Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaromina

ja starsza on młodszy

Polecane posty

Gość alabama00
Czesc wszystkim, poszukalam takiej strony by zobaczyc jak to inne kobiety widza - zwiazki z mlodszym, ja mam 5 lat mlodszego mezczyzne - 22 latka. Mieszkamy razem w UK od pol roku i pojawil sie problem z urlopem, on postawil na swoim i pojechal do siebie na dwa tygodnie, bo stwirdzil ze chce pobyc z kolegami, ze jestem za stara zeby to zrozumiec ... a jak wybieram sie nad morze to moge wpasc do niego na kawe!!!! wrocimy wysluchamjego racji zalezy mi bardzo na nim ale czy warto marnowac zycie dla kogos kto Cie nie szanuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
raczej to nie ma szans....na dłużej,bo pomyślcie same.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do waniliowej
bez sensu to Ty ejstes, dwie nauczki, i teraz wielkie narzekanie na trzeciego mlodszego, ktory sie zakochal...a po tym anstepuje, spotykamy sie juz dw amiesiace:P hahahaha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku roznica wieku nie jest ważna!! ważne jest czy się kochacie i czy wam sie układa a pierdzielenie, że wam przez różnicę może nie wyjść jest bez sensu z równolatkiem szybciej się może spieprzyć mój jest 18lat starszy i jest super i nie wymienię na młodszy model mam znajomego, który miał 15lat starszą, ale sybko się spieprzyło mój brat ma 11lat starszą żonę i im też tj mi się zajebiście układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×