemy próbowac do skutku ależ tu dzisiaj cicho nikt nie zagląda nikt :(:(:(:(:( nie mam z kim pogadac, a ja od jutra bede dopiero wieczorkiem wpadac dziewczyny do was bo zaczynam intensywnie pracowac w sklepie wiec tylko wieczory bede miała wolne no nic wracam do pracy acha czy któras brała kwas foliowy???? jak sie go bierze czy mozna bez recepty go brać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska ja biore kwas foliowy. Mozna go kupic bez recepty. Biore jedna tabletke dziennie. Tak zalecil mi lekarz w poprzedniej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, witajcie po świętach:) Fajny ten kalendarz chiński:) Ja czekam teraz na owu i według tego kalendarza w kwietniu wypadałoby spłodzić chłopca:) Chociaż prawde mówiac wolałabym dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem,albo nie umiem tego policzyc albo co,ale mi sie nie sprawdza ten chinski kalendarz. A nie wazne,grunt zeby dziecko zdrowe bylo i zeby w ogole udalo sie je zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, zgadzam się żeby wreszcie sie udało i żeby było zdrowe. Przede mną znowu pare tygodni oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi girls! Witam was pośwątecznie. coś cichutko u nas na topicu... bruska - szkoda że ta temp. skpada, ale masz rację, nie teraz to następnym razem :) a na mnie ten cudowny wiesiołek za bardzo nie działa póki co, ale mam nadzieję że się rozkręci i to szybko ;) w sobotę/niedzielę powinnam mić owulację, więc chyba od czwartku zacznę testowanie owulacyjne ;) zobaczymy co tym razem los przyniesie... mi się ten kalendarz chiński nie sprawdził, więc na niego wogole nie zwracam uwagi. lecę przebrać małą. musimy dzisiaj zamówić torcik urodzinowy dla niej, ale jakiejś większej imprezy nie przewiduję. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem...glosiki na twoja krolewne oddane:) a moze wy laseczki mi pomozecie? Chcielismy w trojkę we wrzesniu pojechac na urlop,najlepiej w gory. Problem w tym ze nie znam za bardzo fajnych miejsc. Moze wy macie jakies namiary? Nie chce jechac do Zakopca bo tam zawsze jest tlok,wolalabym jakies ciche,ustronne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butterfly proponuję Wisłę :) rodzicie mojej przyjaciółki tam mieszkają :) jeździmy tam często na Święta i w długie weekendy :) ślicznie zarówno latem jak i zimą :) mojej rodzinie i wszystkim z mojego otoczenia metoda chińska się sprawdza wiec będę się trzymać wersji, że w maju będziemy tworzyć córeńkę :) spadam pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×