Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajedna ola

PRALKI ŁADOWANE OD GÓRY- ZA I PRZECIW

Polecane posty

Gość asanka87
a sprawdzałaś właśnie te modele nowe Candy http://candysimplyfi.com/?changelang=pl ? ciekawie to wygląda i cenowo by ci pewnie odpowiadało bo mieści się w twoim budżecie :) fajny bajer w ogóle z tą komunikacją pomiędzy tel a pralką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw miałam Candy otwierana z przodu, wąską i służyła przez lata jak się zepsuła to szukałam czegoś tańszego i małego więc zmuszona byłam kupić w sferisie otwieraną od góry i jestem miło zaskoczona, bardzo wygodnie się wkłada i wyciąga pranie, jedyny minus to taki że na pralce nie wiele da się polozyć bo musi sie dać otworzyć a ja zawsze jakieś kosmetyki trzymałłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośkka
Ja też byłam zmuszona kupić pralkę ładowaną od góry ze względu na małą łazienkę, ciężko było znaleźć miejsce na normalną żeby można było swobodnie otwierać drzwiczki. Przeszperałam cały internet od euro po sferis żeby znaleźć taką, która ma możliwie największą pojemność ... szału nie ma ale przy regularnym wstawianiu prania da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pralka ładowana od góry to pralka automatyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregr
Zastanawiam tez sie czy od gory nie kupic ale z tego co slyszalem sa bardzo awaryjne,czesto lozysko sie w nich psuje i inne. Glownym powodem dlaczego sie zastanawiamy nad kupnem jest taki, ze malo miejsca zajmuje i mozemy ja przeniesc w inne miejsce bez zdejmowania umywalki. Tak jak wyzej pisali minusem takich pralek jest ze nie zabardzo mozna stawiac na nich rzeczy. Z przodu raczej latwiej wyciagac pranie mozna kucnac natomiast otwietanej od gory trzeba sie pochylac.Cenowo tez nie sa zbyt atrakcyjne za te pieniadze mozna znalezc bardziej funkcjonalne ladowane z przodu ktore moga wiecej kg prania pomiescic i lepszej klasie energetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria kraków
mam ładowaną od góry bezawaryjnie piorę 14 lat to Brand ale już ich nie produkują niestety rdza się wkradła w dole obudowy i musze wymienić ,ale to naprawdę super pralka pojemnik na proszek istotnie często muszę czyścić,teraz kupię tez od góry ładowaną nie chce innej ale teraz tylko elektronika w Brancie są pokretła więc nie miało sie co psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhxhhsdhhs
Ładowana od góry ma mniejsza pojemność czyli mniej prania wchodzi. Nie ma okienka przez które zawsze można zajrzeć do środka . Jest dużo mniejsza od normalnej pralki !!!! Mogą ją jedynie używać ci co nie mają miejsca .Ja używam normalnej jest większa z większym wsadem lepiej dopiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mało miejsce w łazience i tą pralkę ładowaną od góry. Na 2 osoby jest spoko :) Wystarcza w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardo555
Dnia 17.09.2008 o 19:59, Makijaja napisał:

Z pewnością na plus jest to, że na pralkę można coś położyć-moja stoi w kuchni pod blatem :). Z kolei na plus tej ładowanej od góry jest to, że możesz coś do niej dorzucić w trakcie prania :).

pralka ładowana od góry w trakcie prania ma zablokowane drzwiczki-więc niczego się nie dorzuci. Myślenie nie boli... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każda pralka w trakcie prania ma zablokowane drzwi, ale każde drzwi w trakcie prania można odblokować, tylko z jednych wyleje ci sie woda a z drugich nie, bo działa grawitacja i do góry nie poleci, to raz

miałam wkładaną z boku, mam wkładaną z góry

wolę tą obecną, jest wygodniejsza w obsłudze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efekt

Jak ktoś całe życie miał pralkę ładowaną od bloku to taką będzie zachwalał bo taką zna i kolejną też taka kupi. Co do psucia się pralek to często jest to wina użytkowników, gdzie jest bardzo zakamienienia woda, przeładowanie bębna, dlatego pralki się robią głośne i walą bo się psują amortyzatory. Prania nigdy nie ładujemy pod sufit tylko do 3/4 bębna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kastenia

Powiem tak, co kto lubi i na ile miejsce w łazience pozwala. Ja zdecydowanie bardziej wolę klasyczne, ładowane od frontu. Mam teraz akurat nową pralkę, która mnie zachwyciła, bo doprała rzeczy dzieciaków, które już dawno poszły na skazanie i były "domowe". Mam Electroluxa z serii PerfectCare. I to jest dowód na to, że nie tylko detergenty są ważne, jeśli chodzi o dopieranie ubrań 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×