Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Witaj Małpko! Widzę że strategie masz opracowaną byle owu sie spóźniła trochę Z tymi syfkami to na corkę ? Ojojojoj będzie para ale córek? hihi Oczywiscie nieważne byleby zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję! 👄 teraz sobie pooglądam :) Jenefer25 syfki z powodu burzy hormonów ;) może być i na synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nickiem, mnie tam długi cykl by nie przeszkadzał bo i tak mężyk co 1.5 miesiąca zjeżdża więc co drugi cykl będą staranka ;) no chyba, że se wykupie loty do Oslo :P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo :P jak się tylko obronie to zaraz wykupie :P meżyk od roku mnie namawia na odwiedziny ;) a ja nieeee i nieeee bo tam zimno :P no to se polatam :P to chyba jest nawet dobry pomysł :P nie kuś mnie bo ja zwariowana jestem i jeszcze tak zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczeta jest ktos jeszcze o tej porze :):):) ja miałam cały dzień załatwiania potem do sklepu posprzatac po malowaniu, potem do domu ogarnąc go troche i własnie dopiero skończyłam prasowac musze sie cofnąć co napisałyscie bo jestem w tyle :P:P:P:P aha strasznie sie za wami stęskniłam :):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo chcialabym porozmawiac z kims kto stara sie o dzidzie lub jest juz w ciazy :) Moje starania zaczna sie w poniedzialek (usuwam imlant ancykoncepcyjny). Pozdrawiam!!! Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka te pryszcze to oby były zapowiedzią dziewczynki :):):) musisz jej troche urody oddać zeby była tak ładna i mądra jak mamusia :o:o wytrzymasz te 8 jeszcze miesięcy olgaiwania nie znam sie na przepowiedni snów ale oby oby ta radość to była spowodowana pozytywnym testem i to jak najszybciej nie mam swojego profilu na NK i nawet nie wiem co jak zrobić więc jakbyście mogły pouczyć swoja stara koleżanke niedouczona to byłabym wdzięczna :classic_cool: Jenefer ten czas minął\ odkąd zaczeło bić serduszko i trzeba wierzyć że bedzie wszystko dobrze :):) Hania oby twój mąż szybko wyzdrowiał bo to nasze zdrowie jest najwazniejsze a z reszta damy sobie rade :):) ja zmiany humory tez mam przed @ ale mam nadzieję, że u ciebie sie ona nie pojawi pod zmienionym nikiem ty to masz dobrze z ta teściową odwlai ci brudna robote :P:P:P:P moja jest ksiegowa w urzędzie :o:o:o Pumka jesteś to dobrze już sie stęskniłam za tobą, dużo zdrówka dla twojej córczki 🌼 🌼 xena ja wychowałam sie w dużej rodzinie mam 4 rodzeństwa i to jest cudowne miec taka dużą rodzine, mieszkalismy na wsi i mieliśmy 2 psy i kotki które uwielbiałam, wiec miałam ich duzo ....ech to były cudowne czasy :):):):) zyczę wam jak najszybciej II kresek acha i masz na imie tak jak ja Aneta :D:D:D:D teraz juz rozumiem, bo anetki to fajne babki :P:P:P:P:P witaj mirellaaaaa samo obliczanie w głowie czy na kalkulatorze owulacji nic nie da, trzeba skupić sie na objawach i na swoim ciele bo to ono rzadzi a my nad nim nie mamy kontroli, polecam mierzenie temperatury w pochwie, testy owulacyjne, niektóre biora kwas foliowy, niektóre jeszcze kapsułki oleju z wiesiołka (jak ja) na poprawe śluzu i oczywiście bzzzzzzzzzzzzz co 2 dni, potem nogi w góre po każdym bzzzz poczekać 2 tygodnie conajmniej i gotowe II kreski na teście :P:P:P:P:P małpka przykro mi, że masz @ ale głowa do góry bedziemy sie razem starały w tym cyklu , a ja mam bardzo długie cykle bo średnio 36-38 dniowe wiec ja mam o wiele dłuższy czas oczekiwania niż inne dziewczyny nic nie słyszałam o przesuwaniu owulki, zreszta teraz to nie mam szans bo jak wracam do domu to mi nogi w tyłek wchodzą i mógłby nawet Hitler przede mną stać i nawet bym nie zareagowała :P:P:P:P bardzo dobry pomysł z tym Hotelem wogóle nie rezygnuj z bzzzzzzzz w tym hotelu nie widzieliście sie długo wiec ten hotel zostaw i cieszcie sie soba a co :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u mie no cóż latam z jednej firmy do drugiej załatwiam tysiąć sprawa naraz rano wychodze a wracam do domu po 21.00 lub 22.00 no ale potem bedzie lżej jak to wszystko ruszy dzisiaj rano wstawiłam nawet pranie myslałam ze zdąże wywiesić ale niestety musiałam wyjechac i tak zleciał cały dzień, jak wpadłam do domu o 21.00 to musiałam jeszcz eraz przekrecić ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi owulacja wypada na 2.05 wiec jest duza szansa że wtedy dokonam wielorazowego gwałtu na chłopie podcza stego wekendu majowego hehehehheh niech sie regeneruje chłopina bo teraz to nawet nie mam ochoty palcem sie po tyłu podrapać z tego zmeczenie :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wesoła zapraszamy :):):):) sa tutaj już zaciążone i starajace sie wiec trafiłas doskonale napisz coś o sobie i wpisz sie do tabelki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bruska! ty tam za dużo energii nie trać na tą bieganinę, bo musi cosik zostać na nas ! ale fajnie że się wszystko układa :) ja dopiero teraz poprasowałam, i siędzę sobie juz po kąpieli i klikam :) jeśli chodzi o NK to musisz wejść na str. : http://nasza-klasa.pl/ i tam jest taki jakby paragraf: i musisz klikąć w tekst: i dalej jakoś pójdzie :) Witaj Wesoła! napisz nam troszkę więcej o sobie i śmigaj ulokować się w tabelce ;) papatki! lecę sobie pospać będę jak zawsze rano ( czyt. po 10-tej :D ) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) Ja juz jestem:) Małpko, w Norwegii nie jest zimno, zwłaszcza na południu, ja teraz mam za oknem piekne słonko i chyba wyjde niedługo sie opalać:) A owulki na razie nie mam, temperatura 36,67 i śluz raczej niepłodny, wiec musze jeszcze trochę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z malutką drugi dzień wolne Musimy ustalić sobie rytm dnia żeby za wiele nie stracić a żeby i mamuska odpoczęła ;-) Bruska no koniecznie załóż sobie konto bo chce Cię zobaczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buruska dzięki za wszystkie miłe słowa niektórzy ludzie to wiedzie co sobie myślą - rodzina zastępcza to tylko dla kasy . Ale nie zdają sobie sprawy co to znaczy wychowywać czwórkę dzieci. Ale ja sie nie przejmuje takimi ignorantami ;-) . Anetka to zajefajne imię . małpka chyba masz tak jak ja po okresie pare dni smutku. A mam pytanko czy wasi faceci też to z wami przezywają czy podchodzą do tego luzacko? Mój maż na czas starań rzucił palenie ;-) ja zresztą też ale nie uważam się za palacza bo ja paliłam 2 cienkie najlżejsze na dzień ;-). Ja jak pierwszy raz się starałam to myślałam ze jestem w ciąży naczytałam się i miałam wszystkie urojone objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi!! :D Bruska i Xena ale ja czekałam na @! ;) mężyk wyjechał 01.03 więc to nie był cykl staraniowy ;) czekałam na @ żeby właśnie zacząć starania, ale nie dała się franca przesunąć i teraz możemy nie zgrać owu z powrotem mojej połówki :O dlatego się wściekłam :O ale dzięki za pocieszenia :) Xena niektórzy ludzie są dziwni, zawistni, niewyrozumiali... :O czasami mówią rzeczy, które są niesprawiedliwe i ranią... :O miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i przyszle mamusie:) dziewczyny dzis mam 28dc i owulacji nadal nie bylo:(:(:( nie wiem dlaczego...jakis tam sluz jest ale nie rozciagliwy tylko bialy...cycki nadal nie bola jak zawsze...no jak dla mnie jej nie bylo...ale zastanawiam sie czy ja dostane normalnie @???????? jezeli nie bylo owulacji????? czytalam, ze jak dostaje sie @ bez owulacji to nie traktuje sie tego jak poczatek nowego cyklu....wiecie cos na ten temat????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoootyleK ja o tym nie słyszałam. A jesteś pewna ze nie miałaś owulacji ? Mozę ona przeszła bezobjawowo?/? To chyba też możliwe? Ze tego się nie czuje? Nim zaczęłam sterać się o dziecko to nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od 2 lat obserwuje swoj organizm, i nie mam problemow z rozpoznaniem dni plodnych....mam takie objawy po ktorych wiem, ze ona wystapila, a tym razem nie bylo zadnego z nich...nie bylo odpowiedniego sluzu, klucia jajnikow, ani bolu piersi (zaczynaja mnie strasznie bolec dzien po owulce) skoro jej nie bylo to nie wiem jak @ dostane...myslalam o tym, ze moze byla bezobjawowo ale to jakies takie nierealne dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku wg mojej wiedzy @ musi przyjść czy owulka była czy nie, bo @ to nie tylko wydalenie niezapłodnionego jaja, ale i złuszczenie błony śluzowej, która się pogrubia aby ew przyjąć zapłodnione jajo :) tak mi się wydaje.... :O może zrób sobie badania hormonalne?? ja tez o tym myślę... poziom FSH i LH w 2-4 dc oraz prolaktyny na początek :) wiem, ze czy była owulka można stwierdzić po temperaturze, bo zawsze spada w dniu owu i na drugi dzień następuje jej skok :) jeśli nie doszło do owulacji to temp utrzymuje się na tym samym poziomie... ja od 18ego r.ż. walczyłam z torbielami (niepękające pechrzyki Graffa) w 18r.ż. miałam te torbiele wycinane (były duże) potem przez kilka lat mierzyłam tempkę i wykres przynosiłam mojemu ginkowi i pamiętam, że on też mi mówił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moootylku, jas miałam tak w poprzednim cyklu, troche stresu i 3 podejścia do owulacji, tzn. płodny śluz pojawiał się 3 razy ok. 11dc, 27 i 38dc aż w końcu za 3 razem nastapiła owulacja. Wystarczy wiekszy stres, jak w moim przypadku i organizm uznaje sam, że nie ma sprzyjających warunków do ciązy i odwleka owulację. Też sie stresowałam w zeszłym miesiącu, ale owu w końcu przyszła i skok tempki też był i po kolejnych 13 dniach przyszła @, więc mam pewność, że owu była własnie w 38dc dopero i cykl niesamowicie sie wydłuzył. A muszę powiedzieć, że cykle miałam zazwyczaj 31, a max 35 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta:) ojjj ale tu sie dzieje, nie nadazam. wpadlam tu na chwilke bo musze sie uczyc jakichs glupot znowu- za tydzien kolokwium zaliczeniowe bleeee, wykresy,wzory i schematy instalacji bleee:((( Xena, Ty to jest kobietka- mloda,dzielna, z ogromnym serduszkiem, trzymam mocno za Twoja rodzinke i staranka:) ja tez chce miec jak najwiecej dzieci:) na szczescie moj maz tez i teaz strasznie to wszystko przezywa chociaz czasami udaje twradziela. Xena, ja po pierwszym cyklu staran to mialam brzuch jak balon (urojona?), bekalam, bylo mi niedobrze, na termometrze widzialam 37 stopni:P i nic z tego,teraz juz sie nie przejmuje az tak,mysle ze jak dzidzia bedzie chciala to przyjdzie,co nie znaczy ze nie bede lezec z nogami do gory:) Bruska jestem pelna podziwu, ale taka energia jak sie cos wielkiego robi dla siebie i rodziny jest ogromna i rozsadza, kiedy udowandniamy sobie(my,kobiety) ze tez potrafimy zalatwic, zrobic remont itp:) to bardzo nakreca pozytywnie! Malpka, w hotelowy jaccuzi moze byc bardzo sympatycznie, nie ma to jak nowe otoczenie dla odmiany...a do Oslo moge z Toba leciec, zawsze marzylam by tam sie znalezc chociaz na chwile:) i nie martw sie, owulka poczeka na meza, moze rzeczywiscie sprobuj lezec plackiem dzien wczesniej?:) A jak tam nasze brzuchatki i ich kropeczki?Pumka, corcia zdrowa ? usciskaj ja od \"ciotki\" z forum;) a moja tesciowa tez jest ksiegowa:) i jest baaaardzo fajniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyllku właśnie znalazłam w necie artykuł w którym napisane jest, ze u każdej zdrowej kobiety mają prawo pojawić się jeden-dwa cykle bezowulacyjne w roku :) wiec głowa do góry :) ooo już któryś raz z kolei czytam, ze stres opóźnia owu :D no to się trzeba będzie zestresować...:P tylko czym...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylku,a moze to napiecie zwiazane ze starankami tak na Ciebie wplywa? wiesz,ze psychika moze dzialac cuda z ludzkim organizmem. wiesz,ze pod wplywem adrenaliny czlowiek uciekajacy przed zagrozeniem moze samochod przeskoczyc itp(oczyscie nie kazdy czlowiek nie kazdy samochod,ale z maluchem bysmy sobie daly rade:) ) moze mi sie zle wydaje,ale to moze byc zwyczajny stresik, na pewno gdzies tam podswiadomie ciagle myslisz czy sie udalo tym razem itp i to moze tak wplywac. albo moze idz lekarza spytac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania_i_Gogo dzięki za miłe słowa . Ja tez już nie zwracam uwagi na jakieś objawy które w mojej głowie mają oznaczać ciąże . Co ma być to będzie dziewczyny :-) ;-) ;-) . Mootylku zaciekawiłaś mnie tą owulacją i zaczynam przeglądać różne stronki oj różne są z tym problemy ale niektóre dziewczyny brak owulacji mają równo znaczny z brakiem @, ale nie zawsze tak jest. Metodą która pozwala określić w 100% owulacje jest USG dopochwowe . Są jakieś zastrzyki na wywołanie owulacji ale to ginekolog określa czy to jet potrzebne czy nie. A może Hania_i_Gogo mają racje i stres się do tego przyczynił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ;) Młoda jakaś himerna dzisiaj..... tylko : \"gdzie jest tatuśśśśśśś??????? Idę do tatiusiaaaaaaa, buuuuuuuuuuu.\" taaaa a mamusia to tylko od czarnej roboty :( Niestety mój M ją za bardzo rozpieszcza i jest jak jest. sobie wczoraj zażartowałam, ze skoro Kasia jest taką córeczką tatusia, to następny będzie synuś mamusi ;) chociaż ja i tak bardziej bym chciała dziewczynki.... a u mnie.... owulacja już się zbliża.... :D wczoraj na teście owu. slaba druga kreska, a dzisiaj już mocna :D więc do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×