Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

🖐️ Ooooo...ale tu sie dzieje!!! I nawet mamy stronke na NK!!! I nowe przyszle mamusie,ktore witam serdecznie. Kurcze jeden dzien mnie nie bylo i tyle zalegloszci. A u mnie...hmmm...od jakis dwoch dni bola mnie jajniki i mam sporo sluzu plodnego,wiecej niz miesiac czy dwa temu. Mam nadzieje,ze moze w takim razie uda sie w tym cyklu. Xena jestem pelna podziwu dla ciebie,przywracacie swoja postawa wiare w czlowieka.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) No i witam nowe staraczki Ale musze podkreslic wielkie uznanie dla Xeni U mnie w rodzinie tez mam \"rodzine zastepcza\" i wcale nie robia tego dla pieniedzy.kochaja te dzieci,az czasem mysle ze za bardzo sie znimi wiążą.Tak trzymaj dalej a Bozia ci to w dzieciach wynagrodzi:) Bruseczko ty to na maxa biznes women:) Bedziesz nam na NK dodawala zdjecia z twoimi ciuchami:D:D:D:D:D:D Pod zmienionym nickem trzymam kciuki!!! nie wiem czy wiesz ale i ja i Pumcia robilysmy dzieci wlasnie w weekend!!! Takze murowane ze ci sie uda:) Pozdraiwam wszystkie inne kobietki ktore pominelam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka również ma sklep z ciuchami i świetnie jej idzie :D brusia powodzenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 Ja już swoimi dzieciaczkami opiekuje się ponad 2 lata . Najmłodsze miało niecały roczek jak się nim zaopiekowałam. Ja wiem że dzieciaczki zostaną u mnie na zawsze bo rodzice tych dzieci to moja \"rodzinka\" . A niestety wiem ze oni nic nie robią aby dzieci do nich wróciły. Mieszkam niedaleko nich mamę zawsze rano widzę pod sklepem jak zaworze starsze dzieci do szkoły. nie ma czasu od 1,5 ich odwiedzić a starsze nie chcą jej znać . Moja mama mi pomaga i myśl ze jak będę miała 5 dzieciaczków to sobie raczej poradzę już się nie mogę doczekać ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena pewnie ze sobie poradzisz-bo niby czemu nie mialabys sobie poradzic???Masz 4 \"obcych\" dzieci i je kochasz jak swoje,to dla naprawde swojego tez znajdziesz cierpliwosc i je dobrze wychowasz-a moze zdecydujecie sie rozwiez na drugie swoje-nie wiesz co cie czeka:)Ale ja to tez bede popierala,jak bedziecie w stanie wychowac gromadke dzieciakow to czemu nie-na starosc nie bedzie sami;) Ale wypalilam,ale taka jest prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 masz racje a teraz uciekam bo synek wstał po południowej drzemce i chce am am słodziak jeden A swoją bym chciał córeczkę bo mam w domu czterech facetów a nas jest tylko dwie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam pytanka i plisssssss odpowiedzcie: 1. kwas foliowy- zaczęłam go brać od września (?) ubiegłego roku, był to kwas na recepte id mojego ginia. Po 3 op. zmieniłam na folik i tak go biorę do dziś w sumie. i tak sie zastanawiam, zcy nie zaszkodzi brac tyle miesiecy... na jakims tu forum przeczytałam,ze długie branie powoduje ciążę bliźniaczą :0 . hehhehe jak długo brałyście ? 2. owulacja, mój cykl jest średnio 30 dni, skupialiśmy sie na mniej więcej połowie przez parę dni. no i dziś chyba mam 17-18 dzień i cholernie bolą mnie jajniki i mam takie mulenie w podbrzuszu jak na okres. moze to owulacja być dopiero? jezu nie wiem juz głupieję... w dodatku mój mąż ma katar wiec z przytulanek nic!!!! o testach musze pomyśleć. 3. wit.E podobno działa na płodność... wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaa nie sądzę aby folik powodował ciążę bliźniaczą ;) wrzuć sobie nazwę w google, kwas foliowy można stosować wiele lat, ma m.in. działanie antymiażdżycowe :) wit E jest antyoksydantem, a więc zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, jest witaminą młodości :) więc na pewno nie zaszkodzi ;) ja biorę Prenatal, ma bardzo podobny skład do Centrum i innych, dwa razy droższych zestawów, (nawet bogatszy w nim jest też kwas foliowy), jest dla kobiet w ciąży, więc w razie szczęśliwego obrotu sprawy nie będę musiała zmieniać przyzwyczajeń ;) spróbuj jeszcze z wiesiołkiem w pierwszej fazie cyklu (sprawia, ze śluz jest przyjazny i odżywczy dla plemników) ale po owu należy go odstawić, może kup sobie testy owulacyjne w aptece albo na allegro, (ja kupiłam na allegro-płytkowe, czekam na przesyłkę :) ) możesz też od nowego cyklu zacząć mierzyć tempkę :) wtedy będziesz w stanie określić kiedy jest owulacja :) to tyle tak na szybko co mogę doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się o pierwsze i jest to dla mnie jakaś niepojęta filozofia... nie kapuję jak niektórzy dorabiają sie 10 -ciorga... co rok to prorok...pewnie nie liczą, nie mierzą, i nie rozciągają.... o jej... a tu człowiek skupia całą uwagę na wiesiołkach, dietach, śluzach, temperaturach itd. mój mąż już sie ze mnie śmieje, mamy tu małą "manufakturkę" jest zamówienie to działamy, zaczynam sie czuc jak maszynka, zapominamy o spontanicznym seksiku... eeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zała uwaga skupiona -"co moja macica mi dziś powie?" :) czuję sięjakbym tylko tę część ciała miała... eeeeeeeee ide paznokcie pomalować.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze zapytam która z dziewczyn z naszego topiku ma na imię Kasia?? Pytam bo jest nas tam 8 a ja odnalazłam tylko 7 nicków.Jedna Kasia to napewno Pumka a druga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaa to właśnie tak jest świat skonstruowany ;) zawsze lepiej gdzie nas nie ma ;) jednym coś przychodzi łatwo i sami nie wiedzą jakie szczęście mają.. wręcz to \"wychodzenie\" jest dla nich problemem, a czasami to nam coś wychodzi łatwiej niż im i tez nawet tego nie zauważymy, że mamy lepiej niż oni.... ;) grunt to pozytywne nastawienie do wszystkiego co robimy i co postanawiamy zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nooooooooooo.... na NK miałam kiedyś konto ale jużnie mam niestety... ale dzięki za zaproszenie. A jakoś sie tam zebrałyście? w jaką klase? Jezu jak mnie mierzi dzis w podbrzuszu, normalnie jakbym za 5 minut miała okres dostac, ale bardziej tak po lewej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaa ja czasami w trakcie owu mam nie dość, że ból jajnika to jeszcze straszną kolkę jelitową, mam wrażenie, że zaraz mi brzuch rozwali :O może u Ciebie podobnie na owu??? :) mnie mój ginek wytłumaczył, że tak się dzieje kiedy z pękającego pęcherzyka Graffa dużo płynu się uwalnia :) na szczęście nie mam tak za każdym razem :) nie czuje się dzisiaj najlepiej :O coś jakby przeziębienie.. ale przecież dopiero co skończyłam z antybiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde muszę jutro rano zgwałcić męża, bo dziś otworzył już drugie piwko.... to nie ma szans juz na romantyczny wieczór. podobno od owulacji 24 h taaak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od momentu uwolnienia, jajo funkcjonuje do 24godzin (niektóre źródła podają nawet 36) ALE tylko przez pierwsze sześć godzin jest w pełni sprawne, później zaczynają zachodzić reakcje, w wyniku których może dochodzić do nieodwracalnych zmian, a co za tym idzie może nie być już zdolne do prawidłowego zapłodnienia, a co do plemników: potrafią dotrzeć do jajowodu nawet w ciągu 20 minut, ALE potrzebują min 6 godzin aby na tyle dojrzeć aby były pełnowartościowe ;) wiec najlepiej 24h przed owu, lub 12h przed owu... ;) dlatego ja się tak wkurzyłam tą moją niesforną @, która nie dała się opóźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no plissssssssssss! Jak mam wiedziec,ze mam 24h lub 12h przed owu???? kurde to nic sie nie da zrobić juz? jesli to owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy owu, ew monitoring USG,badanie piku LH z krwi... idź, gwałcić męża zanim dopije drugie piwo ;) :P a jutro z rana popraw dla pewności ;) jedyna rada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nikiem ni cholery nie wiem jak zadziałać z NK załozyłam konto ale jak sie do was dołaczyc to nie wiem nie wiem jak zaprosić do znajomych i wogóle nic nie wiem 😭 :P:P:P:P:P jestem w tym temacie mało kumata hahahhahah Jagódko ja to oczekuje ciepłych i słonecznych dni ale opalac sie to ja nie mam cierpliwości :o:o:o jak wyjezdżamy nieraz nad jakąs wode to zabieram ogromny ekwipunek ze soba i oczywiście pełno książek bo je uwielbiam czytać, ale po 15 minutach juz mi sie nie chce leżeć :D:D:D:D:D a mój facet to mi zabiera te ksiażki i wyrzuca i chce zebym z nim non stop rozmawiała, a ja chce sobie po prostu uciec w świat fantazji, wiec dla niego brałam playboye i ckm i mu podrzucałam, wtedy miałam spokój :classic_cool: Mootylek owulka może sie przesunąć z powodu stresu, non stop o niej myslisz i zastanawiasz sie czemu jej nie ma i sie w głowie pojawia że może jest cos nie tak i to wystarczy, wiec po prostu luz trzeba włączyć, wiem że trudno ale trzeba :):):):) jenefer no to masz czas dla córci super, mała napewno jest zadowolona :):):):) xena na innych nie zwracaj uwagi, ja sie juz tego nauczyłam, robie to co uważam za słuszne a inni niech mnie pocałuje w pierwiastek kwadratowy :P:P:P:P:P jak coś ich boli to niech sie odwróca i nie patrzą a mój facet to sie śmieje ze mnie i moich wariacji na temat owulacji i wogóle tego zametu wokółciąży i nie ciąży, on jest w tym temacie całkiem wyluzowany :D:D:D:D:D:D za to ja w gorącej wodzie kąpana Hania nie ma czego podziwiac człowiek dla swojej sprawy zrobi wszystko, a dla kogoś obcego sie już tak nie stara, butterfly oj trzymam kciuki żebyw tym cyklu ci sie udało, trzeba ta dolna tabelkę w końcu zapełniać :):):):):) frecia jak tylko bede umiała posługiwać sie na kafe to wam powstawiam zdjęcia a jakze :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×