Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość agunia_87
ja jestem:) madzia czuję się dobrze, czekam na @ ale jeszcze jej nie ma. jakby już przyszła to bym mogła obliczyć kiedy owulka i wogóle. a tak to nie wiem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja Lek mało mi pomaga ale troche Znowu nie mogłam spać Katar spływa do gardła i dusi Uuuuuuuuuuu Fretka juz wiesz to ok Zawsze może być niespodzianka A doswiadczenie z synkami masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
fretka gratuluję synka. trzymam kciuki żeby synuś był zdrowy i silny. a jenefer znasz już płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Po pierwsze,moje gratulacje zonadamiana!!! Ale sie ciesze,ze mamy kolejna brzuchatke w naszym gronie! Koniecznie zmien swoje polozenie w tabelce;) A swoja droga fajna masz kolekcje testow!:D Fretka kolejny facet w rodzinie?!Czyli bedziecie miec trzech muszkieterow. Moze za czwartym razem traficie w dziewczynke ;) A i tak najwazniejsze,zeby dziecko bylo zdrowe. A ja dzisiaj ostro sie pakuje,bo juz jutro wracam do domu. Hmmmm....szybko zlecialy te dwa miesiace,szkoda tylko,ze pogoda byla niezbyt ciekawa.Ale i tak sobie odpoczelam a teraz ze zdwojona sila trzeba wracac do pracy i codziennych obowiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretko normalnie się wzruszyłam, przecież to była maluńka plameczka a teraz... czy ja dobrze widzę główkę i brzunio? ile cm ma ten brzdąc? U nas burza była, a mnie boli strasznie głowa aż pęka. za tydzień mąż wraca więc jestem najszczęśliwsza na świecie, bo tesknie okrutnie. jenefer gdzieś się tak załatwiła? może ktoś Cię zaraził,teraz dużo osób choruje przy tych anomaliach z pogodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana23
witam jestem nowa ale atak czytam wasze posty i co prawda nie staram się od stycznia ale od marca niestety do dnia dzisiejszego nic ale walczyć trzeba dalej. zauważyłam że niektórym się udało czy macie jakieś rady mi już zaczyna brakować pomysłów biorę bromergon luteinę kwas foliowy i nic wciąż jedna kreska i @ :(((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...zonadamiana jeszcze raz gratulacje beta już rozwiała twoje wątpliwosci...ale ta kolekcja testów jest super...tak patrze na nie i już wiem ze ja nie jestem w ciąży bo na moich ani jedna nie jest taka mocna...tylko na jednym taka na maxa blada ale pewnie wyszła po czasie i sie nie liczy :(:(:(ja nie wiem czemu w częstochowie nie robią bety od reki...już nie wiem co mi jest zawsze miałam @ na czas a teraz takie opóźnienie...mam dzisiaj straszny dzień ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko przytulam Cie mocno🌻 będzie dobrze,wiem ze Ci smutno❤️ idź do gina i niech Cie zbada i powie co i jak,lub uciekaj w końcu na bete,przynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz,bo tak to cały czas będziesz sie zamartwiała... a to nic dobrego kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh narazie nie mam kasy ani na bete ani na lekarza :(mieliśmy duży niespodziewany wydatek..... więc siedze jak głupia i nie wiem na czym stoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje madziaraxx:* za dwa dni bede miała kase i wtedy zrobie bete.nie wiem jak mam interpretować wynik tego testu co robiłam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ale zdrowie jest ważniejsze,chcesz sie tak zamartwiać cały czas,może sie coś dzieje,nie wiadomo czemu nie masz tak długo @.... nie odkładaj wizyty na później słoneczko.... bo nerwy Cie zjedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko zrób fotkę tego testu i wklej jako link i zobaczymy,czy tam jest kreseczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede jej odkładać ale narazie nie mam możliwości na badanie albo bete... madziaraxx co myslisz o tym moim teście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaraxx kreseczka jest tylko blada ale ona pojawiła sie po czasie więc ja nie wiem co mam o tym mysleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale długo po czasie sie pojawiła? a nie masz możliwości zrobić zdjęcia i włożyć tu? ja sie nawet nie znam na testach ciążowych,bo jeszcze ich nie robiłam nigdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcześniej jej nie było? robiłaś tylko jeden test rano,tak? dla pewności mogłaś kupić jeszcze z innej firmy i zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest tu któraś z Was z Warszawy? Bo szukam czegoś na Ursynowie na ul.Bocianiej blisko Mysikrólika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×