Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatuszek czerwony

Grube, chude- dlaczego pozwalamy soba rzadzic mezczyznom?

Polecane posty

Czytajac topiki, gazety,itp coraz wiecej widac presje na kobietach. Mamy byc szczuple, a wrecz chude, coraz czesciej modniejsze sa krotkie wlosy, maly biust, nie mamy prawa miec cellulitisu. Czy to jest normalne? przeciez fizjologia kobiety jest zupelnie inna niz ta mezczyzny wiec dlaczego dziewczyna ktora jest okragla jest oceniana jako gruba, brzydka i zaniedbana? Kiedys to wlasnie te kobiety byly postrzegane za piekne a dzisiaj sie z nich wysmiewaa. Eh faceci czy nie za duzo od nas wymagacie? czy to nie jest czasame wasz \"gejowski\"punkt widzenia kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelki są brzydkie, w liceum chodziłam z taka do klasy i jakos nie miała powodzenia.... Była wrecz straszna.... Brrrrr, sama jestem szczupła, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, zeby sie odchudzac dla faceta:/ to by było przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazx
Wiekszosci mezczyzn NIE PODOBAJA sie chude kobiety , wy same macie taki pojebany kanon piekna i dla siebie i innych kobiet tak sie odchudzacie i tak stroicie , na pewno nie dla mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z wami tylko dlaczego jest jeszcze taka glupia mentalnosc, ze te dziewczyny ktore sa okragle wyzywane sa od spasonych swin itp. Kiedys moj kolega wypowiedzial sie ze dziewczyny szczuple to te z ktorymi mozna sie pokazac na ulicy a te grubsze to te do lozka. Chamstwo przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×