Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Xena,witaj:) no rzeczywiscie jestes Xena-wojownicza ksiezniczka, super ze sa takie kobiety na tym swiecie:) a co u brzuchatek? ja dopeiro wrocilam z Krakowa, jestem taka zmeczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena rzeczywiście macie wyzwanie Czwórka dzieci ! Wtedy kobieta musi w domu być bo jak inaczej wychowywać Współczuję rodzinki a dzieci na pewno mają u Was wszystko co najważniejsze - spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki dzisiaj niesteyy troszke późno ale jestem :):):):) u mnie praca wre nad remontem sklepu no i wszystkie sprawy z tym związane, w sumie wróciłam do domu po 21.00 ale powiem wam, że jest to bardzo motywujące z każdej wykonanej czynności jestesmy dumni z siebie :o:o:o:o u mnie ciąg dalszy @ biore wiesiołek wiec to bedzie drugi cykl z nim :):) witaj xena i powiem ci że jesteście bardzo odważni i macie wielkie ❤️ bije pokłony dla was i mam nadzieje że doczekacie sie jak najszybciej swojego dziecka :):):) fretka współczuje teścia, niesttey są na tym świecie ludzie, którzy potrafia nam chocby samym widokiem popsuć nasz nastrój ale masz juz to za soba haniu twój facet niech walczy o swoje a jak jest dobrym pracownikiem to niech sie nie martwi o prace, a dzidzius sam bedzie wiedział kiedy przyjśc jak nie teraz to w nastepnym cyklu czyż nie :):):):):) zdrówka dla chorych dzieciatek moje kochane mamusie 🌼 wpadne jutro ale pewnie tez o tak późnej porze i powowdzenia we wszystkim :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza dzisiaj? Chyba tak bedzie bo mam wolne Dalej mnie drapie w gardle katar mam Uuuuuu a jeszcze czeka mnie zaniesienie zla i w pracy dopiero sie dowiedza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Moja mała jeszcze śpi -cudowne dziecko :D a ja jak pisałam wczoraj poszłam po L4 na nią i jestem do niedzieli w domciu. Bruska - super macie z tym sklepem :) taki prawdziwy własny biznes...Trzymam kciuki, aby wszystko szło jak po maśle! Moja mamcia ma pracownię sukien ślubnych, a ja mimo że jestem pielęgniarką, to chciałabym otworzyć dom weselny - taki z prawdziwego zdarzenia ;) kto wie - moze kiedyś... lecę, moze troszkę porobię zanim mała wstanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja juz dostaje z moim netem nerwicy!!! Juz 3 dzien nie mam normalnie netu,nie wiem co oni wyrabiaja!!! U mnie spokoj i harmonia-bez tescia:O Ja sie czuje dobrze,mdlosci mam juz sporadyczne,mam wyczulony bardziej nos na rozne zapachy,cycki fajne i juz tak nie bolą;) No i jedna wielka męka to PRYSZCZE!!!Boshe ile ja ich mam!!! Nie mialam jeszcze tyle od kiedy skonczylam 13,14 lat!!! Czyzby corunia,mamusi zabierala urode;)??? W poniedzialek do lekarza,juz sie nie moge doczekac,jestem ciekawa czy wszystko dobrze no i ile dni ma nasze malenstwo,czy dobrze wszystko licze:) Moj starszy syn stwierdzil,jak mu pokazalam na necie,ze nasze malenstwo wyglada jak mala jaszczurka:P Och jak sie usmialam z niego.A cieszy sie juz strasznie,mowi mi -mama po co tak dlugo czekac ,ja bym juz chcial kropeczke w domu;) Oby sie mu nie odmienilo do grudnia czy listopada:) Pozdrawiam was i piszcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Wiecie co ostatnio śnił mi się pożar i jak sprawdzałam w senniku oznacza to że przezyję wielką radość-może akurat udało się z dzidzią:):):):)??? Chciałam sie was zapytać czy macie może swoj profil na NK??Może założyłybyśmy swoją klasę forumową??Co wy na to? Moja mała załapała ospę wietrzną na same święta ale naszczęście już jej powoli przechodzi:) Hena witam na forum i gratuluję decyzji o własnym dzieciaczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam dziś prawie wszystkie wpisy Dzięki czemu mogłam was lepiej poznać . Gratulacje dla brzuchatek. Mam nadzieje ze wszystkim starającym się uda. Fajny pomysł z Nk ja się zapisuj .Trudna sprawa z ta nazwą???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha wyslalam na Mala czarna zaproszenie:) Ale sie ciesze ze to wymislilyscie:) Jestescie THE BEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy ok Bo co niby mają zrobić jestem na prawie a jeszcze chora Do gina ide 30.04 w koncu mi da wyniki zrobic i moze cos powie bo nie moge się doczekać czegoś konkretnego np czas zagrożenia minął może Pani być szczesliwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer ja uwazam ze juz czas zagrozenia mija kiedy idzeisz przerwszy raz na usg i lekarz ci mowi ze serce bije,dziecko sie rozwija prawidlowo.Ja tam nie czekam do 12 tygodnia,jak w poniedzialek mi potwierdzi rozwojem i biciem serduszka to juz bede spokojna:) Mysle ze ty tez mozesz byc:) A jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Frecia, ale fajnie ze juz dobrze sie czujesz! zaloze sie ze tym razem bedzie coreczka u Ciebie:) tzn obstawiam;) a co u Pumki? pewnie coreczka chora sie zajmuje? oj oj biedne coreczki, Jenefer, za Twoja corcie tez trzymam zeby sie lepiej poczula:) ja niestety na NK sie nie dopisze, poniewaz zlikwidowalam konto jakis czas temu. a moj maz juz sie lepiej czuje,byl znow w pracy i nic go nie bolalo(nie wiem czy pisalam,ale mial potezne bole plecow) a ja wczoraj bylam jakas zla i placzliwa, oj @ sie zbliza wielkimi krokami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) córcia moja juz sie lepiej czuje jutro pojdzie juz do szkoly. ja tez sie lepiej czuje bo tak jak pisalam to mam czesto zawroty głowy:( w poniedzialek ide do lekarza to wam opowiem co i jak. juz sie nie moge doczekac niech tylko powie ze jest ok a bede spokojnie spac bo jak narazie to ciagle mysle. witam nowa staraczke i fajny pomysł z nk własnie wysłałam zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieplutko dziś więc cała moja gromadka na dworku się bawi . Dawno takiej ciszy w domu u mnie nie było. A zaraz mamy jechać na rowery. Żartuje sobie z mężem że jak jeszcze doczekamy się swojego dzidziusia to cały chodnik na spacerze będzie nasz ;-). Nasza 6 i dwa psiaki to już cały chodnik Może niedługo moja gromadka jeszcze się powiększy. Ale muszę czekać do płodnych dni. Teraz wokoło mnie sporo osób w ciąży a ja mogę pozazdrościć na razie ;-) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×