Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość agunia_87
madziara, gratuluję :) A na kiedy masz termin? Jak się czujesz. W końcu ci się udało:) A miałaś in vitro czy normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agunia:) A co tam u Ciebie? Widze że już nikt tu się nie udziela... Udało się,ale inaczej,ale i tak jesteśmy szczęśliwi:) Masz może maila lub gg? Pozdrawiam,buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej, ja czasem zaglądam, ale cisza ogromna. Polecam ciążowe forum www.twoja-ciaza.com.pl/forum/. Ja się udzielałam w ciąży i teraz po porodzie na niemowlaczkach. A czujemy się super. Mikołaj ma już 3 miesiące, waży 8 kg, ma ok 70 cm wzrostu, gada sobie po swojemu i jest kochanym synkiem. a maila, mam agnes@cidp.com.pl. Napisz to się odezwę. Na gg, niestety nie mam narazie czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziaraxxx opowiadaj szybciutko co i jak:) dawno się nie odzywałaś, z reszta nasz topik juz praktycznie nie istnieje. ja jestem teraz w 14 tygodniu i czuje sie dobrze. napisz cos o syneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia to synek rośnie jak na drożdżach,buźka dla maluszka:) Odezwę się na maila.Pozdrawiam:) Myszko ciesze się ze brzuszek rośnie a Ty jesteś szczęśliwa:) Jak ten czas leci... Na pisz mi maila swojego to się odezwę do Ciebie:) Głaskanko dla brzuszka:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Wchodzę na nasz topik a ty cisza . Dziewczynki udało mi się !!!!!!!!!!!!! Dokładnie rok po bolesnej starcie . A co tam u was napiszcie . Ja poszłam do pracy pracuje iż 6 miesięcy . Jak tam wasze maluchy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej xena opowiadaj co u ciebie :) nareszcie cos sie ruszyło na naszym topiku :) ja jestem już w 15 tygodniu i czuje sie dobrze tylko jeśc nie mogę hehe. odzywajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie okaże się . Bardzo się boje że historia się powtórzy . Gratuluje ci myszko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu do Ciebie wysłałam dwa maile:) Myszko wysłałam do Ciebie też już maila:) Xeno Tobie wyśle wiadomość na NK.:) GRATULUJE brzuszka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
xena gratuluję:) na pewno donosisz dzidzię. musisz w to wierzyć. Myszko moja bratowa ma na 20 marca a kuzynka na 12 więc sypią się te brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) zajrzałam na topik z ciekawości i widzę, że w końcu się ruszyło :) cieszę się z nowych brzuszków i gratuluję :) mi pozostał jeszcze miesiąc, mam nadzieję że wytrzymam, bo w planach jest jeszcze wyjazd na wieś na kilka dni. pod koniec sierpnia wylądowałam w szpitalu ze względu na kolkę nerkową. najpierw izba przyjęć i myślałam, że dostanę coś przeciwbólowego i do domu a zabawiłyśmy tam prawie tydzień. ale nie ma tego złego, bo przekonałam się do szpitala i rozwiały się wątpliwości gdzie będę rodzić dzidzia póki co ułożona pośladkowo, a chciałam rodzić naturalnie...ech. jakby tego było mało jest zmniejszona ilość wód płodowych. tyle u mnie, a co tam u Was i Waszych brzuszków? acha...pokoik gotowy i czeka na lokatorkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizujcie tabelke:) STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............?????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............??????...... ...............wielkop natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????............... mazowieckie kasiulak..........28..........3................????????. ............dolnośląskie xena64 ...........25.........1..... .????????.............. mazowieckie CIĘŻARÓWKI: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE.... .. MIEJSCOWOŚĆ 1)ewelinaer........29.......??????............6listopad.. .. ..............Łódź 2)myszka2028...????........?????............??????????... . .............????? 3)madziaraxx....31........??????............15pazdziernik ........wielkop DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizujcie tabelke STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............?????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............??????...... ...............wielkop natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????............... mazowieckie kasiulak..........28..........3................????????. ............dolnośląskie xena64 ...........25.........1..... .????????.............. mazowieckie CIĘŻARÓWKI: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE.... .. MIEJSCOWOŚĆ 1)ewelinaer........29.......??????............6listopad.. .. ..............Łódź 2)myszka2028...????........?????............??????????... . .............????? 3)madziaraxx....31........??????............15pazdziernik ........wielkop 4)xena64 ...........25......??????..... .......????????............ mazowieckie DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia 1)agunia_87.....??????????????...............Mikołaj........?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizujcie tabelke STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............?????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............??????...... ...............wielkop natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????............... mazowieckie kasiulak..........28..........3................????????. ............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI: NICK.......WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE.... .. MIEJSCOWOŚĆ 1)ewelinaer........29.......??????............6listopad.. .. ..............Łódź 2)myszka2028...????........?????............??????????... . .............????? 3)madziaraxx....31........??????............15pazdziernik ........wielkop 4)xena64 ...........25......??????..... .......????????............ mazowieckie DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia 1)agunia_87.....??????????????...............Mikołaj.... ....?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Zaktualizujcie tabelke STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............?????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............??????...... ...............wielkop natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????............... mazowieckie kasiulak..........28..........3................????????. ............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI: NICK.......WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE.... .. MIEJSCOWOŚĆ 1)ewelinaer........29.......??????............6listopad.. .. ..............Łódź 2)myszka2028...????........?????............??????????... . .............????? 3)madziaraxx....31........??????............15pazdziernik ........wielkop 4)xena64 ...........25......??????..... .......????????............ mazowieckie DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia 1)agunia_87.....3950...............Mikołaj.... ....21.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam co by tabelkę zaktualizować a sama nic nie poprawiłam..ech a co tam u Was dziewczyny? jak fasolki i samopoczucie? STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............?????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............??????...... ...............wielkop natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????...................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????............... mazowieckie kasiulak..........28..........3................????????. ............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI: NICK.......WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE.... .. MIEJSCOWOŚĆ 1)ewelinaer........30.......37............6listopad.. .. ..............Łódź 2)myszka2028...????........?????............??????????... . .............????? 3)madziaraxx....31........??????............15pazdziernik ........wielkop 4)xena64 ...........25......??????..... .......????????............ mazowieckie DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia 1)agunia_87.....3950...............Mikołaj.... ....21.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie madziaraxxx co u Ciebie?? ja czuje się dobrze tylko często boli mnie głowa :( aktualizuje tabelkę STARAJĄCE SIĘ: małpka73.........35..........0...........??????........ ............Dolny Śląsk anna.s.1..........31..........4.............?????...... .......................uk mirellaaaa........30..........8.............??????...... ...............wielkop natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????..................... lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ........Warszawa asiulka 1981......27........2..............?????????.............. mazowieckie kasiulak..........28..........3................????????. ............dolnośląskie CIĘŻARÓWKI: NICK.......WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE.... .. MIEJSCOWOŚĆ 1)ewelinaer........30.......37............6listopad.. .. ..............Łódź 2)myszka2028...22........17............28 marzec... . ............Łódzkie 3)madziaraxx....31........??????............15pazdziernik ........wielkop 4)xena64 ...........25......??????..... .......????????........... mazowieckie DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia 1)agunia_87.....3950...............Mikołaj.... ....21.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka2028 daleko od Łodzi mieszkasz, bo widzę żeś z łódzkiego :) ja dziś się wzięłam za pakowanie torby i przyszykowałam kołyskę i łóżeczko. dopiero co cieszyłam się z kreseczek, a tu już tuż tuż finał - jak ten czas zleciał... za to w tv debaty o in vitro...moim skromnym zdaniem powinno być dostępne dla każdego a Kościołowi nic do tego. powinno się oddzielić jedno od drugiego i tyle. trzymajcie się ciepło moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaraxx chyba na porodówce, skoro nie pisze :) teraz dojrzałam, że rozwiązanie na 15 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
moja mała fasolka ma już 4 miesiące i jest że tak powiem chłop jak dąb:):):):):)nosi ubrania na 6-9 miesięcy i jest kochany. Teraz śpi a ja mam chwilę dla siebie. Ewelina ja też pamiętam jak rok temu dojrzałam dwie kreski na teście, potem całą ciążę, mój poród i już Mikołaj ma 4 miesiące. Nawet nie wiem kiedy to minęło. Ewelina zobaczysz szybko minie czas do porodu i urodzisz zdrowiutką dziewczynkę. A jak będzie miała na imię? Bo nie wiem czy nie pominęłam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia_87 ma być Ela. Mieliśmy kilka opcji... Nadia - przestało się podobać Tatiana - jak to zdrobnić Julia - znajomi mają Wiktoria - siostra dała i została Sylwia z Elą...m miał postawić kropkę nad i w ramach pocieszenia, że nie Staś :). Poza tym Ele nam się dobrze kojarzą. Oczywiście teściowej się nie podoba i pozostali też nic nie mówią. Mało ważne, każdemu podoba się co innego, ale to rodzice mają przywilej wyboru imienia. U mnie wśród rodziny i znajomych wysyp dzieciaczków w tym roku i do tej pory tylko odhaczałam która po kolei i odwiedzałam z ubrankami...teraz ja następna w kolejce i to by było tyle na ten rok :) agunia_87 to synusia masz jak moja koleżanka :) 62 to krótko ponosił a zaraz w 74 wejdzie a z czerwca jest :) najważniejsze żeby zdrowo się rozwijały dzieciątka. a jak karmisz? pracowałaś wcześniej? zamierzasz wrócić do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
karmię butelką. Mały też na samym początku nosił 56, potem przez jakieś 2 tyg 62, z miesiąc 68 i teraz 74. Ja małemu jeszcze daję słoiczki i herbatki. Zagęszczam mu też mleczko i daję kaszki. Ewelina każde imię coś w sobie ma i każde jest śliczne. Masz rację rodzice mają ostatnie słowo w wyborze imienia. U nas w rodzinie też imię Mikołaj się nie podobało ale nam się podobało i to najważniejsze. U mnie jedna kuzynka ma na lutego, druga na marca i moja bratowa też na marca, więc sypią się te bobaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, najważniejsze że rodzicom się podoba. no chyba że oni sami wydziwiają i mogą zrobić niepotrzebnie krzywdę dziecku - bo i tak się zdarza. ja zamierzam karmić piersią jak nic nie stanie na przeszkodzie. no a w poniedziałek mam już się zgłosić do szpitala na cięcie, żeby nie musieli mnie trzymać przez 01-11. tak więc w przyszłym tyg powinno być po wszystkim. poza tym ubezpieczalnia nie chce mi świadczenia i tu kolejny zonk, bo leżałam w szpitalu nie ze wzgl na ciążę tylko kolkę nerkową i infekcję dróg moczowych w ciąży. a to chyba różnica. będę się odwoływać, ale tylko człowiek się utruje, bo kasa nie duża a jeszcze nie wiadomo od czego tu zacząć. szkoda słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
no to super że wiesz kiedy masz cc. Ja leżałam 8 dni zanim mi zrobili cc. Poszłam w poniedziałek 14.06 na oddział bo już byłam 5 dni po terminie i robili mi dwie próby wywołania porodu, przenieśli mnie do innego szpitala bo lekarze strajkowali i w końcu 21.06 zrobili mi o 20.10 cc. Mały miał już słabe tętno i po 12 dniach od terminu doczekałam się synka. Karmiłam tylko 6 tyg. miałam słaby pokarm i mały wogóle nie spał, budził się co 10 min i głodny był. Zaczęłam go dokarmiać butelką i mu się spodobało. I tak się skończyła moja przygoda z karmieniem. Ja też miałam przeboje z zusem, ale na szczęście jest ok. A leżałam w szpitalu 12 dni i z ubezpieczenia dostałam 480 zł, niby grosz niewielki ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia_87 właśnie ubezpieczalnia nie chce mi wypłacić. jutro wybieram się do rzecznika praw konsumenta upewnić się czy słusznie to się nieźle naczekałaś na cc. koleżance kazali rodzić sn i dziecko utknęło w kanale - takie duże było i w efekcie ją cięli. paranoja, każą na siłę rodzić a na końcu i tak lądujesz na stole. długo dochodziłaś do siebie po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
to musisz się z nimi pokłócić, bo przecież leżałaś w szpitalu. Ja miałam rodzić naturalnie, tylko że to już było tyle dni po terminie, rozwarcie miałam na 4 palce, a nie miałam skurczy i że spadało już tętno Mikołaja to musieli robić cc. Jeśli o mnie chodzi, to ja mogę ciągle mieć cc, bardzo szybko doszłam do siebie. W poniedziałek wieczorem miałam cięcie, w środę wstałam, w piątek mnie wypisali i troszkę te szwy ciągnęły, szczególnie przy zmianie pozycji podczas snu. Ale w poniedziałek czyli po tygodniu zdjęli mi te klamerki i już nic nie czułam. A blizna ma z 12 cm, i wcale jej nie widać, bo jest pod linią majtek i tak się ładnie zagoiła że wcale jej nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Gratuluję nowym mamuskom i czekam z niecierpliwoscią na listopadowe dziecię Moja Justysia juz roczek za 3 tyg! Dziś przeszła 5 kroczków sama Karmie ja piersią Mam nadzieję że sama zrezygnuje jak Julia na 10 dni przed roczkiem Pracuje, czas leci a malutka rośniea starsza Julia dojrzała i stała sie bardziej odpowiedzialna Drugi rok w przedszkolu i jak na razie spokój bez płaczów itp. a ten Filipek co w zeszłym roku starcie miałam z jego mamuską zrezygnował dawno temu i dobrze Teraz Julia pierwsza w przedszkolu o 6.45 juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×