Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Witam sobotnio Wyspałam się bo mężuś z córcią a teraz szykuję się na zakupy i spacerek Piękna pogoda a mówia że pada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda nie za ciekawa pada deszcz. Już zakupy zrobione a teraz zostało sprzątanie ;-) . Powoli szykuje się do owulacji ( już się nie mogę doczekać) 22 tak wynika z obliczeń ale trzeba obserwować swoje ciało. Dziś mi się śniło ze urodziłam bliźniaki czarne ;-) a mój maż nie jest murzynem. Straszny ten sen był chyba za dużo myślę o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana:) Ale mialam dzisaj koszmarna noc.Mojemu dziecku snily sie chyba jakies koszmarki,bo co chwile sie przebudzal,w ogole jakos tak niespokojnie spal. A ze mi nie chcialo sie co chwile biegac do niego do pokoju,to polozylam sie z nim w jego lozeczku. Nie dosc ze spalam caly czas na jednym boku to jeszcze nogi mi zwisaly z lozka i zmarzlam jak pieron. Bruska ty mowisz ze twoj maz podchodzi na luzie do calej procedury zachodzenia w ciaze,za to moj odznacza sie totalnym brakiem wiedzy w tym temacie. Wczoraj po bzzzzzz powiedzialam mu ze jak tym razem sie nie uda to juz nie wiem co robic a on dzisiaj rano sie pyta czy juz jestem w ciazy? No to musialam mu wytlumaczyc ze dowiem sie za jakies dwa tygodnie a on myslal ze to juz wiadomo na drugi dzien! Brak slow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly no to faktycznie twój mężuś szybko chciał by wiedzieć ;-) ;-). Dziewczyny fajnie by było jakby po Bzzz rano już wszystko było wiadomo . A nie tak jak my zamartwiamy się aż do okresu a czasami przychodzi rozczarowanie ;-(;-( i później chandra przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena nawet nie mow. To czekanie mnie wykancza!😭 Tym bardziej,ze nawet nie przypuszczalam,ze tyle to wszystko bedzie trwalo. Z pierwszym dzieckiem poszlo bardzo szybko,potem bralam tablety i wszyscy mowili ze jak sie odstawi to bardzo szybko sie zachodzi w ciaze a tu nic:( A wczoraj kupowalam zabawki dla dzieci kuzynki i tak sie rozmarzylam,ze fajnie by bylo kupowac grzechotki,gryzaczki itp dla wlasnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaczęłam się strać tez myślał m że to będzie od razu . Tyle lat zabezpieczałam się żeby nie mieć dziecka i jeszcze się bałam . A teraz tak bardzo tego chce i chce ujrzeć te dwie kreseczki na teście jak wszystkie z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałyście o tym? to jedno z samobadań do obserwacji różnych symptomów do kalendarzyka :) \"(...)W kolejnym wierszu musimy ustalić dzień kiedy wystąpił ból owulacyjny (występuj około połowy cyklu, ból podbrzusza może mieć różny charakter). Można z łatwością stwiedzić czy jest to ból owulacyjny, dynamicznie siadając na twardym krześle (\"klapnąć\") - jeżeli pojawi sie w tym momencie ból to znaczy, że jest to ból owulacyjny\" I SE klapnełam i nie bolało :(( ale boli przy chodzeniu. Kurde martwie sie tym bólem od wczoraj... moze to infekcja jakaś po nadmiernych \"staraniach\" Ale wydrukowałam sobie tabelkę do oserwacji i sie bede obserwowac :) pozdrawiam z nad rannej kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa...pierwsze o tym slysze! Ja owulke juz chyba mialam wczoraj albo przedwczoraj bo bolaly mnie jajniki i brzuch i w ogole jakos kiepsko sie czulam a dzisiaj wszystko ustapilo,wiec juz nie mam co sprawdzac. No ciekawe czy to prawda z tym co piszesz. Xena to wlasnie jest przewrotnosc losu!Ja ciagle staram sie pocieszac faktem ze nawet jesli sie wcale nie uda to i tak mam juz jedno cudowne dziecko. Choc chcialabym zeby moj syn mial jednak rodzenstwo. A'propos mojego syna. Dzisiaj od rana mnie meczy ze chce isc na basen. Wczoraj dostal od babci dwa kólka do plywania i oczywiscie od wczoraj chodzi po domu z kolkiem ubranym na pasie. A po poludniu przetestujemy te koleczka w wodzie. Jestem ciekawa jego reakcji,bo w sumie jeszcze nigdy nie byl na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaaa ja sprawdzę twoją teorie około 22 może faktycznie to jakiś sposób na oznaczenie tej owulacji. butterfly* ja tez pocieszam się myślą że jak nic z tego to mam czwórkę dzieci i na starość nie będę taka samotna . Co oczywiście nie zmienia faktu że pragnę poczuć się 100% mamą. Hm tylko pozazdrościć ci tego basenu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :p , po udanej nocce :) u nas piękna pogoda i mała poszła z moim M do ZOO i na karuzelę a ja śmigam po zakupki i będę szykowała jutrzejszą imprezkę urodzinową mojej Kaśki :) ale to szybciutko zleciało....a teraz taka mądralińska z niej... hmmm z tym klapnięciem to nie próbowałam... brzuch bolał mnie wczoraj wieczorem, ale dziś jest już ok. 🌻🌻🌻 Poproszę o głosiki 🌻🌻🌻 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korin
witam , przyłączam się do Was dziewczyny, drugi cykl starań, @ 29.04-2.05., mam nadzieję,że nie nadejdzie, bardzo się przykładałam w okresie znoszenia \"złotego jajka\", trochę cyrków było z obserwacją śluzu a tym co wykazują testy owulacyjne, ale zobaczymy ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korin napisz coś o sobie i wpisz się do tabelki naszej , zaczernij swój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja juz owulkę miałam-chyba- tak mi się wydaję-ale jeszcze przez najbliższy tydzień będę męczyć męża:):):):) Zobaczymy! Najgorsze jest właśnie to głupie czekanie-ja jak @ nie przyjdzie to będę się testować za jakieś 2,5tyg. Staram sie oo tym wszystkim tak nie myśleć non stop ale niestety sie nie da:(:(:( To zawsze tak jest że jak się czegoś nie chce lub się na coś nie czeka to się to ma i na odwrót.Ja z Weroniką zaszłam w ciążę za pierwszym podejściem a teraz cholera nie mogę:(:(:( Gosssiak dzięki ale to już gdzieś było na naszym topiku::):) Korin witamy nową staraczkę:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiłam dwa terminy owu, na 14 dc i okolice i 18 dc i okolice, aczkolwiek jak Was tu czytam, to bardziej wszystko bym postawiła na ten 18 jednak (??!!) no nie wiem... albo już widze to co chce widzieć :) :) :) a moze poprzednie razy celowaliśmy w złym czasie, wrrrrrrrrr..... niedługo mężuś będzie przede mną uciekać :) :) Jestem jak \"gwałciciel z Bostonu\" heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin Jagoda_27..................11..............05.05...... ....Warszawa korin..................29..........2.........ok.30.04.........wielkopolska ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........9?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................7...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........5-6?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................4................grudzien?. ...............L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem pierwsza . Dziś wspaniała pogoda słoneczko świeci zapowiada się bardzo przyjemny dzień. ja już nie wiem jak to jest z tą owulacja dziś w łazience zauważyłam że mam śluz taki przezroczystszy i ciągnący ---czyżby zbliżała mi się owulacja do 22 jeszcze parę dni . Muszę dziś spróbować---znowu ;-). A u was owulacja zawsze jest w wyliczonym terminie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Xeniu:) Z owulacja to jest tak ze moze byc wczesniej lub pozniej,ale czas po owulacji jest zawsze taki sam,np po owulacji za 14 dni dostaniesz @.Moze to byc tez pozniej czy wczesniej ale zawsze jest tak samo. Jak nie zrozumialas mnie dobrze to napisz postaram ci to inaczej wytlumaczyc;) Milej niedzieli kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , u mnie w tym miesiącu było dość dziwnie, stosowałam testy owulacyjne, jakieś te kreski testowe blade były , a czas owulacji wg wyliczeń nadchodził (14-15.04.), pojawił się śluz płodny (ciągnął się itp.), wiadomo,że starania podjęłam ostre, pomyślałam ,że coś nie tak z tym testem, a tu 17.04. poczułam mocne ukucie w prawym jajniku, pomyślałam uhu, jest jajko, mąż poleciał po test owulacyjny i kreska ciemna jak wiśnia, no ale śluz już taki mętny biały, nic już z tego nie wiem, zobaczymy co dały dały te nasze poczynania,pozdrawiam i życzę milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) ja mam dziś już trzeci dzień sluz, a dziś najbardziej przeźroczysty... lecz taki zwarty pół na pół. I mam 20 dzień cyklu!!! plus te bole. szkoda,ze nie uzywałam testów dodatkowo. echhh co za łamigłówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ja nie kapuje, co to znaczy -tak samo ale moze być też wcześniej czy później :) :) :) Chodzi mi o ten czas po owulce.Chodzi Ci,ze po owulce ZAWSZE jest 14 dni? czyli po tym mogłbym poznać że to była WTEDY owulacja taaaak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę, bo aktualna jest znów bez MOI! Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin Jagoda_27..................11..............05.05...... ....Warszawa korin..................29..........2.........ok.30.04... ......wielkopolska mirella...........30.........4.................ok.29.04........wielkopolska ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........9?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................7...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........5-6?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................4................grudzien?. ...............L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella chodzi o to ze czas do jajeczkowania moze byc rozny,jak masz niereguralne cykle,ale po owulacji jest zawsze ten sam czas u kazdej kobiety i nie musi to byc 14 dni tylko np 11 czy 13 (KAZDA MA INDYWIDUALNIE).Bys musiala mierzyc temperature w pochwie zeby to ustalic ile dni od jajeczkowania masz dostac @ (czyli od najwyzszej temperatury jak ci podskoczy)Mam nadzieje ze jest to jasne;)A jak nie to juz nie wiem jak to wytlumaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i tabelka do ktorej sie wpisalyscie jest nieaktualne wklejam juz dobra i sie wpiszcie jeszcze raz:) Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 ..............wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....1...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........13?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................11...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........8-9?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................6................grudzien?. ...............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam to za was:D:D:D:D:D Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 ..............wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE mirella...........30.........4.................ok.29.04. .......wielkopolska korin..................29..........2.........ok.30.04... ......wielkopolska olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....1...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........13?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................11...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........8-9?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................6................grudzien?. ...............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Jolitka84.......................5............17.0 4 ..............wielkopolska Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie małpka73..........35.........0..............19.04....... ........Dolny Śląsk Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....1...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.......wielkop ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........13?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................11...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........8-9?.............listopad?. . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................6................grudzien?. ...............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od owu do @ jest zawsze ten sam czas-czyli tyle samo dni pisalam mozesz miec od owulki 13 ,14 ,11,dni roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×