Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usatysfakcjonowana

zdradziłam - ale...

Polecane posty

Gość usatysfakcjonowana
szanuje meza za inne rzeczy ktore mi daje, za przyjazn, cieplo, za wspolne zainteresowania, za to co razem osiagnelismy tak naprawde ciezko mi sobie wyobrazic ze mogloby go nie byc w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innymi słowy mam rozumieć że litujesz sie nad nim za jego cechy.Układ męsko- damski niestety nie toleruje litości jest to bład ktory niszczy twoje najpiękniejsze lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakataks
Ja tez jestem w zwiazku 2 letnim gdzie facet ma mniejsze libido niz ja i na poczatku mnie to wkurzalo bo tak strasznie go pragnelam i nigdy sie nasycic nie moglam ale po tych wszytskich klotniach, probach rozpalenia go stwierdzilam, ze samej mi sie odechcialo i teraz to jemu czesciej sie chce niz mi. Mnie juz ten seks nie podnieca. Ale poza tym nasz zwiazek uklada sie dobrze. Jest moim prawdziwym przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowana
byc moze kogos ma, jest dopiero co po trzydziestce, juz nawet nie chce sie zastanawiac, po tym jak odkrylam ze mnie zdradza , przez rok mialam obsesje, nie jadlam, nie spalam, zzeraly mnie mysli co jest ze mna nie tak, dzis nie zastanawiam sie juz na tym bo wiadomo stracilam zaufanie do niego, dzis do siebie, ale nie chce o tym myslec bo szlo by zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onizczz
po prostu jestes szmata, nic Cie nie usprawiedliwi, zdradzilas i juz. Teraz pomysl jakbys sie poczula gdyby on Cie zdradzil - a moze tez zdradza, dlatego Cie nie uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowana
poczułam to na wlasnej skorze, zdradzal mnie przez kilka miesiecy z tego co wyszlo na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowana
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×