Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Florek

Wiek inicjajcji seksualnej w Polsce i na świecie wzrósł !

Polecane posty

prawiczek a z kad bedziesz wiedzial ze jest po analu ??? .. no chyba ze Ci powie. Btw są takie przypadki ze w czasie przerwania blony dziewiczej kobieta nie krwawi i co wtedy uwierzysz jej na slowo ze jest dziewicą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra tralala
moja historia jest jeszcze gorsza... chlopak ktorego kochalm mnie zostawil:O:O:O bylam dziewica ale kidys będac w szpitalu lekarz gin nie delikatnie sie zemna obszedl tj nie uzyl zwyklego wziernika tylko czego dla kobiet co rodzily chyba bo bylo to ogromne i w ten sposob stracilam moją blonę a moj chlopak... on nie potrafil w to uwierzyc a czekalam specjalnie na niego :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek a nie uwazasz ze jezeli ktos caly czas zmienia partnerów to moze coś jest z nim nie tak.. nie da sie z taka osoba wytrzymac albo cos w tym rodzaju??? abrakadabra bylo szpital pozwac czy cos takiego, a juz napewno zlozyc skarge na tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie trafisz na koorvę...
Bo dziewice obecnie raczej wstydzą się tego kim są i będą starały się "zaimponować" i tłumaczyć, że niby są dziewicami, ale robiły oral itd., żeby nie wyjść na totalne cnotki, bo takie są przecież jakieś "lewe". Za to dziffka bez trudu nakłamie Ci w żywe oczy, że jest dziewicą i Ty jej uwierzysz - bo skąd będziesz wiedział, że jest inaczej? Na kłamstwie opiera się ten świat, ale ja mimo wszystko wolałbym np. byłą prostytutkę, która mi się do tego otwarcie przyzna, niż dziewicę, która ukryje przede mną, że oddawała się analnie, a waginalnie nie dała tylko dlatego, że chciała podnieść swoje szanse na zdobycie w przyszłości faceta - jest to działanie tak wyrachowane (i coraz powszechniejsze), że w moich oczach byłaby ona znacznie gorsza od wspomnianej prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek i kropka 1987, ja mam tyle samo lat co ty, nie uprawiałem jeszcze seksu i powiem ci że mi nie robiło by żadnej różnicy to jaką przeszłość moja dziewczyna ma za sobą. Przerażają cię dzisiejsze dziewczyny ? Dzisiejsze Polki i tak stają bardzo wysoko z moralnością w odniesieniu do tego co dzieje się np. w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
abrakadabra tralala, 🖐️ Twoja historia jest straszna...:( Bardzo Ci wspólczuję, że chłopak, na którego "z tym" czekałaś, nie uwierzył Ci i Cię zostawił... A lekarz, u którego byłaś, jest skończonym idiotą! Przecież przy badaniu dziewicy używa się wziernika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
"Dzisiejsze Polki i tak stają bardzo wysoko z moralnością w odniesieniu do tego co dzieje się np. w USA." To wolę nie znać szczegółów, dotyczących pożycia seksualnego Amerykanek... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zimno mnie wykańcza...w moim pokoju jest 15 stopni C. Na zewnątrz - 8 stopni C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Florek, u mnie na szczęście dzisiaj jest względnie, ale ogólnie masakra z tą pogodą! Zastanawiam się, czy w tym roku w ogóle będzie jesień, czy od razu zima? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Troszkę odeszliśmy od tematu swoją drogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek, są kraje gdzie seksu wogóle (niezależnie od wieku) nie wolno uprawiać przed zawarciem małżeństwa. Są to: Kamerun, Iran, Kuwejt, Oman, Katar, Arabia Saudyjska, Sudan, Jemen. Zawsze możesz spróbować tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce seks mogą uprawiać legalnie osoby które ukończyły 15 lat, ale nie wszędzie na świecie tak jest. Przykładowo w Tunezji seks uprawiać można dopiero po ukończeniu 20 lat. Natomiast w Hiszpani, Koreii Południowej i Burkina Faso - po ukończeniu zaledwie 13 lat. http://www.avert.org/aofconsent.htm Bywa jeszcze ciekawiej - w Iranie, jak już napisałem, seks można uprawiać dopiero po zawarciu małżeństwa...a za mąż wydaje się dziewczynki w wieku 9 lat. Ajatollah Chomeini (zmarły w 1989 roku) mając 27 lat ożenił się z dziewczynką w wieku 10 lat. http://762justice.com/2007/02/12/in-iran-the-legal-age-for-marriage-is-nine-for-girls/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yac
Nie rozumiem Was ludzie zupełnie. Jak czytam wasze wypowiedzi, to mam wrażenie, że miłość sprowadza się dla Was do seksu. Czy naprawdę, jeśli ktoś z Was pozna partnera, z którym będzie chciał być i ta druga strona też będzie tego chciała to skreślicie ją tylko dlatego, że nie jesteście pierwszymi w jej życiu? W co z takimi sytuacjami, jak u Abrakadabry? I przypomnę Wam, że obecnie błonę dziewiczą można "naprawić". To chyba już wolę doświadczoną, ale szczerą dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donmanuel
Ja rozpocząłem swoje zycie sexualne w wieku 18,5 lat, ponieważ musiałem troche czekać na dziewczyne która nie była gotowa mimo to uważam że warto było czekać. Pewnie wielu moich kolegów i koleżanek w tym wieku miało to już dawno za sobą, ale miałem też sporo kolegów którzy może nie byli specjalnymi kasanowami ale tez nie odstawali specjalnie i jakos nie mogli sobie znalesc partnerki, co wiecej znam sporo takich ludzi nawet teraz bedac starszym, którzy jeszcze tego nie robili. Szczerze mówiąc to że średni wiek inicjacji wzrósł jest pozytywnym aspektem, nie uważam że człowiekowi jest przeznaczony tylko jeden partnerka/partner ale zbytnia rozwiązłość może być powodem nieprzyjemnych dolegliwości i chorób. Mając 15 lat myślałem inaczej ale może dzięki temu że zacząłem później moge na to spojżeć bardziej obiektywnie. Oczywiście jeżeli ktoś zaczyna w wieku 14 lat to ok, ale niech najpierw pomyśli o antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×