Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość agunia_87
Cześć dziewczyny. Jak tam wasze brzuszki? Ja jestem już po potencjalnych dniach płodnych. Jak zwykle nie miałam objawów owulacji. Ale tak sobie myślę, może się udało? No cóż zobaczymy. 3 października mam dostać @ więc mam nadzieję że się nie pojawi:) Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starczki : małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............15.07...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............30?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................27................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........27.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........26................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................26............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28...........22.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24........9.............10marzec....... .....mazowieckie 10)xena64...........25..........4............ 4 maj..............mazowieckie witam , dawno mnie tu nie było, ale miałam przeprowadzkę, remont i to była masakra, a poza tym wczoraj rozpoczęłam chorobowe, więc automatycznie czasu się zrobiło więcej, gratuluję wszystkim , którym udało się dołączyć do dolnej tabeli, u nas prawdopodobnie dziewczynka, tzn , ptaszka nie widać, ale w tą stronę często są pomyłki, bo ptaszek lubi się schować, po usg 4 D będziemy mieć pewność, ale cieszą obydwie opcje, wszystkim starającym się życzę wytrwałości i oby się udało, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............15.07...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............35?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................32................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........27.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........26................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................26............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28...........22.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24........9.............10marzec....... .....mazowieckie 10)xena64...........25..........4............ 4 maj..............mazowieckie U nas dzień przerwy w przedszkolu bo coś Jula zasmarkana w nocy była Ja też wieczorami pociągam nosem Jeszcze 2 tyg do wizyty gina Staram się oszczędzać jak mogę ale musiałabym dostać kopa żeby leżeć cały dzień Mam nadzieję że szyja sie nie skraca bo jeszcze 8 tyg Xeniu pisz co u Ciebie Może odwiedź innego lekarza? Z lepszym usg? Korin gratuluję córeczki A ile płacisz za 4d? Ja jakoś nie mogę się zdecydować Boję sie o finanse Szukam kombinezonika nie za drogiego ale fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez zaktualizuje tabelke:) A co ;) Staraczki : małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............15.07...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............35?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................32................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........30.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........29................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................29............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28...........22.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24........9.............10marzec....... .....mazowieckie 10)xena64...........25..........4............ 4 maj..............mazowieckie Jenefer co do przeziebienia to ja juz walcze od zeszlej srody...:O mam tylko syrop na kaszel i to by bylo na tyle :( Kaszle nieziemsko a w poniedzialek musze wracac do szkoly:O A tak mi odpowida siedzenie w domku :P Pozdrawiam was kobietki i buziaki dla wszystkich brzuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 2 października dowiem się czy moja dzidzia jeszcze żyje. Jest mi teraz bardzo ciężko. Zawalił nam się cały świat!!!!!!!!!! Nie wiem co mam teraz myśleć??? Jak wytrzymać to. Najgorsze że nie wiem co jest lepsze czy aby to jajo płodowe było puste. Czy aby rozwinął się zarodek ? Bo nie wiadomo czy wszystko będzie ok. Jeśli ciąża się będzie rozwijała czekają mnie badania genetyczne amniopunkcja. Czy później jak okaże się ze coś jest nie tak zdecyduje się na aborcje ???????????????? Nie chce nigdy dokonywać takiego wyboru !!!!!!!!!! Nie wiem czego chce nie wiem na co czekać . Jutro jadę do poradni od chorób zakaźnych po leki. Na pewno napisze co i jak . Trzymajcie za mnie kciuki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
xena trzymaj się. Na pewno wszystko będzie dobrze. Wiem, że ciężki dla ciebie będzie ten tydzień ale musisz wytrzymać. Ja wierzę z całego serca w to, że nie będzie żadnych komplikacji i urodzisz swoje maleństwo całe i zdrowe. Pozdrawiam was gorąco dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Zaczne od tabelki STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............15.07...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............35?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................32................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........30.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........29................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................29............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28............25.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24..........9.............10marzec...........mazowieckie 10)xena64...........25.......4............ 4 maj.................mazowieckie Xena strasznie ci współczuje tych stresów i niepewnosci,tego ze mozesz stracic ciaze.Cokolwiek bym nie powiedziala to pewnie ci niewiele pomoze ale trzymam kciuki,zeby wszystko skonczyło sie dobrze. Trzymaj sie dzielnie kochana i nie załamuj sie. 🌻 A u mnie? hmmmm....Bylam w tym tygodniu u lekarza.Stwierdzil ze wszystko wyglada dobrze a dziecko chyba bedzie spore. Nastraszyl mnie troche cisnieniem.Stwierdzil ze mam w gornej granicy normy i zebym sobie kontrolowala.Jak moj maz to uslyszal to od razu kupil mi cisnieniomierz,tak sie chlopina przejał :) Bylismy tez ostatnio na basenie,taki minoi aqua park.Mojemu dziecku tak sie spodobalo,ze nie chcial z wody wychodzic a i dla mnie okazal sie zbawienny.Troche poplywalam(choc jakos smiesznie sie plywa z brzuchem) i czulam jak rozluznily mi sie miesnie,tak fajnie lekko mi bylo po tym basenie.Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak dopadło moją córcię Katar kaszel goraczka Dzis idziemy na pomoc wieczorową i leczymy sie Tydzien przedszkola z głowy Doprawiła się tak na pikniku chyba przedszkolnym ale to wiadomo? Już i tak z 6 dzieci nie chodziło bo chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!jak tam samopoczucie koleżanki? ja wczoraj zobaczyłam moja fasolke na usg...jedna fasolke ;-) to 8 tydz. narazie wszystko ok, czuje sie tak jak sie czuje kobieta w ciąży-mulenia, czesto zapominam o czymś, budze sie w nocy i nie moge spac, brak apetytu....a poza tym ok....smutno mi, ze lato sie kończy i znów bedzie ponuro , zimno i deszczowo... xeniu-kochana, bądź dobrej myśli i nie poddawaj sie....musisz tez wirzyc w to , ze natura wie co robi, ja tez byłamsmutna jak w l-cu poroniłam, ale teraz wiem, ze moze i lepiej, niz miało by sie stac cos poważnego w rozwoju dziecka....martwie sie cały czas, cały czas mysle, zeby było wszystko ok, ze płec ieważna, najważniejsze zdrowie...ty tez sie nie martw, a moze faktycznie źle obliczony jest wiek zarodka....niebawem wszystkiego sie dowiesz...buziaki A z tymi przeziebieniami to masakra, an sama mysl ze w przysżłym roku tez bede miala stresy zwiazane z przedszkolem iwszystkim co z tym zwiazane to juz ma stresa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy. Zaczynam myslec pozytywnie. Co ma sie stac to sie stanie. Juz nie biegam co chwila do toalety i nie sprawdzam czy mam plamy czy krwawie. Narazie nie miałam plamien. Nie robie sobie złudnych nadzieji . Byłam u pani doktor od toksoplazmy. Powiedziałaze moje wyniki jeszcze o niczym nie swiadcza . 1 pazdziernika powtarzam badania. Mam nadzieje ze beda lepsze. Wszystko wyjasni sie po usg jak dzidzi bedzie biło serce jest dyza szansa ze wszystko zakonczy sie pomyslnie. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Cześc dziewczyny. Jak tam samopoczucie? Brzuchatki trzymajcie się cieplutko bo teraz okres przeziębień. Właśnie taka pogoda jest zdradliwa. Niby ładnie, słońce świeci, ale to już nie to samo. Xaniu zobaczysz wszystko na pewno się ułoży dobrze. Nie masz się co załamywać. Ja czekam na to aby @ nie przyszła:) Do soboty czekam a potem teścik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............15.07...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............35?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................32................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........30.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........29................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................29............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28............26.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24..........9.............10marzec..... ......mazowieckie 10)xena64...........25.......4............ 4 maj.................mazowieckie Czesc kobitki! Alez mialam koszmarny weekend!!! W sobote wyladowałam w szpitalu bo zlapal mnie jakis skupcz w plecach. W zyciu nie czulam takiego bolu! A co najgorsze promieniowal w okolice brzucha,wiec sie wystraszylam,ze jest cos nie tak z dzieckiem. Jechalismy do szpitala z predkoscia 170 km/h i zlamalismy chyba wszelkie przepisy drogowe a ja plakalam i modlilam sie,zeby tylko dziecku nic sie nie stalo. W szpitalu zrobili mi szereg badan i w sumie stwierdili,ze nie wiedza co to bylo,chyba jakis skurcz miesni,bo rano troche sie nadzwigalam.Ale potem opisalam te moje objawy dziewczynie,ktora lezala obok i ona stwierdzila ze na jej oko to raczej nerki,gdyz sama przez to przechodzila i wszystko by sie zgadazalo. Wiec od soboty wzielam sie za siebie i duuuuuuuuuuuuuuuuzo pije,bo przedtem troche to zaniedbalam,i mi przeszlo.Wczoraj wypuscili mnie ze szpitala i kazali troche bardziej uwazac na siebie i tak tez zamierzam robic,bo wystraszylam sie niesamowicie,ze przez wlasna glupote moglabym stracic dziecko.Wiec brzuchatki pamietajcie,zeby pic,pic i jeszcze raz pic! agunia ja trzymam kciuki,zebys w sobote wpadla do dolnej tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly* dbaj o siebie a nie za ciężary się łapiesz jakieś . Mam nadzieje ze już czujesz się dobrze i plecy już cie nie bolą. Ja w piątek mam Usg tak się boje . Nie wiem czemu ale czuje ze wszystko będzie dobrze. Ostanie dni to mdłości , mdłości i jeszcze mdłości. Może to lepiej że jeszcze mam jakieś objawy. A co u was dziewczyny??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Hej dziewczyny. Ja mam takie bóle brzucha typowe na okres. A okresu nie ma. Pewnie będzie dziś lub jutro. Xena na pewno wszystko będzie dobrze. Butterfly nie przesadzaj z dźwiganiem, musisz się oszczędzać. Pozdrawiam was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes_0487
Xena jak tam po wizycie? Pisz nam tu szybko, co słychać:) A jak tam u was dziewczynki? Ja czekam żeby @ się nie pojawiła. Ale jak znam swoje szczęście to pewnie się pojawi. żadnych objawów nie mam, ani mnie piersi nie bolą, i wogóle żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... xena trzymam kciuki! u mnie nic sie nie dzieje, czekam na wizyte u endo-tym razem prywatnie. Niestety.... NFZ to kolokwialnie mówiąc, żenada. Lekarz miał być ekstra, ale to jakis konował.... szkoda gadac. Uwazamy z mężem by nie zajsc, bi nie wiadomo co by mogło wyniknąć. Choc ostatnio mój mężulek strzelił.... i akurat miałam dni płodne... martwię sie teraz, w druga stronę, by nie trafił. Mam jakies dziwnie tkliwe sutki, non stop mi sterczą heheheh.... teraz juz wiem jak to działa, jak odpuscilismy, to zaczełam czuc sie dobrze, a jak tylko podejrzenie to zaraz psychika wyczulona i wszystko jest objawem... całuję mocno. Gdzi madziaraxxxx sie podziewa? wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Hej mirellaaa. Nie wiadomo co się dzieje z madziaraxxxxx. Kurczę, już długo jej nie ma. Ciekawe jak jej poszło to in-vitro? A jak ty się czujesz? Może jednak się udało? A kiedy masz wizytę? Ja też powinnam pójść, tylko ja od razu pójdę prywatnie, bo nawet w NFZ czeka się strasznie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agunia,, ja miałam NFZ po znajomosci, i dlatego pól 3 minutowej wizyty to było dochodzenie kto mi załatwił? potem wysmiał mnie i powiedział,ze moj wynik tarczycy nie jest tragiczny a trudnosci z zajsciem to juz moja psychika.... brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Xena-nie denerwuj sie, Twoje nastawienie tez jest bardzo ważne by dzidzius dobrze sie rozwijał, daj znać co na usg? agunia-trzymam kcuki za 2 kreseczki...jutro sie okaże... buterfly-napedziłaś stracha...uważaj na siebie, człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak to moze sie skończyć... mirella-mam nadzieje, ze w końcu spokojnie i bez obaw zajdziesz w upragnioną ciążę ;-) u mnie narazie mdłości nie daja spokoju, narazie waga spada, ale spokojnie nadrobie w kolejnych m-cach, nie mogę jeść, muli mnie całymi dniami, od kawy odrzuciło, nawe dobrze, bo tez juz byłam od niej uzależniona i myslałam, ze nie da sie bez niej normalnie rozpocząć dnia...jakos daje rade, zachcianek na nic nie mam, brzuszek sie powoli powieksza, zmienia swój kształt ;-) juz nie mam wklęsłego jak wcześniej...dzis troche mi smutno, bo mój synek z z mężem pierwszy raz pojechał daleko do rodzinki beze mnie, wracaja w niedziele....to pierwsze nasze rozstanie, nie pojechałam, bo źle sie czuje, a poza tym musze trochę oderwac małego od siebie, przecież kiedys pójdzie do przedszkola i tez nie bedzie mnie 24 na dobe przy nim, ale smutno mi ....jakos tak dziwnie,macie takie doświadczenia?jak znosiłyście takie rozstania ze soimi szkrabami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Nie mam o czym pisać,wiec się nie udzielam,tym bardziej ze mieliśmy przeprowadzkę i nie było czasu na pisanie,weszłam tylko zmienić tabelkę.Pozdrawiam Was wszystkie:) Akurat dziś do mnie przyszła wstrętna @.... STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............??????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok.31.10.....................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............35?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................32................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........30.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........29................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................29............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28............26.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24..........9.............10marzec..... ......mazowieckie 10)xena64...........25.......4............ 4 maj.................mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za słowa wsparcia i otuchy. Niestety drugie Usg nie uwidoczniło ECHA Zarodka. Muszę zgłosić się do szpitala . Moje marzenia o małej Alicji legły w gruzach. Tak bardzo się cieszyliśmy z mężem a tu taka porażka . Nie wiem jak sobie poradzę . Jak zobaczyłam te dwie kreski na teście byłam taka szczęśliwa i dumna. Stałam się innym człowiekiem . Teraz moje życie znowu będzie takie puste . Wiem że mam czwórkę dzieciaczków i to im poświeciłam całe swoje życie. Ale tak chciałam się poczuć taką pełnowartościową mamą. Moja szwagierka teraz rodzi . Sąsiadka też zaszła w ciąże, miesiąc po mnie.I codziennie do mnie przychodzi. Tak się cieszyłyśmy ze wspólnych spacerów. Najgorsze ze parę osób o trym wie i nie zniosę tych pytań. Może znajdę jaką pracę w okolicy bo siedzenie w domu mi nie pomoże Z łzami w oczach i z wielkim bólem serca wypadam z tabelki zaciążonych bo wiem że ten cud już się nie zdarzy. STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............15.07...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............35?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................32................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........30.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........29................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................29............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28............26.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24..........9.............10marzec..... ......mazowieckie Na razie się nie dopisuje do starających. Napisze wam jeszcze o pobycie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz zmieniam tabelke: STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............?????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok.31.10......................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............35?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................32................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........30.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........29................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................29............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28............26.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24..........9.............10marzec..... ......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! madziaraxx...odzywaj sie czesciej,bo nam ciebie brakuje.Nie chce byc wscibska ale powiedz,jak wyszly te wszystkie badania,ktore mialas robic w Polsce? Wiem,ze to dla Ciebie trudny temat ale co z in vitro? xena64...tak mi przykro:( wiem,ze bedzie ci ciezko ale prosze,mysl pozytywnie.To,ze JESZCZE nie masz swojego biologicznego dziecka nie oznacza ze jestes niepelnowartosciowa mama! Nie poddawaj sie kochana,jestem pewna,ze niedlugo znowu nam napiszesz,ze test pokazal upragnione 2 kreseczki. Zycze ci tego z calego serca! 😍 Napisze cos,co mam nadzieje ciebie i inne dziewczyny pocieszy. Mam kolezanke,ktora juz bedac po 30-ce zaczela starac sie o dziecko. Kiedy po dwoch latach nie bylo efektow zdecydowali sie na in vitro. Kolezanka zaszla w ciaze ale szybko ja stracila. Po tym sie zalamala i stwierdzila ze aby zapomniec musi wziac sie za siebie i swoja kariere. Skonczyla studium,otworzyla swoj biznes. minelo kilka lat i ona jest w ciazy!!! Niedlugo rodzi. Wszyscy sa w ciezkim szoku,bo ona juz dobiega do 40-stki ale jak widac cuda sie zdazaja!!! Wierze ze wam xena, madziaraxx i innym taki cud sie zdarzy. Jenefer...a co u ciebie? Jak twoja corcia radzi sobie w przedszkolu,cos sie poprawilo? A u mnie? hmmm...zaczynam kompletowac torbe do szpitala. Niby mam jeszcze troche czasu ale juz coraz mniej sily na bieganie po sklepach. Jakas ostatnio ciagle zmeczona jestem a na dodatek przyplatala sie do mnie jakas infekcja i boli mnie gardlo jak cholera. A najgorsza jest zgaga,ktora najbardziej pali mnie w nocy przez co nie moge spac😡.Moj maz zamiast mi choc odrobinke wspolczuc to sie ze mnie smieje i nazywa mnie LADY ZGAGA! Laseczki zycze wam przyjemnego weekendu.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena - współczuję ale wierzę że wszystko jeszcze będzie dobrze! A na pytania krótko odpowiadaj Butterfly - kobieto torbę do szpitala pakujesz? Ja oddalam tą myśl jak najdalej bo koszmary mam ;-) A czuję sie coraz gorzej Łazić nie mogę, spać , leżeć Zgagę likwiduje maaloxem bo bym umarła juz ;-) U nas etap infekcji Julcia cały tydzień w domu A z tym przedszkolem szkoda gadać - tylko mnie to wszystko do płaczu doprowadzało Ostatnio dzieci mnie atakowały o Julię Ale muszą sobie radzić Zobaczymy jak Julia przestanie kaszleć pójdzie -koło środy może Gdyby sama tak nie garnęła się zabrałabym ją bez dwóch zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Hej dziewczyny. Xena bardzo mi przykro, że tak się stało. Ale musisz być kochana silna, i wierzyć, że na pewno się uda. Gratuluję ci tego, że mimo iż masz 4 dzieci w domu ty jeszcze chcesz jedno. Pełen podziw z mojej strony. Przecież mimo, że to nie są twoje biologiczne dzieci jesteś ich matką, bo ich wychowujesz, dbasz i wogóle. Więc głowa do góry na pewno się uda. Kasiulak też bym chciała mieć takie objawy:) Ale nie martw się, już niedługo miną:) Butterfly i Jenefer życzę wam kochane fajnego, krótkiego porodu:) Mirelllaa to faktycznie trafiłaś na jakiegoś konowała. Lepiej iść prywatnie i mieć 100% pewności. Madziaraxxxx jak dawno cię nie było. Odzywaj się częściej, bo z tobą jest bardzo wesoło:) Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Hej dziewczyny. Mam problem. Nie dostałam @ ani w sobotę, ani w niedzielę. I dziś rano zrobiłam test. Ale coś mi nie gra. Może wy znacie się lepiej? Powiem tylko, że zdarzyło mi się to po raz pierwszy. Nigdy nie miałam podobnej sytuacji. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35f00f518b832c9a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia...he he,moje gratulacje!!!🌻 dwie krechy jak byk!:D jenefer...w pierwszej ciazy nie mialam w ogole spakowanej torby az do dnia wyjazdu do szpitala ale teraz, po ostatnich przygodach ,stwierdzilam ze dla swietego spokoju musze wziac sie za skompletowanie potrzebnych rzeczy. Srasznie ci wspolczuje,ze teraz jeszcze musisz przezywac problemy z przedszkolem. A rozmawialas moze z przedszkolankami o tej calej sytuacji? Przeciez ty nie siedzisz tam calymi dniami i nie wiesz co sie dzieje,one sa odpowiedzialne za dzieci. A my wczoraj znowu bylismy na basenie.Och,jak fajnie bylo sie wymoczyc i porozciagac.Moglabym siedziec w tej wodzie caly czas bo czuje sie w niej taka lekka:P I jeszcze tabeleczka STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............?????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............ok 10.09.....................wielkop agunia_87........22..........6.............ok.3.10 .. .............pomorskie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok.31.10......................Italia natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????................ mazowieckie myszka2028....21...........2..............??????????? ...................Łódzkie kasiulak..........28..........3................ok 5.09............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE...... MIEJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............35?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................32................ 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........30.................8.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........29................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................29............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............24..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28............27.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska 9)zonadamiana....24..........9.............10marzec..... ......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
dzięki butterfly. Ja właśnie nie wiedziałam do czego to przypiąć. Niby jest druga ale słaba. I nie wiedziałam, że to może być to. Mój mąż ją zauważył. Jezu cieszę się ogromnie. Mój mąż podobnie. Ale jeszcze mam trochę wątpliwości i nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia...ja tez tak mialam,ze druga kreska byla prawie niewidoczna ale kilka dni pozniej byla juz ciemniejszego koloru. Jak bedziesz miala watpliwosci to za pare dni mozesz powtorzyc test ale na moje oko mozesz wpisywac sie do dolnej tabelki;) A teraz moja droga dbaj o siebie,dobrze sie odzywiaj i wysypiaj. Ale sie ciesze,ze Wam sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×