Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

we mnie sex

kochane licze na was,,, pomozcie mi

Polecane posty

wiec niedlugo z moim planujemy cos wynajac:) i jesli powiedzmy mieszkanie bedzie bez mebli (pewnie tak bedzie) to ile wyniesie nas to wszystko? kupienie tych wszytskich rzeczy itd?? chodzi mi o namniejszy koszt tak mniej wiecej:) jesli mozecie to pomozcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozecie
z meblami?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie chcesz
te rzeczy kupować i co to ma być? Są komisy, gdzie można dostać fajne meble, a tam jest dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z meblami tzn wziac swoje czy mieszkanie z meblami??:D bo watpie ze takie bedzie, przynajmnej tak mi sie zdaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wolał miec puste i powolutku sobie kupowac jakies fajne meble a pozatym im mniej mebli tym lepiej mniej sprzatania wiecej miejsca przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupic bym musiala no jakies meble do pokoju( nie wiem ilu pokojowe mieszkanie bedziemy wynajmowac) do kuchni moze, jakas kuchenka, pralka lodowka odkurzacz itp, rzeczy potrzebne do domu ogolnie;) nie mam zielonego pojecia ile nas moze to wszystko wyniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie chcesz
To nie wiem - bo ceny nie zależą od wielkosci miasta ani renomy sklepu. Mnie udało się kupić najtaniej w sklepie, który uchodzi u nas za jeden z najdroższych. Np. łóżko (wielkie, solidne i dokładnie takie jak chciałam) kupiłam za ok 500zł, podczas gdy przeważnie kosztują ok 2000. Ja urządzałam tylko sypialnię, w sumie wyszło ok. 2000 (to łóżko, szafa, szafka i coś tam jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie chcesz
sprawdź ceny w internecie, np. na ceneo - będziesz wiedziała mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sua ale narzeczony ma prace, pieniazki odlozone pare tysiecy, jak ja zaczne pracowac tez troszke odlozymy zanim sie wyprowadzimy;) mysle ze tk na poczatku nowego roku damy rade ale wole wiedziec wczesniej na jakie koszta sie nastawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys kupiłem zajebistą kuchnie za 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralke tez lepiej dac wiecej i miec ja na wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko teraz mam w polsce i lezy w garazu u znajomego moze chcesz cos kupic nowe rzeczy umeblowałem mieszkanie i po 5 miesiacach wyjechałóem i wszystko stoi Ja jestem z Bielska -Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh przerazaja mnie te sumy... wiem ze rodzice n pwno nam pomoga;) ale wole dmuchac na zimne... a tak ok 10 000 by starczylo? wiecie na razie ja nie chce jakos super urzadzac po prostu normalnie;) no i te rzeczy odkurzacz i takie podstawowe rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie chcesz
Myślę, że z 10 tys. lodówka, pralka, kuchenka - liczmy po 1500 za każde odkurzacz - od 50 do.....? ja kupiłam na giełdzie za 50 zł :-) i jest ok. meble - ze 4 tys jeszcze rózne duperele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie chcesz
meble oczywiście mogą być tańsze - po prostu nie wiem. Ja się tylko przeprowadzałam i meble miałam już własne do pokoju, tylko sypialnię urządzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to 10 tys to bedziemy mieli;) to nie bedzie tak zle, juz powolutku skladam jakies drobne rzeczy typu garnki posciel itp zawsze to troche mniej kasy potem na raz pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie chcesz
To najważniejsze - że masz komputer i kafeterię! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy gdzie chcesz
oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie bedzie zle jak przyjdzie co do czego;) w sumie najpierw trzeba to mieszkanie znalezc a potem myslec o meblach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×